Antalya Vitale Hastanesi Uzm.Dr Ali Fuat ŞENGÖR

Kızlar doktor yara varken hamılelıgı tavsıye etmıyor hatta donduracak sanırım sımır testıne baktıktan sonra ama benım şikayetım yok yara olmasına sasrdım bile...fitil kullanıyorum oda bıtmek üzere Bu hafta yumurtlamam gerçekleşecek daha 3ay beklemekte istemıyorum annem kardeşime yarayla hamıle kalmıs dogumda yakılmıs bu durumla karsılasan varmı?

Evt çarşamba günü oldum o gün biraz ağrım oldu snra gcti dusuk dozda ağrı kesici verildi iki gün ve bol istirahat dedi eğer doktorun gerekli görürse mutlaka yaptr derim dayanilmicak bir acısı yok gciyo

Bnm de vardı yara yaktrdm 10 ay önce hc acimadi bile bnce doktorun dediğini yap bnmde bi şikayetim yojtu ama bu yara ilerde erken dgum sebebi olabiliyorms

Bnm de vardı yara yaktrdm 10 ay önce hc acimadi bile bnce doktorun dediğini yap bnmde bi şikayetim yojtu ama bu yara ilerde erken dgum sebebi olabiliyorms
genellıkle cocuk enfeksıyon riski olabılır yada hamıleyken şikayetlerın artmasına karşın öneriyorlar dondurmayı ama bazı doktorlarda dogumda olabılır hamıle kalındıktan sonra yakılır sıkıntı degıl demiş kafa karıstırıyor

Merhaba.Bizde tavsiye üzerine dr Ali Fuat Şengör'e gittik dün.Çok şükür bir sağlık sıkıntımız yokmuş.Elimizdeki testlere bakarak tekrar söyledi.Aslında dışarda da cok beklemedik.Randevu saatimizden 15 dk sonra içerdeydik.Ama içerde 30-40 dk arası bekledik.Evet doktorumuzuu sevdik.Bizi güzel yönlendirdi.İnşallah haftaya Laparoskopi ile başlıyoruz.Sırayla gidecekmişiz.Sonra aşılama sanırım.Biraz korkuyorum.Laparoskopi olan var mı içinizde?

Ben de ali fuat beyin hastasiyim gerekli olunca telefonla görüşebiliyor muyuz acaba? Bana telefon numarasini vermedi,arayabilirsin de demedi.

Kızlar 3 nisan 2017 de laparoskopi amelyatı oldum ve sol taraftaki kanalım açıldı . Amelyat sonrası yumurtalıklatımın polikistik yapıda olduğu söylendi ve yumurta geliştirici iğneler vurundum bi faydası olmadığını düşünmüştüm Çünkü gebelikle sonuçalnmıyodu .tam bıktım artk tamam çocuk istemiyorum dediğim bi anda yani amelyatımdan 5 ay sonra hiç beklemediğim bir esnada hamile olduğumu öğrendim şuan 12 haftalık hamileyim ve benden size tavsiye kesinlikle kafanıza takmayın rahat olun ve stres yapmayın hayatınızın tadını çıkarın tatile gidin kendinize vakit ayırın eşinizle her anınızı doludolu yaşayın bebek düşüncesiyle kendinizi sıkmayın oluruna bırakın şahsen ben tam böyle yaptığım bi esnada hamile kalmışım Yok ayağımı 1 saat havada tutuym aman hoplamayım zıplamayım belki hamileyimdir fln hiç yapmayın yani ben 2.5 sene yaptm hiç bi faydasını görmedim.aksine atladım hopladım zıpladm eğlendim kendimi hiç kısıtlamadm o ay tatile gittim deniz kum güneş ohh tam bir keyifti ve tatilimin sonunda birde baktımki adetim 10 gün gecikmiş ve haberim bile yok o kadar umursamadım yani eşim hayırlattı bana sonra bir test ve sonuç pozitifff Rabbime sonsuz şükürler olsun bize bu mutluluğu yaşattığı için Rabbim isteyen analığı babalığı hakeden herkese bu duyguyu yaşatsın inşallahhhh Hepiniz dualarımdasınız

