Antalyalılar balayı için!

tmzklp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
3.498
0
antalyalı yada antalyayaı bilen bayanlar kumlucada clup otel ayrala balayı için gimek istiyorum bilen varmı bu oteli yada tatil yapan varmı:uhm:

canım hem antalyalıyım hem de turizmciyim ama kumlucada otel olduğunu bile ilk kez duyuyorum.nasıl bi mekan istediğini söylersen yardımcı olabilirim.

canım hem antalyalıyım hem de turizmciyim ama kumlucada otel olduğunu bile ilk kez duyuyorum.nasıl bi mekan istediğini söylersen yardımcı olabilirim.

canım doğa içinnde olsun istiyorum sakin ve başbaşa doğayla birlikte yanlız kalabilceğimiz manzaralı bir yer olsun istiyorum

otel clup ayral da var ama antalya kumluca adrasan da diye azıyo adresinde nette yazınca çıkıyo sitesi

hımm adrasanda ise git ozaman.harika bi yerdir.olimposa da yakındır.gitmişken olimposa da bi tur yaparsınız.doğa harikası yerlerdir.ama oteli bilmiyorum iyice araştır bence.bu hayattaki en güzel tatil zehir olmasın.bende soruşturayım biraz.haber veririm.

Canim sanirim o oteli biliyorum.. kemerden sonra geliyor, cavusköyde galiba.. bende turizm ile ugrasiyorum ama ilk defa duydum bu ismi, eger benim dedigim ise biliyorum.... askima bir sorayim o daha iyi bilir..

Canim sanirim o oteli biliyorum.. kemerden sonra geliyor, cavusköyde galiba.. bende turizm ile ugrasiyorum ama ilk defa duydum bu ismi, eger benim dedigim ise biliyorum.... askima bir sorayim o daha iyi bilir..

ay ay ay aşkısına da sormadan hareket etmezmiş kaydirigubbakcemile3

yok kiz o da turizmde calisiyor.. onun bilmedigi bir otel yok kaydirigubbakcemile3 o yüzden dedimsengözlerimebaksanab

hadi hadi demito da verdim ipleri eline diye.kimi kandırıyosun sen.benim gibi alıcan kelleyi kolunun altına çıksın çıkabiliyosa bknz 1. nişan resmi kaydirigubbakcemile3 şaka yapıyom kız.neyse kızın konusunu dağıtmayalım

ya gerçekten nereyi tavsiye edersiniz kışın gidilebilecek sıcak bi yer olsun istiyorum ben de.

Canlar, bugünlerde buralarda epeyce soğuk ve bugün itibariyle yağışlı.(25 gün sonra evlenecek ben donacak kanımca)
Benim önerim 5 yıldızlı şehir merkezinede yakın bir otel seçmenizdir.En azından otelde vakit geçirirsiniz dışarı çıkmasanız bile.Otel ismi konusundada turizmci arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır.

antalyalı arkadaşlar bana da yardım ederseniz çok memnun olcam 02 mayıs 2009 da düğünüm var ama biz hala hangi otele gitçegimize karar veremedik memnun kalacagımız otel isimleri birde mayıs ayında denize girilirmi acaba hava sıcaklığı ortalama ne kadar olur cevap verirseniz çok sevinirim

antalyalı arkadaşlar bana da yardım ederseniz çok memnun olcam 02 mayıs 2009 da düğünüm var ama biz hala hangi otele gitçegimize karar veremedik memnun kalacagımız otel isimleri birde mayıs ayında denize girilirmi acaba hava sıcaklığı ortalama ne kadar olur cevap verirseniz çok sevinirim

canim tabiiki mayis ayinda girilir, almanlara sorsan simdi bile girilirkaydirigubbakcemile3

mayisda zaten sezon da acilmis oluyor, o yüzden bunu dert etme.

Kemer tarafinda Queen Elizabeth oteli var, görünüsü muhtesem, ama ben mesela kemerin denizini begenmiyorum hep tasli oldugu icin.

Sehir disinda da olabilir diyorsan Lara-Kundu da cok güzel oteller var. (oranin plaji da cok güzel) Mesela Miracle de Luxe ( inanilmaz güzel), Saturn Palace 2007'de acildi ama hic gitmedim, cok güzel diyorlar, WOW Topkapi Palace de var, yani orda bi sürü 5 yildizli süper lüks oteller var.
Bu oteller havaalanina 10 dakika felan, sehir icine de 20 dk, 30 dk felan.

Ama belek tarafinda da cok güzel oteller var önerebilecegim.

Önemli olan sehir ici mi istiyorsunuz yoksa sehir disi mi?

Öpüyorum seni canim

canim tabiiki mayis ayinda girilir, almanlara sorsan simdi bile girilirkaydirigubbakcemile3

mayisda zaten sezon da acilmis oluyor, o yüzden bunu dert etme.

Kemer tarafinda Queen Elizabeth oteli var, görünüsü muhtesem, ama ben mesela kemerin denizini begenmiyorum hep tasli oldugu icin.

Sehir disinda da olabilir diyorsan Lara-Kundu da cok güzel oteller var. (oranin plaji da cok güzel) Mesela Miracle de Luxe ( inanilmaz güzel), Saturn Palace 2007'de acildi ama hic gitmedim, cok güzel diyorlar, WOW Topkapi Palace de var, yani orda bi sürü 5 yildizli süper lüks oteller var.
Bu oteller havaalanina 10 dakika felan, sehir icine de 20 dk, 30 dk felan.

Ama belek tarafinda da cok güzel oteller var önerebilecegim.

Önemli olan sehir ici mi istiyorsunuz yoksa sehir disi mi?

Öpüyorum seni canim

öncelikle çok teşekkür ederim canım benim verdiğin bilgiler çok güzel sakin denizide iyi gezme yerleri olan oteller olursa sevinirim birde fiyatıda çok abartılı olmasın mağlum orta halli insanlarız a.s.

öncelikle çok teşekkür ederim canım benim verdiğin bilgiler çok güzel sakin denizide iyi gezme yerleri olan oteller olursa sevinirim birde fiyatıda çok abartılı olmasın mağlum orta halli insanlarız a.s.

Canim dügün tarihiniz belli olduguna göre simdiden rezervasyon yapmanizi tavsiye ederim. Niye dersen, erken rezervasyon yaptirirsan daha indirimli oluyor ( bu sadece bir kac gün daha gecerli) ve ayrica zaten balayi oldugu icin ekstradan bir balayi indirimi oluyor.

Kunduyu öyleyse pek tavsiye etmem, cünkü biraz sehir disinda ve gezecek yerler de yok.. her yer otel.. Zaten oteller o kadar büyük ki insanlar ordan cikipda gezmiyor.

O zaman sana Side ve ya Belek tarafini öneririm. 5 yildizli bir otel mi düsünüyorsunuz canim?

Antalya/Manavgat
Hotel Sural Saray
tek kelimeyle Harika
Hiç sasmayin bence, oraya gidin, yemekleri super, odalari harika, hersey dort dortluk inan bana
Biz bir daha ki izine mutlaka bir hafta için gidecegiz
Siddetle tavsiye ederim.

arkadaşlar antalya kemer de hotel viking star otel diye bir otel var internetten araştırıken buldum fiyatı da herşey dahil 4 gece 89 euro. sizce nasıl bu oteli balayı için tavsiye edermisiniz. düğünümüz 5 nisanda bizim balayı için uygun fiyatlı ve güzel bir yere ihtiyacımız var lütfen yardım.....

X