Antalya Vitale Hastanesi Uzm.Dr Ali Fuat ŞENGÖR

Ben varim cnm s.urfada yasiyorum 5 yilldir cocuk istiyodum olmuyodu neler yaptim neller,cektiklerimi bir ben bir Allah biliir 2 kere rahim filimleri cekildi bisey yok diyip infertilite kartini tutusturdullar ellime bende bi arastirma icerisine girdim iyi bi dr bulabilirmiyim diyee cunku sebepsiz kisirilk deniliyo ama ben sebepsiz hicbirseyin olmayacagina inaniyorum. Neyse arama motorlarinda Ali fuat sengoru gordum ve karar verdim gitmeye randevu aldim ve gittim tanistim o mukenbel insanla cok ilgiliydii filimlerime bakti ve benim t rahim hastasi oldugumu ameliyat olmam gerektigini soyledi bende hic teradut etmeden kabul etiim sehir disindan geldim icin ameliyat gunumu one aldi 2 gun sonra ameliyat oldum ameliyat sonrasi 8 ay icerissinde hamile kalabilecegimi soyledi ve dedigi gibide oldu 6 icin de hamille kaldim ama 4 ayllikken kalbi durdu bebegimin kan pihtilasmasindan oldugu anlasildi simdi tekrar hamileyim ve ikizler Rabim herkese nasip etsinn Ve Allahim Ali hocadan binkere razi olsun uzun oldu kusura bakma cnm
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah canm bende 2 gün önce ali fuat hocaya aşılama yaptrdım inşallah tutar heyecanla sonucu bekliyorm

Ben de Gittim malesef ali Fuat beye ve sonrasinda bin kere pişman oldum. Benim durumumda olan iki kişi daha tanıyorum ben Isparta'da oturuyorum ali Fuat beyin ismini çok duydum en sonunda gittik 2015 yılında aşılama yapalım dedi istemedik Öncesinde 2 kez denenmişti zaten tüp bebek istediğimi söyledim o zaman rahimde bir Bölme var almam Lazım dedi ve histeroskopi yaptı (ki bütün giden hastalara yapiyormuş ) sonrasinda 2 ay kanamam durmadı kaç kez aradık ne cebini açtı ne hastaneden bağlandı telefona sonunda Isparta tip da başka doktor durdurdu kanamamı ama o günden beri adetlarim çok uzun Sürüyor 12-13 gün Devam ediyor sonra 1 hafta bekliyor yeniden Başlıyor 1 yıl böyle geçti en sonunda tekrar 2 ay kesintisiz kanama oldu ve kürtaj olmak zorunda kaldım ki rahimde enfeksiyon oluşmuş.Şu an 11 haftalık hamileyim ama kanamam var 5 haftalıktan başladı ve hala devam ediyor aklıma geldikçe keşke onun Hastanesi'nin önünden dahi geçmeseydim diyorum. Ha benimle ayni ameliyatı olan bir bayan daha vardı aynı odada kalmıştık daha Öncesinde başta hastanede olmuş bu ameliyatı ama ali Fuat bey beğenmemiş tekrar yapmiş

Ben de Gittim malesef ali Fuat beye ve sonrasinda bin kere pişman oldum. Benim durumumda olan iki kişi daha tanıyorum ben Isparta'da oturuyorum ali Fuat beyin ismini çok duydum en sonunda gittik 2015 yılında aşılama yapalım dedi istemedik Öncesinde 2 kez denenmişti zaten tüp bebek istediğimi söyledim o zaman rahimde bir Bölme var almam Lazım dedi ve histeroskopi yaptı (ki bütün giden hastalara yapiyormuş ) sonrasinda 2 ay kanamam durmadı kaç kez aradık ne cebini açtı ne hastaneden bağlandı telefona sonunda Isparta tip da başka doktor durdurdu kanamamı ama o günden beri adetlarim çok uzun Sürüyor 12-13 gün Devam ediyor sonra 1 hafta bekliyor yeniden Başlıyor 1 yıl böyle geçti en sonunda tekrar 2 ay kesintisiz kanama oldu ve kürtaj olmak zorunda kaldım ki rahimde enfeksiyon oluşmuş.Şu an 11 haftalık hamileyim ama kanamam var 5 haftalıktan başladı ve hala devam ediyor aklıma geldikçe keşke onun Hastanesi'nin önünden dahi geçmeseydim diyorum. Ha benimle ayni ameliyatı olan bir bayan daha vardı aynı odada kalmıştık daha Öncesinde başta hastanede olmuş bu ameliyatı ama ali Fuat bey beğenmemiş tekrar yapmiş
Canım cok gecmıs olsun cok zor bir durum olmus neguzel smdı hamılesın zorluklat yasamıssın ama ıns zmanla bebegıne kavusur atlatırsın tekrar gecmıs olsun moralını yüksek tut:dua:

