Antidepresan etkisi?

Sevil1242

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
1
0
24
Merhaba, iki hafta önce lustral 20mg içtim 1 kez sadece. Denemek amacı ile. Çok pişman oldum. Çok kötü etkikedi beni?Yan etkisi ne zaman geçer? Kalıcı mıdır? Şu 2 gündür midem bulanıyor bu ilacın etkisi midir yoksa ilacın etkisi çoktan gitmiş midir? Bir de daha önce kullananlar varsa yksye hazırlanıyorum, bu ilacın beyni uyuşturma, kişilik değiştirme gibi etkileri olur mu ona göre devam etmek istiyorum. Sınavım olumsuz etkilensin istemiyorum.

Bir kez icmissiniz hem de iki hafta önce. Asla böyle bir etki yapmaz. Hem de başlangıç dozu olarak icmissiniz . Sizinki psikolojik. Her bünyede etkisi farklıdır ama beyni falan uyusturmaz. Günlük hayata uyumludur. Doktor vermediyse kendi başınıza kullanmayın ama .

ben lustral kullanmadım ama paxil kullanmıştım. hiç öyle yan etkileri olmamıştı. bukadar yan etkisi olmaz diye düşünüyorum. tabi yine bir doktora sormak lazım

Ben 1 aydır kullanıyor Lustral . İlk günlerde mide bulantısı hatta kusma bile yaptı . Zamanla geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…