Antalya Vitale Hastanesi Uzm.Dr Ali Fuat ŞENGÖR

Nihalin Bulutu

Oğluşunu bekleyen mutlu annee
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2017
20
34
29
Arkadaslar antalyada yaşayıp Ali Fuat Şengör hocaya giden varmı? varsa memnun musunz? Bana aşılama önerildi aşılama tutmazsa tüp bebek tedavisi önerildi fakat iyi bir doktor gözetiminde bu yola çıkmak istyorm 2 senelik evliyim hiç korunmadm fakat bebis sahibi olamıyorum çünkü eşimde varikosel vardı ameliyat oldu 10 ay geçti hala bi sonuç alamadk yardımlarınızı bekliyorm

merhaba ben Ali Fuat hocanın hastasıyım. beklemek dışında her şeyden memnun kaldım

Yarın sabah 10da randevum var bakalm artk hayrlısı inşallah bende memnun kalırım şu bebisim gelsin artk . Sen ne sebepten gidiyosn canm özel değilse?

İnsallah istediğin gibi olur hayırlısı canım memnun kalırsan bizlere paylaş

Kızlar şimdi geldm hastaneden sabah 10da idi randevum fakat 2 saat sonra anca girebildm doktorun yanına cok yoğunluk oluyo mecbur bekleniyo 8 şubatta tekrar gidicem kanal filmi cekilcekmiş ister anestezili ister anestezi olmadan yapılabiliyorms fakat arada 200 tl fark oluyo sizce anesteziye gerek varmı?siz kanal filmi çektrdinzmi? Aşılama önümzdeki ay yaplcakms.

Ağrılı oluyoms dayanablrsen anesteziye gerek yok dediler ne derece ağrılı olduğunu bilmedgm için kararszm?

Canım bu konuyla ılgılı bılgım yok ama doktor kalabalıkgıda sıkıntı gibi bekle bekle herzaman bole olmasa bari

Ağrılı oluyoms dayanablrsen anesteziye gerek yok dediler ne derece ağrılı olduğunu bilmedgm için kararszm?
canım o filmi çektireceğim zaman bana boşa anestezi alma , zaten birçok ilaca alerjin var dediler. onun için anestezi olmadan çekildim. gerçekten çok ağrılı oluyor fakat çok uzun sürmüyor.
Sana daha önce demiştim iyi bir doktor ama çok bekleniyor. her zaman yoğun

Bakalm canm 8 şubatta çekilcem filmi herhangi bi ilaca alerjim yok ama genede karar veremedim çoğu insan anesteziye gerek yok adet ağrısı gibi oluyo diyolar ne yapacağımı şaşrdm ama bebisim için herseye hazrm

Kızlar çekildim filmi yok böyle bi ağrı adet ağrısı gibi olcak dediler alakası yok agladm resmen acısından böyle olacağını bilseydim anestezi alrdm

Sonuç iyi degl canm tüplerden biri kapalı ötekinde de ufak bi enfeksiyon cktı önümüzdeki ay aşılama yaplcak 4-5 ay icinde hamile kalmam gerekiyoms kalamazsam laporoskopi ameliyatı olcakmsm
çok geçmiş olsun. inşallah canım hayırlısıyla hamile kalırsın ameliyata gerek kalmaz .
Güzel haberlerini duymak dileğiyle görüşürüz

Ben varim cnm s.urfada yasiyorum 5 yilldir cocuk istiyodum olmuyodu neler yaptim neller,cektiklerimi bir ben bir Allah biliir 2 kere rahim filimleri cekildi bisey yok diyip infertilite kartini tutusturdullar ellime bende bi arastirma icerisine girdim iyi bi dr bulabilirmiyim diyee cunku sebepsiz kisirilk deniliyo ama ben sebepsiz hicbirseyin olmayacagina inaniyorum. Neyse arama motorlarinda Ali fuat sengoru gordum ve karar verdim gitmeye randevu aldim ve gittim tanistim o mukenbel insanla cok ilgiliydii filimlerime bakti ve benim t rahim hastasi oldugumu ameliyat olmam gerektigini soyledi bende hic teradut etmeden kabul etiim sehir disindan geldim icin ameliyat gunumu one aldi 2 gun sonra ameliyat oldum ameliyat sonrasi 8 ay icerissinde hamile kalabilecegimi soyledi ve dedigi gibide oldu 6 icin de hamille kaldim ama 4 ayllikken kalbi durdu bebegimin kan pihtilasmasindan oldugu anlasildi simdi tekrar hamileyim ve ikizler Rabim herkese nasip etsinn Ve Allahim Ali hocadan binkere razi olsun uzun oldu kusura bakma cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…