Teşekkür ederim canım inşallah sonumuz ili olur ama dediğim gibi ali Fuat Beyin yaptığı ameliyat sonrası şimdi düşük tehlikem var. Bunu bana yaşatmaya ne hakkı var ki o ameliyat için ödediğim tek kuruşu bile helal etmiyorum

Canım cok gecmıs olsun cok zor bir durum olmus neguzel smdı hamılesın zorluklat yasamıssın ama ıns zmanla bebegıne kavusur atlatırsın tekrar gecmıs olsun moralını yüksek tut:dua:
Teşekkür ederim canım inşallah sonumuz ili olur ama onun Yüzünden düşük tehlikesi yaşıyorum ve bunu bana yaşatmaya ne hakkı var

bnde kndisinin adını çok duydum ama sırf çok bekleme problemi oldugundan dolayı hç gtmedim iyi ki de gitmemişim ztn acil bir ameliyat olup hasta bakmayı aniden bırakıyormuş peki serklaj yapıldımı size? bunu soracaktım bnm rahm agzım normal şu an ama çift rahmliyim bu sebepten erken dogum olmasın diye serklaj yapacak şu an perinatolojide bir prof dr kontrolündeyim kısmetse hftaya yapacak

Teşekkür ederim canım inşallah sonumuz ili olur ama onun Yüzünden düşük tehlikesi yaşıyorum ve bunu bana yaşatmaya ne hakkı var
haklısın cnm gecmıs olsun dıkatetmelısın ama moralını yuksek tutmalısın sımdı antalyada herangı bı doktora gıdıyormusun ?

bnde kndisinin adını çok duydum ama sırf çok bekleme problemi oldugundan dolayı hç gtmedim iyi ki de gitmemişim ztn acil bir ameliyat olup hasta bakmayı aniden bırakıyormuş peki serklaj yapıldımı size? bunu soracaktım bnm rahm agzım normal şu an ama çift rahmliyim bu sebepten erken dogum olmasın diye serklaj yapacak şu an perinatolojide bir prof dr kontrolündeyim kısmetse hftaya yapacak
hangı doktora randevu aldıncnm hangı hastane ? Cok paracı buradakıler ya ben farkettım

Yok canım daha Dikiş atılmadı pazartesi kontrol var ne diyecek bilmiyorum kanama devam ederken Dikiş atılır mi bilmiyorum

Antalya tüp bebek merkezinde Murat beye gittik takipleri orası yapmıyor tabiki onun ıcın Isparta da başka bir doktorla devam ediyorum
hayırlısıyla canım ınsallah suanda vıtalede alı fuat hocayla ılıgılı buradada memnun olan gıtmek ıstıyorum dıyen olms cok kalabalıkmıs randevu almak bıle zor denıyor ole olması cok can sıkıcı ya

Yok canım daha Dikiş atılmadı pazartesi kontrol var ne diyecek bilmiyorum kanama devam ederken Dikiş atılır mi bilmiyorum
Bnm carsamba gnu atılacak biraz korkuyorum ama olan arkadaşlar çok zor olmadgni söylüyorlar artık bebis iÇin katlanicaz kanama içinde her hfta pruluton vuruniyorum bide fitil ins bi dha olmaz

Bn özel muayene ye gidiyorum rahim yapısı sıkıntılı oldgu icin başta biraz korkmstuk hngi semtte oturuyorsan orda doktor tavsiye edebilirim sana
Canım ben larada oturuyorum bugun rutin kontrol ıcın kadın dogum hastanesine gittim pergedeki doktoru begendım ben bakalım sonucları alıcam yarın hamıle kalırsam düşünebilirm kadın dogum hastanesınde tek kişilk ferah odalar olsa bu doktorla devam ederım ama odaları cok kısılık yada sen blıyormusun orayı ? Ben ofm odalarını cok beğenmiştim

Bnm carsamba gnu atılacak biraz korkuyorum ama olan arkadaşlar çok zor olmadgni söylüyorlar artık bebis iÇin katlanicaz kanama içinde her hfta pruluton vuruniyorum bide fitil ins bi dha olmaz
Canım ne yaptın Çarşamba Dikiş atılacak demiştin var mi bir gelişme Benim de 2 hafta sonra dedi doktorum tabi kanamanın durumuna göre Dikiş atılıp atılmayacağına karar verecek Sabahtan kontrol yaparız öğleden sonra da Dikiş yaparız dedi bakalım Hayırlısı

X