5aydir korunmuyorum planli olarak birliktelik olmadi korunmadgm ilk ay rahimde yara vardi o dondurldu hormonntesti vs normalde simdi aylar gecti tik yok akisa biraktm ama tekrar doktor yolu gorundu belki yumurta takibi kanalda tikaniklik olabilir tekrar akisna birakmak istiyorm geriye bakinca 5ay olmsmu ya diyorum soru isareti oluyor ister istemez akilda okadr zaman sonra

merhabalar sırf bu doktor için bu siteye üye oldum.biraz uzun olacak ama ben öyle rezil bir hastane daha görmedim. kendimde anestezi teknikeriyim 7 yıllık özel hastanede çalışma geçmişim var. ama bu kadar berbat koşullarda sırf bir umut diye gözümü karartıp 1 yılımı boşa harcadım. Dr ali fuat hakkında yazacağım söyleyeceğim o kadar çok şey varki. bizde bir çok kişi tavsiyesi ile doktora başvurduk . tabiki oraya gitmeden önce başka bir hastanede 3.5 aylık düşük yaptım. her neyse randevu alıp gittik 5 saat bekelem sonucunda odaya alındık . muayenede Önce rahimde sıkıntı var lap.ameliyatı yapalım dedi onayladık gün verdi öğlen 12.30 da alacağım dediği ameliyata 15.00 da aldı ( gece 12 den beri aç aç bekliyorum ) akşam 21.30 da hastaneden taburcu edileceğimi söylediler dediği gibi de oldu çıkmadan önce doktoru görmemiz gerektiğini söylediler ne bir tekerlekli sandalye ne de bir hemşire vardı eşimin koluna girerek ağrı içinde doktorun odasına gidip görüştük . bize 1 ay sonra ilaç tedavisi uygulayacağını söyledi tamam dedik tedaviye başladık ( tabi bu süre içerisinde benden bir kere bile kan testi hormon testi yada herhangi bir tektik istenmedi defalarca söylememe rağmen yaşın genç birşey olmaz denildi ve yapılmadı , prosedür gereği bile olsa yapılması gerekirken düşünün ameliyata alınırken bile kan tetkiki istenmedi.) her neyse ilk ay tutmadı , ikinci ay ara verildi ,3.ay biz ara vermek istedik , 4.ay tekrar tedaviye başladık olay orada başlıyor hasta takibi yok tahlil yok ağır ilaç tedavisin 10.günü kasık ağrısından dayanamayıp doktora gitmemle betahcg baktırmam istendi sonuç pozitif bana ikiz yada üçüz kendini hazırla dedi 2 gün sonra gel tekrar bakalım dedi ben gittim beta hcg 10.537 çıktı sonuç kese görünmüyor dış gebelik olabilir ama emin olamadım 2 gün sonra gel dedi . eşimle eve döndük 30 dk içinde bayıldım ve sonrası yarım yamalak bende dış gebelik ve tüpüm patlamış iç kanama başlamış daha 45 dk önce muayene eden bir doktor kanamayı nasıl göremez ?????? her neyse eşim beni hastaneye yetiştirmiş o sırada ali fuat ameliyatta sinan bey muayene etsin denildi sinan bey banane ya ben niye muayene ediyorum indirin ameliyathaneye dedi ben orada ölmek üzereyken eşime önce vezneye ödeme yapın yoksa hiçbir işlem yapamayız dediler eşim ödeme yaptı beni odaya çıkardılar ben daha bekliyorum odada kanamam var ayılıp bayılıyorum ameliyata alınmayı bekliyorum ve bu olaylar olurken ameliyata girerken uyutulurken bile ali fuat la hiçbir iletişime geçemedik çünkü göremedik...... ameliyat sonrası yaşadığım sıkıntılar ve dahası çok çok çok uzun . sayesinde bir tüpüm alındı . aldığı nefes bile haram olsun hiç bir şekilde hakkımı helal etmiyorum . özel doktora gidecekseniz antalya da çok çok iyi doktorlar var lütfen paranızla rezil olmayın . bir sağlıkçı olarak 1 yılımı çöpe attım.

