Antalya ıvf tüp bebek merkezi

Çok sağolun bilgilendirmeniz için. Peki tedavi öncesi başladığınız estrofem reglinizde gecikme yaptı mı? Bir de vitamin olarak kullanmanızı istedikleri bir şey var mı? Hastane hakkında da bilgi verir misiniz? Aradım cumartesi günü Kemal bey çalışmıyormuş yerine Hande hanım bakıyormuş. Bu durumda opu hafta sonuna denk gelirse Kemal bey kendisi geliyor mu? Ayrıca ilk gittiğimde aç mı tok mu gitmeliyim kan tahlili yapıp tedavi için uygun olup olmadığına bakılıyor mu? Son olarak tedaviye hemen başlama kararı verilirse ödeme aynı gün mü yapılıyor. Ücret konusunda da bilginizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Güzel sonuçlar almak dileğimle.
Canım merhaba estrofem tedavi başında yok zaten onu ben opudan sonra kullanmaya başladım. Vitamin olarak birşey vermediler. Sadece folik asit veriyorlar. Evet hafta sonları Kemal Hoca çalışmıyor. Benim opumda haftasonuna denk geldi Hande hanım yaptı. İlk başta kan tahlili falan yok hoca bir sürü kan tahlili istiyecek bunu hemen yapmana gerek yok hatta başka yerde de yaptırabilirsin. İlk başta muayene ücreti ödemesi yapıyorsun diğer ücretlerin hepsini işlemlerin yapıldığı günler ödüyorsunuz. İnşallah her sorunuzu cevapladım🤗

Canım merhaba estrofem tedavi başında yok zaten onu ben opudan sonra kullanmaya başladım. Vitamin olarak birşey vermediler. Sadece folik asit veriyorlar. Evet hafta sonları Kemal Hoca çalışmıyor. Benim opumda haftasonuna denk geldi Hande hanım yaptı. İlk başta kan tahlili falan yok hoca bir sürü kan tahlili istiyecek bunu hemen yapmana gerek yok hatta başka yerde de yaptırabilirsin. İlk başta muayene ücreti ödemesi yapıyorsun diğer ücretlerin hepsini işlemlerin yapıldığı günler ödüyorsunuz. İnşallah her sorunuzu cevapladım🤗
Çok teşekkür ederim fazlasıyla cevapladınız 🌸 bende cuma günü regli olacağım hastane araştırıyordum.

Hayırlı olsun canım benim ikinci denemem ilk denemem Kemal özgürleydi şimdi Murat berkkanoğlu ile rabbim nasip etsin anne olmayı hepimize

Hayırlı olsun canım benim ikinci denemem ilk denemem Kemal özgürleydi şimdi Murat berkkanoğlu ile rabbim nasip etsin anne olmayı hepimize
Kuzum ilk transfer tutmayınca diğer ay direk tekrar transfer ettirebiliyor muyuz dondurulan embriyolari. Yoksa üzerinden bir kaç ay geçmesi mi gerekiyor

Kuzum eğer Antalya ıvf de başlamak istiyorsan adet oldugun gün ara tüp bebek merkezini randevu almak istediğini söyle. Adetin 2. Yada 3 günü görecek doktor seni muayene edecek
Tamam çok sağolun 🌸 regli gününü bekliyorum. Güzel haberler alalım inşallah 🙏

Bugün görüştüm canım normal olduğunu söylediler senin transfer ne zaman benimki 12.12 Salı günü 😊 Nasılsın bu arada heyecanlı mısın sende ? Bu arada o fitilden bana da verdiler yarın başlıyorum 🙈

Bugün görüştüm canım normal olduğunu söylediler senin transfer ne zaman benimki 12.12 Salı günü 😊 Nasılsın bu arada heyecanlı mısın sende ? Bu arada o fitilden bana da verdiler yarın başlıyorum 🙈
Hadi hayırlı olsun canım tarih güzelmiş sana şans getirsin☺️benim transferim oldu 5.günüm bugün bende heyecanla test günümü bekliyorum 🤗

Ayy hadi bakalım hayırlısıyla olur inşallah 🥰 Sevindim ya senin adına umarım bende atlatırım transferi. Nasıl olucak nasıl bitecek heyecanlanıyorum. Senden de güzel haberler alırım moral olur bana da valla 😁 İnşallah inşallah 🙏🏻

Kuzum yazdım ama görmedin sanırım. Sana bir sorum olacaktı. Ben şuan rahim dinlendirmedeyim. Transfer yapılacak yakında. Allah korusun ilki tutmazsa dondurulmuş 3 embriyom daha var. Ama hemen transfer ettirebiliyor muyum ettiremiyorsam uzerinden ne kadar zaman geçmesi gerekiyor

İnşallah canım çok dua ediyorum. Hatta bugün senin için de dua ettim icimden geldi aklıma geldin. Nasıl geçti transfer ? Zor mu ben ilk kez yaptırıcam. Çok heyecanlanıyorum🙈

İnşallah canım çok dua ediyorum. Hatta bugün senin için de dua ettim icimden geldi aklıma geldin. Nasıl geçti transfer ? Zor mu ben ilk kez yaptırıcam. Çok heyecanlanıyorum🙈
Saol canım Allah razı olsun 🙏Allahım hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın. Benimde ilk transferim hiç zorluğu yok hatta benim için normal muayeneden bile kolay geldi. Allahım seninkinide kolay eylesin 🤲

Merhabalar bende hande hanımda 2 kez tedavi gördüm… erken menapoz hastasıyım, rezervim çok düşük, eşimin sperm sayısı ve morfoloji de düşük, 2 transferimde de doğal siklus yapmayı uygun buldu, hamdolsun ikisinde de hamile kaldım. İlkinde bebek gelişmedi kalbi durdu kürtaj oldum şuanda da hamdolsun biiznillah 10+4 hamileyim herşey yolunda Allah’ın izniyle… Hande hanım benim güzel vesilem Allah onun eliyle bana mucizeleri yaşattı. Laboratuvarları ve embriyologları da çok iyi.
Merhabalar transfer adetin kaçıncı günü yapıldı sizin genelde 15. günü yapiliyormus herhalde

Merhabalar bende hande hanımda 2 kez tedavi gördüm… erken menapoz hastasıyım, rezervim çok düşük, eşimin sperm sayısı ve morfoloji de düşük, 2 transferimde de doğal siklus yapmayı uygun buldu, hamdolsun ikisinde de hamile kaldım. İlkinde bebek gelişmedi kalbi durdu kürtaj oldum şuanda da hamdolsun biiznillah 10+4 hamileyim herşey yolunda Allah’ın izniyle… Hande hanım benim güzel vesilem Allah onun eliyle bana mucizeleri yaşattı. Laboratuvarları ve embriyologları da çok iyi.
Merhaba size birşey sorabilirmiyim 9.gün test verdiğinizde beta hcg değerinizi hatırlıyormusunuz acaba kaçtı?

Transferin 3. Günü yarım doz çatlama iğnesi kullandiniz mi sizde. İğnenin etkisi bir süre devam ediyor diyorlar ama bana da 9. gün kan verin dedi o güne kadar kalmaz herhalde
Evet kullandım bende ancak ben tam doz kullanmışım, hepsini vurup geçmiştim kafam dalmıştı 🤣 o nedenle kan değerlerimde hala çıktı değerlerim ikiye katlanmadı bi gerilmiştim :) siz siz olun sakın yarım dozu geçmeyin :)

X