Antalya Hava durumu..

mucok

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2010
554
5
Merhaba arkadaşlar
15 gün sonra düğünüm var İstanbul da yaşıyoruz Balayı için Antalya voyage Sorgun'u seçtik ama geçen sene bu zaman çok iyi olan İstanbul hava durumu gittikçe kötülüyor.. Bu da deniz kum güneş hayalimi yerle bir ediyor Antalya da hava durumu nasıldır Antalyalı lar bana bildirirsew sevinirim.. Meteoroloji sayfalarına pek güvenemiyorum :nazar:

canım 15 gün sonrayı bilemem ama şuan hava sıcakmış antalyada değilim ama bi akrabam şu an tatilde ve bildiğin pişiyoruz aşırı sıcak diyodu inşallah sen gidene kadar sıcak olur :)

Merhaba arkadaşlar
15 gün sonra düğünüm var İstanbul da yaşıyoruz Balayı için Antalya voyage Sorgun'u seçtik ama geçen sene bu zaman çok iyi olan İstanbul hava durumu gittikçe kötülüyor.. Bu da deniz kum güneş hayalimi yerle bir ediyor Antalya da hava durumu nasıldır Antalyalı lar bana bildirirsew sevinirim.. Meteoroloji sayfalarına pek güvenemiyorum :nazar:

öncelikle merhabalarr :KK3: nişanlımın kuzeni şu an da antalyada balayında ve havanın çok sıcak olduğunu söylediler :KK76: ayrıca bende uzakta olsamda memleketimden antalyalıyımm ailemden hergün hava raporunu alıyorum :21:burda hergün kışşş (burası bolu :) ordada hergün yaz :KK33::KK76::KK33::KK76:bütün yazlıklarını toplaa antalya seni bekleeerr :KK52::KK52::KK52:

Allah bir yastıkta kocatsın :) Ben Antalya'da yaşıyorum şuan hava güllük gülistanlık sıcaktan dışarıya çıkmaya korkuyorum :) Ama akşamları şiddetli rüzgarlar oluyor 3 gündür.Onun haricinde hala Temmuz burası.

X