antalyada tatıl yapcazda esımın bana suprızı

SLNDMT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2012
765
2
bu yaz kılolarımın bı kısmını verdığim icin esımde tatıl ıcın antalyaya goturcekmıs bana suprız yaptı antalyada nerde aılecek guzel tatıl gecıreceğimiz yer var otelde olur tatıl koyude fark etmez bız ızmırde olduğumuz ıcın burdan sıkıldıkta antalyayıda ılk gorcem kısmet olursa

Antalya merkezde tüm oteller gayet güzel ve her fiat aralığına da uygun yerler var.Fakat tatil için Antalya merkez bana çok cazip gelmiyor.Şehirden çık şehire gel.O yüzden ben Antalya'ya bağlı beldeleri tercih ediyorum.Örneğin Olimpos,kaş,kemer,belek ve side...

İyi tatiller.

gunaydın canım tesekkurler ve olımpıs duymustum ve sencede guzelmı ılk gelcez ya pek bılmıyom yardımcı olursan sevınırım hangı yerler daha guzel nerelerı gorelım kendı arabamızla gelcez her yerı de gormeyı ıstıyoruzda tatıl ıcın en guzel neresı olabılır

Zaten arabanızla gelcekmişsiniz sahil boyunca giderseniz heryeri görürsünüz.Ve beğendiğiniz heryerde konaklama şansınız olur.O açıdan iyi.Ben tam bir Akdeniz aşığı olarak inan ayırım yapamıyorum şurası iyi burası iyi diye.Heryeri inan birer cennet.Eğer vakit sorunumuz yok şöyle sahil boyunca gidelim derseniz harika bi tatil sizi bekliyor derim...

Ben antalya aşıgı bi insanım 3 yıl önce ilk defa gitmiştim çok seviyorum bir defada her yeri gezmeniz imkansız önce onu söyleyeyim :) nasıl bi yer istiyorsunuz her türlü imkanınızın oldugu her sey dahil bir otel mi pansiyon mu yarım pansiyon mu eglence olmalı mı turistler sizi rahatsız edermi bütçeniz ne kadar hangi tarihlerde düşünüyorsunuz kaç gün ayırdınız daha cok ayrıntı verirseniz size seve seve yardımcı olabilirim

oncelıkle tesekkurler evet canım sahılden gıdelım gezerek dıye dusunuyoz bır haftada ayırdık ama esımın kendı ısı zaman farketmez bır hafta dıyoz on gunde olur bılemıyom nasıl yapcaz

cok tesekurler canım ılgılendığin icin ben cok kalabalık ve eğlence sevmıyorum esımde öyle sakın ve cok kalabalık olmayan otel yada pansıyon ama servısı olsun ben yapmam hıc bısey doğa ve denızın olduğu bıyer olursa daha ıyı olur ve para sorun değil ve uc cocuğum var onlarda gelcek aıle yerı tercığimdir temmuz hazıranda olabılır ay konusmadık ama okullar kapanmadan gıdemıyeceğimiz kesın cocuklardan cok sıkıldığım ıcın kafa dınleyebıleceğim bı yer ıstıyom ve bız arabamızla gıtcez ızmırden cıkcaz sahılden gezebıldığimiz kadar gezeceğiz allah kısmet ederse cevab beklıyom canım

ben size biraz ön bilgi vereyim yine aklınıza takılırsa sorularınıza seve seve cevap veririm. Her sey dahil sistemi tavsiye ederim gündüz tesiste olmasanız bile dısarda yemek yeseniz bile cok daha karlı. İçecekler 3 ögün yemek cay saati gündüz hamburgeri dondurması tesise göre odada minibar dahil oluyor. Önceden rezervasyon yaptırıp tur şirketleri aracılıgı ile giderseniz cok daha uygun olur cat kapı müşteri her zaman daha pahalıdır. Ayrıca cok yogun bir dönem de gideceginiz için dolu olabilir. Nisan ayı gibi son dakika fırsatları rez yaptırıp ile güzel bir tatil yapabilirsiniz..
Aileler için side veya belek tavsiye ederim alanya veya kemerde rahat edemeyebilirsiniz . Ama dogru tesis tercihi ile her yer muhteşem ben hiçbir köşesini digerine tercih edemem.
Alanyanın kalesi, kemer yörük parkı, ay ısıgı side antik kent manavgat selalesi antalya kaleiçi muhteşem.. Belekte gezebileceginiz yerler pek yok ama tesisler cok kalitelidir mavi yeşil bir aradadır. Örnegin side de bir tesis + antalya merkez, kaleiçi + side yi manavgat ı dolaşacagınız bir plan olabilir yani seçeceginiz bir belde + antalya merkez ..

Ben kaldıgım tesislerden örnek verebilirm aydınbey gold dreams alanya - denizi brz kayalık ve dalgalı ama gözüm kapalı tavsiye ederim.
Club belinda side fiyatı cok uygun olmasına ragmen orada cıkan bazı seyleri hala yiyemiyorumm müşteri kalitesi cok düşük türkler cogunlukta ve cok rahatsız olduk aşırı pis mutfagı var soguk su bulmak imkansız ..
Limak arcadia belek rüya gibi grup otel ve grubun bence en iyisi..
Yine gitmesemde kamelya tatil köyü size uygun olabilir , incecik kum plajı var..
Biz bu yıl kaleiçinde butik otel tercih edecegiz süremiz kısıtlı ve deniz değilde gezmek istiyoruz.. Ama fırsatım olursa aklımda bir kaç tesis var.. Cok karısık yazdım , ben turlara hiç güvenmedigim için cok iyi arastırıyorum siz brz arastırın aklnıza takılan olursa yardımcı olurum

yazmıssın sağalda benbısey anlamadım bır yer oner sende guzel kalıtelı ve temız olsunkı ozellıkle yoksa hayatta rahat edemem cevap beklıyom adını ve adresını ver yer neresıyse artık sen baya bılıyon antalyayı valla banada yardım etmeden bırakmam

Kız bir sürü otel söylemiş size...

Daha nesini anlamadınız...

Herkesin bütçesi farklıdır; bahsettiği otellerin çoğu yazın gecelik kişi başı 300tl'den başlayan otellerdir.

Cornellia Diamond'ta güzel bir otel...

Siz önerileri aratın google ve tur acentalarının sayfalarında,kararı kendiniz verin...

sana bısey dıyen yok nesını anlamadıysam sana ne

Benim tercihim Alanya olurdu, Antalya'ya biraz mesafesi var ama bence güzel bi ilçe.

Antalya da bence en güzel tatil köyü Champion arkdaşlar bence internet sitesini bi inceleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…