Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

canlarımmmmm:nazar::nazar::nazar::nazar:kan sonucum 258 :nazar: allahım bu mutluluğu isteyen herkese yaşatsın inşallahhhh:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

benimle mutluluğumu heyecanımı paylaştınız allah hepinizden razı olsunnnn :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
hadi tarnsfer olanlardan da bu güzel haberi bekliyoruz allhın izniyleee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çok çok çok sevindim canım.hayırlı uğurlu olur inş.

çok çok çok sevindim canım.hayırlı uğurlu olur inş.

canım tebrikler çok sevindim zaten içim rahattı bende evde 2 test yapmıştım hatta birini 6.gün yaptım silik çıktı 2 gün sonra bidaha denedim net çıktı.kann testimde 578 çıkmıştı şükür.darısı kuzeydoğuya inş onunda olumlu sonucunu alıcaz.

:KK48::KK48::KK48: çok teşekkür ederiz teyzeleriiiiii:KK54: allahım inşallahhhhhh sizin gibi koca bir göbekle gezmeyi ve sonrada kucağımıza sağlıkla almamızı nasip etsin inşallahhhhhhhh:KK49::KK49:

kuzeydoğu seni merak ediyorum canım arada durumunuzla ilgili bilgi ver canımmmmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Slm laracım beklemedeyim. 10.gün bu perşembe kanda tahlil yaptırıcam.Çok dua edin inşallah olumlu haberler alırım. Sen ne yaptın tekrar kan testi yaptırcanmı.Ultrasonda keseye ne zaman bakılacak.İnşallah sımsıkı tutunurlar sana.Allahım hepimize anne olmayı nasip eder inşallah.Senin değerin ikizmi canım yüksek çıkmış.

kuzeydoğuu heyecanla senin sonucunu bekliyorum canım inşallah sende bizim gibi mutlu olursun canımmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Malesef kocaman bir sıfır.Nasip değilmiş.Allahım anneliği bana nasip etmedi.Hakkımda hayırlısı ne ise o olur inşallah.

canım benimmm:KK50::KK50::KK50:üzülmemek elde değil biliyorum ama umudunu kaybetme nolursunn:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:bu sefer nasip değilmiş inşallah bidahaki sefere alırsın mutlu haberini
asla pes etme olurmu:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:hayırlı zaman değilmiş belkide öyle düşün inşallah hayırlı zamanda sağlıklı bir bebiş alırsın kucağına dalarım seninle:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Crinone vajinal jel elimde var. Buzdolabında sakladım bu konuda hassasım.bebeklerim oldu allaha şükür.içinde 12 adet var.2014 son kullanma tarihi.uygun fiyata verebilirim.isteyen özelden msj atabilir

canım benimmm:KK50::KK50::KK50:üzülmemek elde değil biliyorum ama umudunu kaybetme nolursunn:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:bu sefer nasip değilmiş inşallah bidahaki sefere alırsın mutlu haberini
asla pes etme olurmu:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:hayırlı zaman değilmiş belkide öyle düşün inşallah hayırlı zamanda sağlıklı bir bebiş alırsın kucağına dalarım seninle:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:[/QUOT

İnşallah pes etmicem.Bu ayda yumurtlama ilacı ve çatlatma iğnesiyle deniycem.Bende 1 kanal tıkalı eşimde de morfoloji 2.Doğal yollardan olma şansı az da olsa var demişti doktor.İnşallah rabbim bu kez nasip eder.Yaşım 29.Laracım senin sorunun neydi.Kaçıncı deneyişin.Yaşın kaç.

