Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

merhaba ebru hanım
öncelikle geçmiş olsun. üzülmeyin demenin bir faydası yok biliyorum. bunu yaşamak çok zor. ama unutmayalım ki her yaşadığımız şeyin bir sebebi var. allahım neylerse güzel eyler. biraz sabırla inşallah kucağımıza alacağız. o cennet kokusunu içimize çekeceğiz. allah yar ve yardımcınız olsun.

merhaba ebru hanım
öncelikle geçmiş olsun. üzülmeyin demenin bir faydası yok biliyorum. bunu yaşamak çok zor. ama unutmayalım ki her yaşadığımız şeyin bir sebebi var. allahım neylerse güzel eyler. biraz sabırla inşallah kucağımıza alacağız. o cennet kokusunu içimize çekeceğiz. allah yar ve yardımcınız olsun.

evet haklısın.allah yüzümüzü güldürsün.
sen ne zamandır istiyorsun ?sorun ne?hangi denemeleri yaptın ?

merhaba ebru hanım

Bahar hanım iyi dilekleriniz için sizede çok çok teşekkür ederim. Haklısınız üzülmekle olmuyor kendimi toparlamaya çalışıyorum inşallah daha iyi olucam. Sizinde dediğiniz gibi Allahın bir bildiği vardır.Herşeyin hayırlısı. Herşey daha güsel olacak diye diliyorum ve pozitif olmaya çalışıyorum.Sizin durumunuz nedir hangi aşamadasınız?.

Sevgili mona rosa ve melony :) sizler nasılsınız hangi aşamadalardasınız , hepinize bolbol şans ve güsel haberler almanızı diliyorum. opuyorumnanaktan

teşekkürler.iyiyim.bizim yazın olacak denememiz.antalya tüp bebekle görüştük,gelecekle de görüşüp ona göre karar vereyim diyorum.2. mikro denemem olacak.
senin ne aşamada tedavin sorununuz nedir?bizim morfoloji çok bozuk spermbilmiyorumkismilelerin

Son düzenleme:
Neden yazı bekliyorsunuz ?, benimde 2.mikroenjeksiyon denemem nisanda olacak . Seninde inşallah 2 .denemen başarılı olur. bizim sperm sayısı düşüklüğü var. Yanlız daha öncede sana yazmıştım bu konuda eğer yanlış bilmiyorsam bildiğim kadarı ile tüp bebek teedaviside yani mikroenjeksiyonda morfoloji bozukluğu sorun olmuyor diye biliyorum. Buarada senin ilk denemen nasıl sonuçlandı düşükmü yoksa hcg değeri sıfırmı çıktı?

Neden yazı bekliyorsunuz ?, benimde 2.mikroenjeksiyon denemem nisanda olacak . Seninde inşallah 2 .denemen başarılı olur. bizim sperm sayısı düşüklüğü var. Yanlız daha öncede sana yazmıştım bu konuda eğer yanlış bilmiyorsam bildiğim kadarı ile tüp bebek teedaviside yani mikroenjeksiyonda morfoloji bozukluğu sorun olmuyor diye biliyorum. Buarada senin ilk denemen nasıl sonuçlandı düşükmü yoksa hcg değeri sıfırmı çıktı?
1.denemem o çıktı.memorialdeydi.olmadı.2.için yazı bekliyorum.mart sonuna kadar işim çok yoğun başlayamam.yazın da tüp bebek raporumuz çıkacak.3yılımız doluyor.maddi olarak da sıkışıgız.sen 1.gelecekte mi yaptın ?antalta tüp bebekte mi?
inşeallah siz iyi sonuç alırsınız
canım hayırlısı olsun hepimizin hakkında.senin denemen nerede yapıldı?sorun neydi sizin ?doktor en dedi neden tutmamış?

1.denemem o çıktı.memorialdeydi.olmadı.2.için yazı bekliyorum.mart sonuna kadar işim çok yoğun başlayamam.yazın da tüp bebek raporumuz çıkacak.3yılımız doluyor.maddi olarak da sıkışıgız.sen 1.gelecekte mi yaptın ?antalta tüp bebekte mi?

canım hayırlısı olsun hepimizin hakkında.senin denemen nerede yapıldı?sorun neydi sizin ?doktor en dedi neden tutmamış?
gelecekte yaptırdık ,polikistik over 1cide 13çıkıp 2gün sonra değer düştü doktorda inanamadı 2cisinde negatif dediler daha gidip konuşmadık ama 2sindede çok ümitliydi şuan neyapacağız onuda bilmiyoruz.

sevgili mono rosa ve ebrudan
benim 2. mikro denememde negatif çıktı. ikisinide antalya tüp bebek merkezinde yaptırdık. ilkinde çok olumlu karşılamıştım allahın bir bildiği vardır demiştim ama ikincisinde öyle olmadı. sanırım bütün içime attıklarım su yüzüne çıktı ve çok ağladım, çok üzüldüm, birde üstüne üstlük test sonucumun negatif çıktığı gün yeğenim doğdu ve bir hastanenin yeni doğan servisinde 3 gün kalmak zorunda kaldım. neyse her aklıma geldiğinde yeniden yaşıyorum aynı şeyleri. artık test sonucu almaya gitmek istemiyorum zaten.bizim sorunumuz çikolata kisti. 3 sene evvel açık ameliyat oldum. sonrasında 4 aşılama 2 mikro denedik ama olmadı. 3 denemeyi yaparsam ya antalya gelecek tüp bebeğe gideceğim ya da ankara anatolia. bakalım hayırlısı.bu ay soğan suyu içiyorum. belki vesile odur. kısmet. allah herkese sağlıklı evlatlar versin.

