Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Merkez hakkinda ne dusumuyosun.ben aslinda kemal beye gidecekyom ama esim burayi istedi.badari orani nasiil acaba bilmiiyorum hic.

gerek Mmete Bbey olsun gerekse hemşireler olsun gayet memnunum .açıkcası öbür tarafı hiç düşünmedim . direk buraya geldim. ne demek istediğini anlayamadım ?

gerek Mmete Bbey olsun gerekse hemşireler olsun gayet memnunum .açıkcası öbür tarafı hiç düşünmedim . direk buraya geldim. ne demek istediğini anlayamadım ?

Demek istediğim geçmiş sayfaları okuyunca merkezde negatifler pozitiflerden oldukça fazla.bu durum moral bozmaya yetiyor haksız mıyım.eşim çok ısrar ettiği için burda yaptırıyorum.onunla nu konuda anlaşamadık.

meraba arkadaşlarrrr ben uzun zamandır gelemiyordum raporluydum yaklaşık 1 aydır daha dün işimin başına döndüm

bebişlerde bende iyiyiz çok şükür

olumsuz düşünmeyin mete bey iyi bir doktor ben hala ona gidiyorum kontrollere 6. aya kadar devam etmeyi düşünüyorum sonra doğum doktorumu belirlerim inşallahhhhhhhh o günleri görürüz

desteğe ihtiyacınız olursa ben arada uğrarım hepiniz kendinize iyi bakın

oy oyyy tebrik ederim canım bende hep ikizlerim olsun isterdim ama mete bey ikiz tutarsa alırız birini diyor tehlikeye atmamalıyız diyor kafam çok karışıyor wallla bu benim mete beyde 2. denemem olacak toplamda 5. denemem aşılamaları saymıyorum ilk defa mete beyle yapılan 4. tüpte tutttu 2.5 aylıkken kalbi durdu bu kimsenin hatası değildi hayırlısı buymuş dedim ve şimdi tekrar tedaviye başlıyorum yarın decapeptyl başlıycamm heyecan başlıyor

çokkkkkk tebrik ederim canımmm hayırlısı olsun inşallahhhhhmete beyin ikizlere bir alerjisi var zatenbende illede ikiz olsun istememiştim ama olduasla kıyamam tekinin sonlandırılmasıma

bizide çok ikna etmek için uğraştı biz ikisinide istiyoruz dedik inşallahhhhh sağlıcakla kucaklarız yavrularımızı allaha emanetler bütün bebekler

sende inşallah bu sefer gülersin son edavin olur kucaklarsın yavrunutekrar hayırlı olsun

bende bu merkezde basladim sizde problem nedir

nedenini ne olarak söyledi canım ikiz bebek için??? ben sadece bana utymadığı için rahim yapısı vs bana öyle sölüyo zannettim
bende bu merkezde basladim sizde problem nedir

ben ağır bi polikistik overim eşimde önemli bi problem yok hangi aşmadasın canım

yok canım ikiz gebeliğin riskleri fazla olduğu için :26::26:allahım inşallahh sağlıkla kucağıma almamızı nasip etsin

yok canım ikiz gebeliğin riskleri fazla olduğu için :26::26:allahım inşallahh sağlıkla kucağıma almamızı nasip etsin

her gebelikte risk var bu aşikar.. ikiz gebelikte biraz daha fazla bu da kabulum ama bende ikiz annesi olmak istiyorum bu 5. deneme çocuğumun tek kalmasını istemiyorum eee biş daha tüp denemektense ikiz olsun işte sağlıklaaa:)))

slm arkadaşlar, kızkardeşim ikiz gebeliğinde 31 haftayı geride bıraktı, tüp bebek denemelerimde bir kez ikiz tutmuştu onlarda kısmet değilmiş düşük oldu. ikiz hamileliklerde risk yüksek olabilir. kardeşimde birkaç hafta önce gebelik şekeri çıkmıştı, kontrol altına alacağız derken kilo alacağına vermişti, toplam da şu anda 6.5 kg almış çok az yani (gerçi espri yaptım kız Ebru Şallı, Çağla Şikel misin mübarek heyt be dedim) , tahmini bebişin biri 1.500kg, diğeri 1.750 kg denmiş, bebeklerde ise hem ikiz riskinden dolayı hemde şekerden sanırım birisinin suyu fazla diğerinin az. aslında tek bebek olsa test tahlil yapacaklardı onuda yapamıyorlar. şimdi hastaneye yatırdı bugün doktoru doğuma kadar yat demiş. erken doğum ihtimali epey artmış. üstelik bu su azalmasıda artmasıda pekçok hastalıktan olabilir demiş yani beyin özrü gibi tövbe. allah korusun, sabah akşam telefonda yüzüne hep gülüyoruz hep iyi konuşuyoruz, kapatıncada hep aklımda dualarımda kardeşim. yani mete bey ikiz olursa birisini almak daha doğru derken adama kızmıştım içimden, ama demekki böyle sıkıntılar da yaşanabiliyor. hem zayıf doğuyorlar, hem de küvöze filan girerlerse bin türlü şeyle karşı karşıya kalınıyor. kardeşim iki gün öncesine kadar işe gitti, dinlenmedi kendi tercihi böyle oldu, mecburiyetten değil. şimdide pişman. ikiz hamiş anne adayları uzatın ayağınızı dinlenin, uyuyun, gezin, bebekleride kendinizide zorlamayın derim. allah hepinizi nazardan, zarardan, sıkıntıdan, hastalıktan korusun.

