Anti-tg ve uibc ne oluyor?

semosayd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
29
1
33
Merhaba kızlar dün tahlil yaptırdım sanırım bu tiroid hormonu ile alakalı ama TSH değerim normal çıkmış anlamadığım bu anti-tg değer düşük çıkmış doktor ultrason verdi fakat haftaya randevu verdiler. Tüm sonuca birden baktiracagim içim içimi yedi haftaya perşembeye kadar beklemem lazım bilenler yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-22-15-35-37-617_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-08-22-15-35-37-617_com.whatsapp.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba kızlar dün tahlil yaptırdım sanırım bu tiroid hormonu ile alakalı ama TSH değerim normal çıkmış anlamadığım bu anti-tg değer düşük çıkmış doktor ultrason verdi fakat haftaya randevu verdiler. Tüm sonuca birden baktiracagim içim içimi yedi haftaya perşembeye kadar beklemem lazım bilenler yardımcı olabilir mi
şikayetiniz neydi, doktor kan sonucuna bakmadan ultrason mu vermisti

Ben ilk önce kadın doğuma gitmiştim orada test yapmıştı beni endokrine yönlendirdi tiroid hormonum yüksek çıkmıştı diye o yüzden. Nodül var mı diye ultrason istedi
şimdi tiroid hormonunuz normal çıkmıs, ileride hipotiroidiye yol açabileceğinden şimdiden önlem alacaklardır. tiroid değerleri tamamen normal olan kisiler de ultrason çektirebiliyor önemli bir sorun yoktur diye düsünüyorum gecmis olsu

şimdi tiroid hormonunuz normal çıkmıs, ileride hipotiroidiye yol açabileceğinden şimdiden önlem alacaklardır. tiroid değerleri tamamen normal olan kisiler de ultrason çektirebiliyor önemli bir sorun yoktur diye düsünüyorum gecmis olsu
Aldığım kadarıyla Anti-tg tek başına degerlendirilmiyor yüksek veya düşük olması durumunda diğer hormon seviyeleri de önemli burada öyle mi

X