Çocuk Hastalıkları Antibiyotik

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Az önce önerimi yazmamışım, kimyon çayı deneyim ciğerleri açıp öksürüğü azaltır.
Eğer yedirebilirseniz bir tatlı kaşığı bala birazcık karabiber ve zencefil atın, gene bayağı rahatlatır.
Soğuk ve sıcak içeceklerden uzak tutun, ılık besin alsın.
Eğer gargara yapabilecek yaşta ise 1 bardak ılık suya 1 çay kaşığı karbonat, yarım çay kaşığı tuz ve birkaç limom damlatıp bir günde bitirmesini sağlayın.
Boğaz tahrişini bir günde geçiriyor.

Başka doktora da mı götürsem ya. 2 doktora götürdüm hala kafamda soru işareti var. Ne diyim
Benim bebeklerim daha küçük ama şöyle söyleyeyim hep hafta sonu hasta olurlar.
Hastalanınca antibiyotik başlayan oldu, iğne veren oldu, beta deyip penisilin vermke isteyen ya da bir şeyi yok üşütmüş diyen.
Ama çocuğumun gerçek hastalığı el ayak mış mesela bir hemşire ve kendi doktorumuz hariç 5 doktor da anlamadı.
O yüzden bilgili donanımlı ve her ihtimali düşünen doktor bulduğumda sadece ona giderim.
Küçük bebeğim bronşolit olduğunda 3 ayrı doktor hastaneye yatırmaya kalktı ama güvendiğim bir doktora gittiğimde ne alakası var hastalığın seyri bu 10 günde iyileşecek, sıvı alımı iyi yapacak bir şey yok bekleyeceğiz demişt çyle de oldu.

Benim bebeklerim daha küçük ama şöyle söyleyeyim hep hafta sonu hasta olurlar.
Hastalanınca antibiyotik başlayan oldu, iğne veren oldu, beta deyip penisilin vermke isteyen ya da bir şeyi yok üşütmüş diyen.
Ama çocuğumun gerçek hastalığı el ayak mış mesela bir hemşire ve kendi doktorumuz hariç 5 doktor da anlamadı.
O yüzden bilgili donanımlı ve her ihtimali düşünen doktor bulduğumda sadece ona giderim.
Küçük bebeğim bronşolit olduğunda 3 ayrı doktor hastaneye yatırmaya kalktı ama güvendiğim bir doktora gittiğimde ne alakası var hastalığın seyri bu 10 günde iyileşecek, sıvı alımı iyi yapacak bir şey yok bekleyeceğiz demişt çyle de oldu.
Artık doktorlara da güvenilmiyor

Canm bu sulandirilan antibitoyik degil mi toz halinde olan?bunun icerigindede yaziyo dolapta saklayin diye.digerleri dolap disinda saklanicak
Evet sulandırılıyor. Ben hepsi dısarda saklanıyor zannettim Şimdi araştırdım toz halinde oldugu zaman dısarda sulu bir sekilde dolapta saklanmalıymış. 10 gün sonra bozulurmus

X