selamlar,,bizde mete beyin hastasıydık,,taa şehir dışlarından geldik,gittik..RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN İKİZ ANNESİ OLCAM İNŞ..METE BEY DENDE COOK MEMNUN KALDIK,HALA ARAR,SORARIZ EN UFAK ŞİKAYETLERİMİZDE BİLE CEVAP VERDİ,TLF HİÇ AÇMAMAZLIK YAPMADI..ÖNCE RABBİM SONRA METE BEYİN SAYESİNDE YAVRULARIMIZA KAVUŞCAZ İNŞ..HEPİNİZİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN..SEVGİLER..BİZDE HİÇ BİLMEDEN SADECE TAVSİYE ÜZERİNE BU MERKEZE GELDİK,RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN HERKESİ..

iyi akşamlarrrrrrrrrr
bala kızkardeşin sağlıcakla kucağına alsın yavrularını canımmaşallahh genede çok güzel kiloları bebeklerin onlar doğana kadar 2 kiloyu bulurlar inşallahhhallah yardımcıları olsun

erva canım çok tebrik ederim allah sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin yavrularımızı inşallahhhhhhh
mete beyden bende çok memnunum evim merkeze çok yakın hala mete beye gidiyorum kontrollerimi o yapıyor
allah kısmet ederse 7. aya kadar devam edicem mete beye sonrada doğum yapacağım hastaneye devam ederim diye düşünüyorum
allahım o günleri göstersin hepimizede inşallahh

maşallahhhhhh hepimizin bebişlerine allah isteyen herkese bu mutlulukları tattırsın inşallahh

Merhaba Laracım, tebrik ederim inşallah sağlıkla bebeklerini kucağına alırsın arkadaşım .. Allah hayırlısıyla hamileliğini tamamlamak nasip etsin .. tabiiki sitede bulunan tüm hamile arkadaşlar da sağlıkla , huzrla, sevgiyle bebeklerini kucaklamak nasip etsin ...
darısı ben ve benim gibi özlemle bekleyenlerin başına ...

canım allah razı olsun çok teşekkür ederim
allahım başta özlemle bekleyenlere, sonrada bütün isteyenlere hamileliği anneliği yaşatsın inşallahhhhhh

kızlar benim hiç kullanmadığım 1 kutu decapeptyl var dolapta saklıyorum
sadece prespektüsünü almak için açmıştım ama hiç kullanmadım
onu merkeze götürmek istiyorum ama ihtiyacı olan biri varsa bana özelden mesaj atsın en azından birinin kullandığını biliyim sevineyim

bana 2 kutu decapeptyl aldırdılar canım herhalde gerek kalmaz sanki 1. mete beyin tedavsinde kullanmamıştım öyle hatırlıyorum

Kızlar merabalar bende antalyada seyide soysala gidiyorum bu doktor hakkında fikriniz varmı ben buraya yabancı olduğum için doktorlar hakkında pek bilgim yok oyuzden soruyorum.yardımcı olursanız seinirim.ayrıca şuan yumurta takibim yapıldı veçatlatma iğnesini oldum eğer olmazsa aşılama sonrada tüp bebek düşünüyoruz gelecek tüp bebek merkezinden memnunmusunuz yani tavsiye edermisiniz bi sorum ddaha olucak ücreti nekadara mal oluyo yardımcı olursanız sevinirim kızlarr..

Slm lara ben alabilirim.1 kaç ilaç tedavisinden sonra tüp bebek yaptıracağım.Elinde puregon,progynex,tetradoks da varsa getirebilirmisin.Ben 9 nisan pazartesi günü 11:30 da gelecek tüp bebek merkezine gidicem.Evinde yakınmış rica etsem getirebilirmisin.Özelden telefon numaranı atarsan ararım.Valla çok büyük sevap işlemiş olursun.Maddi durumlar malum.

Slm lara bu cuma merkeze gidicem. İsmim yeliz jeli adıma meral hemşireye bırakırsan sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…