ARKDAŞLAR TÜP BEBK FıYATLARI VE YENı GENELGEYLE ıLĞıLı DESTEK HEPıMıZ BU TEDAVLıLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞıNıZı BEKLıYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

mona rosa canım raporu nasıl çıkarcan banada bilgi verirmisin ben çıkartmadım ozaman nekadar ödüyosun

3 yıl evli olma ve 2 kere aşılama yapmış olman gerekli.1240 tl sini devlet ödüyor tedavinin ve ilaçların da %80 ini ödüyor ya %50 miydi ?emin olamadım ilacın nekadarını ödediğnden .ünv. ya da devlet hast.çıkarman gerek.biz pamukkale ünv.den çıkaracağız.

sevgili mona rosa anlıyorum, haklısın herkesin kendine göre hayat koşturmacası planları var. Yeterki geç olsun güş olmasın herşey istediğin gibi gitsin inşallah. Ben ilk denememi gelecek tüp bebekde yaptım 2ciyide orda yapacapım doktoruma çok güveniyorum ve merkezden çok memnunum ben.

gelecekte yaptırdık ,polikistik over 1cide 13çıkıp 2gün sonra değer düştü doktorda inanamadı 2cisinde negatif dediler daha gidip konuşmadık ama 2sindede çok ümitliydi şuan neyapacağız onuda bilmiyoruz.

Pembenaz hanım öncelike merhaba, bu yazmış olduğunuz cevabı tam anlayamadım biraz açarak anlatabilirmisiniz acaba ? polistik over ne demek beta hcg sayısımı ? Tekrar çok çok geçmiş olsun diliyoırum ve tedavinizde başarılar diliyorum. Umarım en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz. yerimseniben

sevgili mono rosa ve ebrudan
benim 2. mikro denememde negatif çıktı. ikisinide antalya tüp bebek merkezinde yaptırdık. ilkinde çok olumlu karşılamıştım allahın bir bildiği vardır demiştim ama ikincisinde öyle olmadı. sanırım bütün içime attıklarım su yüzüne çıktı ve çok ağladım, çok üzüldüm, birde üstüne üstlük test sonucumun negatif çıktığı gün yeğenim doğdu ve bir hastanenin yeni doğan servisinde 3 gün kalmak zorunda kaldım. neyse her aklıma geldiğinde yeniden yaşıyorum aynı şeyleri. artık test sonucu almaya gitmek istemiyorum zaten.bizim sorunumuz çikolata kisti. 3 sene evvel açık ameliyat oldum. sonrasında 4 aşılama 2 mikro denedik ama olmadı. 3 denemeyi yaparsam ya antalya gelecek tüp bebeğe gideceğim ya da ankara anatolia. bakalım hayırlısı.bu ay soğan suyu içiyorum. belki vesile odur. kısmet. allah herkese sağlıklı evlatlar versin.

Bahar hanım merhaba, yaşadıklarınızı anlıyorum allah sabır versin çok zor haklısın hele birde böyle birşeyle o gün denk gelmesi çok sarsıcı olmuş senin için :KK43: . Bu denemeleride 1,2,3 diye saymıcaz artık napalım kısmetimiz nasılsa yaşıcaz başka çaremiz yok ben açıkcası bu işlerin yerlede çok alakası olduğunu düşünmüyorum herkesin nasılsa kaderinde öyle oluyor. Kendinizi sıkmayın rahat bırtakmaya çalışın. İnşallah bu demen son olur en kısa zamanda bebeğine kavurşun allah sana hayırlısını versin. Buarada soğan suyu dedin nedir banada anlatırmısın ? a.s.

ibrahim saraçoğlunun soğan kürü. hergün bir orta boy soğanı 6 ya 8 e bölerek bir bardak suda 5 dakika kaynatıyorum. günde iki kere içiyorum bu suyu sıcak olarak. taze taze yapılıyor. etrafımda var birkaç kişi bu yöntemle hamile kalan. hatta biri yengem. laparoskopi ameliyatından 10 ay sonra içti bu sudan ve aynı ay hamile kaldı. bakalım işte. umut kapısı. bu suyun rahimin içindeki tıkanıklıkları açtığını duymuştum. reglin 5. günü başladım 15 gün içeceğim. bu arada hamile kalsan bile bi zararı yokmuş. ibrahim saraçoğlu küre devam ederken adet görseniz bile kürü kesmeden tamamlayın diyor.

X