ANTİBİYOTİK (APROL) Hamilelik Riski

ilknuray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
309
2
41
ARKADAŞLAR,
benim sol göğsümde bir parça var,5 ay önce doktora gittiğime problem yok dedi.
ama geçen hafta şişti,kızardı.
bende cumartesi doktora gittim.
doktor iltihapta,kötü kanser başlangıcı da olabilir dedi.
iltihap için antibiyotik verdi.
APROL adı kullan eğer geçerse,korkulacak bişey yok dedi.
geçmezse yolumuzu çizeriz dedi.
benim adet olmama 10 gün var.
bunun öhncesindeki 15 günde de biz bebek için çalıştık.
ALLAH korusun eğer hamile kaldım ise o geçen 15 günde bebeğime problem olur mu diye korkuyorum.
bende karar verdim içmeyeceğim antibiyotiği adetim mart 13 de olsun, bitsin içeceğim.
şimdi inan 2 adet içtim içim rahat değil.
Doktora biz bu ay bebk düşünüyorduk dedim,15 gün ertele dedi.
ama öncesindeki 15 günde hamile kaldıysam.
BEN HAMİLE KALMIŞ OLMAKTAN EV İÇTİĞİM O 2 ADET ANTİBİYOTİĞİN ZARAR VERMESİNDEN,
ALLAH korusun hamile kaldığımda, kötü bişeyler olmasından korkuyorum.
DUA EDERMİSİNİZ herkes için.

AKIL VERin BANA.

ya aprol antibiotikmi ki ben ağrı kesici biliyorum ama hamileysen bir zarar vermez düşüncesindeyim 15 gün kısa bir süre sayılabilir.inşallah bişi yoktur canım....

cnm benim sen üzme kendini ilk başta geçmiş olsun ALLAH tez vakitte şifa versin sana inşallah bence sen hemen bir dr. git ve kan testi yaptır belli olur sende ona göre yolunu çizersin umarım herşey yolundadır ve eğer varsada bebişe bişey olmamıştır sen üzme kendini hemen dr. gitmeye bak dediğim gibi :teselli: Allah hepimizin yardımcısı olsun

Sağolun Arkadaşlar.
Aprol Değilmiş Pardon Başka Bişey Adi Yarin Sabahtan Adini Yazacağim Sağolun.
Ben 13 Marti Bekleyip,adet Olayim Ve Ona Göre Devam Edeyim Ne Dersiniz?
Kar Merhem Var Onu Sürüyorum Dişaridan Olduğundan Zararli Değildir Herhalde.
Inş..
Sağolunnnnnn

cnm bence propektüsüne bak gebelikte kullanım için ne denmiş ona göre devam et ama senin yerinde olsam gider tet yaptırırdım eğer bişey varsa ona göre tedbir alır yoksa da ilçalarımı kullanır tedavime devam ederdim ama inş herşey gönlünce olur

cnm bence propektüsüne bak gebelikte kullanım için ne denmiş ona göre devam et ama senin yerinde olsam gider tet yaptırırdım eğer bişey varsa ona göre tedbir alır yoksa da ilçalarımı kullanır tedavime devam ederdim ama inş herşey gönlünce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…