İnşallah pes etmicem.Bu ayda yumurtlama ilacı ve çatlatma iğnesiyle deniycem.Bende 1 kanal tıkalı eşimde de morfoloji 2.Doğal yollardan olma şansı az da olsa var demişti doktor.İnşallah rabbim bu kez nasip eder.Yaşım 29.Laracım senin sorunun neydi.Kaçıncı deneyişin.Yaşın kaç.[/QUOTE]
biz 12 yıllık evliyiz canımbizehep sebepsiz demişlerdi bizde çok uğraşmamıştık 1 kere aşılama oldum sonra üzerinden seneler geçti mete beye geldim ve burda eşimin sperm hareket problemi ve merfoloji sorunu olduğunu öğrendik:26::26:
aslında ben aşılama yaptırmak istemiştim ama mete bey aşılamada şansımın çok az olduğunu söyledi bizi tüpe ikna etti çok şükür ilk denememizde oldu:nazar::nazar::nazar:allahım isteyen herkese versin inşallahh

sende canını sıkma canım inşallah birgün olacak hep umutlu ol :KK19::KK19::KK19:

allahım sizere:KK49::KK49:hamleliği, bizlerede yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşşallhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bu arada benim yaşımda 30 olmak üzere:21:

İnşallah pes etmicem.Bu ayda yumurtlama ilacı ve çatlatma iğnesiyle deniycem.Bende 1 kanal tıkalı eşimde de morfoloji 2.Doğal yollardan olma şansı az da olsa var demişti doktor.İnşallah rabbim bu kez nasip eder.Yaşım 29.Laracım senin sorunun neydi.Kaçıncı deneyişin.Yaşın kaç.
biz 12 yıllık evliyiz canımbizehep sebepsiz demişlerdi bizde çok uğraşmamıştık 1 kere aşılama oldum sonra üzerinden seneler geçti mete beye geldim ve burda eşimin sperm hareket problemi ve merfoloji sorunu olduğunu öğrendik:26::26:
aslında ben aşılama yaptırmak istemiştim ama mete bey aşılamada şansımın çok az olduğunu söyledi bizi tüpe ikna etti çok şükür ilk denememizde oldu:nazar::nazar::nazar:allahım isteyen herkese versin inşallahh

sende canını sıkma canım inşallah birgün olacak hep umutlu ol :KK19::KK19::KK19:

allahım sizere:KK49::KK49:hamleliği, bizlerede yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşşallhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bu arada benim yaşımda 30 olmak üzere:21:[/QUOTE]

İnşallah canım Allahım sağlıklı sıhatli bir şekilde kucağına almayı nasip eder.Darısıda bizlere olur inşallah.Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Takdir Allahın.Rabbim herkesin gönlüne göre versin

geçmiş olsun kuzeydoğu, tekrar deneme şansınız varsa denersiniz, yada allah kendiliğindende verebilir, ümitleriniz tükenmesin.
kızkardeşim 25 haftalık gebeliğini geride bıraktı, ikizler şimdilik iyi, ama kardeşimde hamileliğe bağlı şeker yüksek çıkmış, iki kez tahlil yapılmış, insülin ikinci aşama şimdilik birkaç hafta diyet vereceğim demiş doktoru. şekerin de sebep olabileceği bir sürü sıkıntı var, erken doğum gibi. sorunsuz bunuda aşar umarım.
hamile arkadaşlar hamile kalmakla da bitmiyor, her tahlili titizlikle yaptırın, araştırın, talep edin ki bir sorun çıktığında müdahale edilmesi kolay olsun.
hepinize sevgiler...

bu arada benim yaşımda 30 olmak üzere:21:[/QUOTE]
Laracim, nerelerdesin? Nasil gidiyor gebelik? Senden haber bekliyorum:)

Slm sizde sorun ne.bizimki sperm morfoloji vehareketi.ilk denemem vekorkuyorum cok:26:ug

yumurta rezervim düşük benim ve bu ay 2. denemem olacak. geçen ocak ayında ilk denememde hiç endişelenecek ve korkulacak bir şey yok emin ol .. ne kadar stress yaparsan kendine zarar verirsin .. positive düşün önce..

yumurta rezervim düşük benim ve bu ay 2. denemem olacak. geçen ocak ayında ilk denememde hiç endişelenecek ve korkulacak bir şey yok emin ol .. ne kadar stress yaparsan kendine zarar verirsin .. positive düşün önce..
Merkez hakkinda ne dusumuyosun.ben aslinda kemal beye gidecekyom ama esim burayi istedi.badari orani nasiil acaba bilmiiyorum hic.

X