Cok geçmiş olsun baya kotu seyler yasamissiniz cok üzüldüm..bundan sonra istediginiz gibi olur umarım her sey

Ben simdi ayni hastanede koray beye gidiyorum

Cok gecmis olsun acı bir tecrube olms bundan sonraki surec daha rahat edersin artik neyin noldugunu bilincinde oluyorsun allah gonlune gore nasip etsin cnm. Hangi doktorlari onerirsin bende 7 8aydir korunmuyorm adetlerim duzensiz hatta bugun 53gun oldu hala gelmedi pko var vende kucuk kistler bugun test yaptm baya gecikince sonuc negatif yani bana yardimci bilgilendrici bindoktor ariyorm once devlete gdip daha sonra hamilelik olunca ozelemi gitsem diyorum onerin nedir?

Cok geçmiş olsun baya kotu seyler yasamissiniz cok üzüldüm..bundan sonra istediginiz gibi olur umarım her sey
umarım inşallah teşekkür ederim .

Ben simdi ayni hastanede koray beye gidiyorum
merhaba o doktor hakkında hiç bir bilgim yok Allah yardımcın olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın.

teşekkür ederim canm inşallah. öncelikle çok geçmiş olsun , yanlış bir yönlendirme yapmak istemem bana kötü gelen bir başkasına iyi gelir ama tavsiye olarak akdeniz ünv de Dr murat özekinci tavsiye edebilirim gerçekten alanında çok iyi bence önce devlet hastanesine başvur cnm.

Saol cnm devlet daha iyi olck bencedw benim bi arkadsmda arastrmadaki dç bi doktor onermisti

Bende Arkadasin tam tersi davranislarla karisilastim hastane personeli ve Ali hoca dunyanin en guzel insanlari 5 sene cocugumuz olmadi hep infertilite denildi s.urfadan kalktim Ali hoca icin oralara gittim oyle guzel muamele gordumki evimde gibi agirlandim Rahim sekil bozuklugundan ameliyat oldum Ameliyat sonrasi 6 ve ya 7 ay icerisinde hamile kalabilecegimi soylemisti once Allahin iziniyle sonra Ali hocamin sayesinde hamile kaldim ama oglum 4 aylikken kan pihtilasmasindan kalbi durdu kurtaj olmak zorunda kaldim kurtajdan 6 ay sonra da tekrar gebe kaldim ve ikizlerdi hemde hicbir tedavi gormedn

Arkadaslar merhaba. Bizde yaklasik 2 senedir ugrasiyoruz. Benim sag tüpüm kapali. Cesitli doktorlara gittik Antalya'da. Su an tedavim suruyor ama Akdeniz Sifa Hastanesinde Kerim Emrah Yavuz benim doktorum. 2 kez asilama yapildi olmadi, tup bebek dusunurken supriz bir sekilde hamile kalmisim. Fakat 7 haftalikken kalbi hala atmiyordu ve artik kanama baslamisti rahimde. Bu yuzden kurtajla zorunlu alindi. Doktor bey ilgili bilgili ve kisiye gore tedavi yontemi uyguluyor. Tavsiye ederim. Doktora guvenmek cok onemli bizler icin. Ve ben guvenebildigim doktorumu buldum.

cnm ben bazi doktorlara gttm klomen arti catlama ignesi 5 aydir kullaniyorm gecen ay esimin sperm testi cok dusuk cikti ona bagliyorz birazda doktor tup.bebege yonlendrdi antalya tup bebek merkeziyle gorusucem gecmis olsun bu arada kismet degilms nasip bu isler smdi tedaviye devammi ediyorsun tup bebegemi gideceksin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…