Antalya için çocuk dostu otel?

akvaryumm

o benim dünyam
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
417
7
antalya bölgesinde üç buçuk ve bir buçuk 2 tane bebişimle rahat tatil geçirebileceğim özellikle üç buçuk yaşındaki oğluma hitap edebilecek bol eğlencelerin olduğu güzel bir otel önerisi istiyorum.herşey onlar için sonuçta:)ama çok uçuk fiyatlı da olmasın tabi.bir yardımcı oluverin lütfen:))son olarak deniz sıfır olursa süper olur:)

Side de Horus Paradise Luxury Resort & Holiday Village var. Geçen yaz gitmiştik satış görevlisinin tavsiyesi ile çok memnun kaldık. Otelde kalanların %90 ı çocuklu aileler , her milletten aileler var. Çocuklar için günün belli saatlerinde aktivite odası var , yabancı animatörler görev yapıyor. Akşamları yemek sonrası çocuk diskosu var , bu diskodan sonra büyüklere eğlence programları başlıyor. Tüm gün değişik yerlerde animasyonlar var. Oldukça büyük bir alana kurulmuş , tam hatırlamıyorum ama biri kapalı 6 tane havuzu var bu nedenle havuzlar kalabalık olmuyor. Denize sıfır , otelin plajla birleştiği yerde yürüyüş yolu yapmışlar , yanyana tüm oteller bu yürüyüş yoluna bağlanıyor, dolayısıyla oldukça uzun bir yol. Akşamları odaya dönmeden önce bu yol bayağı iyi oluyor . Yemekler de çeşit çok fazla , farklı restoranları da var bir kere önceden rezervasyon ile ücretsiz olarak bunlardan birinden de yararlanabiliyorsunuz. Çocuklar için ayrı yemek odası da var ama biz beğenmedik orayı.

Çok reklamını yaptım sanırım ama biz çok memnun kaldık. İyi tatiller :)

canım benim çok teşekkür ederim önerin için. bir an hiç kims yardım etmeyecek diye düşünmüştüm. otelin fotolarına baktım çok güzel görünüyorlar bir de senin önerin de eklenince neden olmasın.listeme yazdım bu oteli.umarım kısmet olur.çok sağol tekrardan.son olarak sidenin denizi sığ mı acaba ve plajı kumdur umarım..

Halen duruyor mu bilmiyorum. Naturland vardı. 2 sene önce gitmiştik. O kadar güzel bir yer ki anlatamam. O sene yanına çocuk oteli de planlıyorlardı. Daha doğrusu reklamını yapıyorlardı açılmıştır herhalde. Kesinlikle tavsiye ederim.

canım benim çok teşekkür ederim önerin için. bir an hiç kims yardım etmeyecek diye düşünmüştüm. otelin fotolarına baktım çok güzel görünüyorlar bir de senin önerin de eklenince neden olmasın.listeme yazdım bu oteli.umarım kısmet olur.çok sağol tekrardan.son olarak sidenin denizi sığ mı acaba ve plajı kumdur umarım..

Plajı kum ve temiz . Denizi biz gittiğimizde biraz yosunluydu ,sorduğumuzda her zaman böyle olmadığını söylemişlerdi. Biraz açıldıktan sonra derinleşiyor. :) Yosundan dolayı benim oğlan istemedi denizi bir iki kere girebildik maalesef. Bir de akşamları bir meydan da akülü araçlar çocukların hizmetine açılıyor , Türk olduğumuzu görünce adam bize biraz indirim yapmıştı. Araba delisi oğlum her akşam iki üç tur atıyordu , çocuklarla yarış falan yapıyordu. :)

Rixos lares. Cocuk kulubu cok buyuk cok guzel kocaman bir parki var cocuklar icin lavabolar tuvaletler var. Cocuk havuzu da buyuk ve havuzda minik kaydiraklar var. Aksam yemeklerinde cocuklar icin masalar sandaleler var yemek alinacak yerler var cocuk bufesi var yani. Ayrica cocuk kulubunde jetonla calisan oyuncaklar var filan. Bence cocuklu aile icin cok ideal bir otel daha 1 hafta once oradaydim. Cocuk parki cidden cok guzeldi ben gittim salincakta sallandim kumdan kale yaptim filan :KK53:

Son düzenleme:
yardımlarınızı esirgemediğiniz için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.önerilerinizden birini tercih edicem sanırım.hepsini tek tek inceledim çok güzel görünüyorlar..çok sağolun..

Saturn Palace ve Otium grubu otellerini tavsiye edebilirim.
Otium art ta kalmıştık çocuk için ideal. Bende kızım 3 yaşındayken gitmiştim ve memnun kalmıştım.

Saturn Palace ve Otium grubu otellerini tavsiye edebilirim.
Otium art ta kalmıştık çocuk için ideal. Bende kızım 3 yaşındayken gitmiştim ve memnun kalmıştım.

size naçizane tavsiyem Antalya'ya çocukla bizim gibi temmuzda gitmeyin. yandık kavrulduk.
club nena manavgat. çocuk aktiviteleri güzeldi.

geç bir cevap belki ama iki kez gittim ve kızım bıkana kadar da başka otel aramam o yüzden ikinci evim diyeceğim;
Clup Ali Bey Manavgat..AliBey Resort olarak da geçebilir..
Bebek plajı yapmışlar ..Bildiğin havuza sahil eğimi verip içini bildiğin deniz kumu ile doldurmuşlar..Derinliği 50 cm.Üstelik büyük havuzun kalabalığından uzak..Bebeğin güvenli bir şekilde kum ve su ile oynarken sen hemen yanında sesiz ve sakin bir şekilde güneşlenebiliyorsun..Yine çocuk havuzu var ama bildiğin formalitelerden değil..Ben bile orada olmaktan keyif alıyorum.80 cm derinliğinde havuz ve içinde çaşitli tiplerde 5 kaydırak, 1 bildiğin kocaman gemi ve fıskiyeler.. neler neler..Sonra bir de yetişkin aquaparkı var..Ufff..Anlatılmaz...Bunun yanısıra normal büyük bir yüzme havuzu ve en nefisi en sonra; SESSİZ HAVUZ..çocuk mini klüpteyken kocanla gidebileceğin bi yer..Baş ağrıtan sürekli çıstık çıstık bir müzik yok.İnsan gürültüsü yok..Medeni şekilde, sadece yüzmek isteyen yetişkinler geliyor,çoluk çocuk cümbüşü yok..
Bunun dışında yemekler; yemek standında "bebek" bölümü var.Ve o bölümde sebze çorbaları..Daha ne diyim???
Ha denizi çakıl-kum ve biraz dalgalı..ama amaç çocukla tatilse yukarıda saydıklarımı gören çocuk zaten denize günde en fazla yarım saat giriyor sonra havuz diye tutturuyor..

Belek Papillon Belvil muhteşem bir otel detaylarını blogumda...

Son düzenleyen: Moderatör:
X