antalyada tatil

gmzlii

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2015
4
0
28
Mrb kızlar.. Mayısta dugunum var balayı icin antalyada bi otele gitmeyi dusunuyoruz. Ben tesetturluyum yani denize hasema ile gircem nişanlımda icki icilen bi yer olsun istiyor yani islami otel olmayacak. Yardımcı olur musunuz?

İyide heryer burda öyle. İstediğin yerde de hasemayla denize girebilirsin. Gideceğiniz her otelde de alkol olur zaten.

Vala benimde Mayisda dugunum var . Bende tesettürluym . Crystal tat beac otele gidicez biz . Nasl bilmiyorum ıslami degil ama zaten kişide bitio olay .

agustos ayında bellis deluxe gidiyoruz ama size uygun kalırmı bılmıyorum

arkadaslar benımde bi sorum olacaktı . internet araştırdım ama cevabını bulamadım.iki kız arkadas tatil yapmayı düşünüyoruz malum ögrenci olduğumuz için herkes kendi ödüyecek tatil masraflarını kendi kredi kartından.ama tatil sıtelerinde rezervasyon kısmına geldiğimz zaman tek kredi kartı istiyo .bu konuda yardımcı olacak arkadas var mı acaba

yasadgn sehirde sectgn tatil sitesinn burosu olabilir ornegn tatil.com ets tur cogu yerde var cnm onclkle bunu arastr yoksa telefonla satis iste 2 kar kullanabilirsniz bu seklde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…