Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

slm ceyda 14 kasımda gelecek merkezine gidicem demiştin gittinmi acaba ? memnunmusun ? birde maliyet yaklaşık ne kadar tutuyor ? cevaplarsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

ebrucum gelecek tüp bebek merkezinde muane ücreti ile iki milyar yediyüzelli milyon ödedik.ilaçlara ise 2 milyar verdik ama nakilde kullanılacak ilaçları henüz almadık.bize şuan için 5 milyara mal oldu.gelecek tüp bebek merkezi ilaç alımında yardımcı oluyor aldığımız ilaçlar normalde 2 buçuk milyar tutuyordu.gelişmelere söyleyeyim sana cnm bende bide ırsı olarak erken menepoz hikayem vardı yumurta sayısı gayet az olduğu anlaşıldı tabi yaş 34 olunca biraz zor dedi mete bey.ama cnm hap evresi bitti şuan 4 gün oldu iğneye geçtik 4 yumurtam var.bir kaç tane daha olmasını bekliyoruz.kismet olursa innşaallah 10 güne sonra yumurtalar alınacak.allahım olmayanlara versin slmlar a.s.

bilgiler için çok çok tşk ederim. herşey senin için iyi gidecek pozitif düşün , inşallah bu yumurta olayınıda en iyi şekilde geçeceksin. Güzel haberlerini bekliyoruz, kendine dikkat ve iyi bak gelişmeleri arada vakit bulursan yaz, seni takip ediyo olucam, bizde başlayacağız ocak ayında fakat gelecek mi? yoksa antalya tüp bebek merkezimi karar veremiyoruz . sevgiler & sağlıklar .

cnm ebru;cum ocak falan bekleme bence tabi siz daha iyi bilirsiniz.bak 9 aylık evli olduğum halde biz bile çok geç kaldık.ama bak tedaviye başladığın zaman eşin çok anlayışlı olmalı çünkü çok kötü günler seni bekliyor inan bana ama inan bana eğer sonu mutlu olacaksa hiç dert değil inan bana bir çocuğum olsun.ama size gelecek tüp bebek merkezini tavsiye ederim. allahım olmayanlarada nasip etsin sevgiler allaha menate olunuz :dance:

mrb ben yenı basladım mete bey çok ıyı bır doktar ışınde bır numara dogru yerdeyız bıraz pahalı ama deger ınsallah

ceydacım cok tşk ederim haklısın. Bilgiler içinde tşk ederim. sanırım bende hemen başlayacağım bakalım, bende mete beyden yanayım araştırmalarım ve görüşmem sonucu.Umarım herşey yolunda gider :). Bu arada sen nasılsın herşey yolundamı hangi aşamalardasın ?, tekrar tşkler çok öpüyorum saygılar & sevgiler .
Nes09 sanada iyi şanslar sağlıklar diliyorum herşey istediğin gibi olsun inşallah.öpüyorum.

ebrucum ben 22 aralıkta nakil oldum yani dün.mete bey bizim durumumuzu gayet net anlattı yani durumumuz pekte iç açıcı değildi şansımız çok düşüktü.bu ayın 20. de yumurta alındı 22.de nakil oldumve allahım kismet ederse ocak 4 de hamile olup olmadığım belli olucak.bak yumurtalar nakil olduktan sonra mete bey bize o kadar umut verdiki anlatamam %50 olur; %50 olmaz hazırlıklı olun dedi.ama başlarken bu kadar şans vermemişti çok şükür cnm.allahım dostuma düşmanıma çocuk nasip eder sizlere sevgiler can cazlarım öptüm dua edelim canlarım allaha emanet olunuz :ecrin_bebek:

ceydacımm slm çok sevindim inşallah iyisdindir ve inşallah hamilesindir allahım, şimdi gördüm yazdıklarını uzun süredir giremiyordum çünkü nete.bugün ayın 6 ocak umarım şuanda çok mutlusundur. Cvp yaz gene merakla bekliyorum. çok öpüyorummmm :)

ah ebrucum anlatamam çektiğim ızdırabı üzüntüyü.pazartesi günü test yaptırdım 10.68 çıktı dktr hamile olduğumu ama yüz güldürücü olmadığını 2 gün sonra tekrar test yaptırmamı söyledi.bugün yaptırdım 16.48 çıktı.bu hamilelik ama biyokimyasal hamilelik dedi.sana ne olduğunu anlatayım gebelik oluşuyor ama bebek gelişmeden adet olduğunda düşüyor.bunun belirtisi test sonuçları düşük olunca belli oluyormuş.ama ebru ben bebeğimi hissetim biliyormusun göğüslerim ağrıyor kasıklarımda onun tutunmasını hissediyordum.böyle sanki büyük bir ağırlık taşıyorsun miden bulanıyor ne bilim işte çok güzel bişey.ama aniden hepsi ucup gitti.çok üzgünüm 3 gündür göz yaşlarım dinmedi.göz pınarım kurudu biliyormusun.bu kötü durumda bir iyi taraf var ilk denemede böyle olan bayanların,hiç hamile kalamayan bayanlara göre 2.de şansı iki kat artıyormuş.dktr benle birlikte 6 nakil gerçekleştirmiş 4 bayan hamile şimdi 1.ri negatif bense biyokimyasal gebelik oldum.yani şimdi 4 bayan hamile ben değilim çok acı inan çok acı.allahım bana bu acıyı verdi başkalarına vermesin sanada cnm sevgiler :Saruboceq: senağlama

ceyda slm inanki dünde beri sen yazdınmı bakıyorum sabah hemen baktım gördüm şimdi yazını. Bende çok üzüldüm inanki senin için böle daha umutluydum, lütfen ağlama biliyorum çok zor güçlü olman lazım güçlü olursa bir dahakine vücudun dahada savaşçı olacak inan bana.Moral çok önemli diyorlar lütfen öyle yapmaya çalış. Bak gördünmü 6 kişiden 4 ü hamile diyosun demekki birdahakine sende onlardan biri olacaksın şansın çok yüksek. Senin içinde dua edicem söz. Kendini salma. Bende başladım gelecekte, ama daha doğum kontrol hapını ve vitaminleri içiyorum bakalım neler olacak. Ne olursa olsun yıkılmamalıyız diyorum, biz elimizden geleni yapıyoruz dimi. çok öpüyorum sağlına dikkat et kendine iyi bak, gene yaz arada burdan tamammı. kaydirigubbakcemile3

ebrucum cnm slmlr umarım rabbim bütün arkadaşlara bebiş nasip eder.dün kendimi tükettim inan bana ama şimdi içim çok rahat ya bebiş olupta özürlü olsaydı yada ne bileyim işte.hayırlısı ebru;cum allahım sana tatlımı tatlı,dünyalar güzeli bebişler nasip etsin can cazım.ben 2. kez denemeyi düşünmüyorm ama eşim olmaz diyor.nisanda yine mete beye gidicez umarım bu kez olur yinede hayırlısı.sevgiler cnm dualarımdasın rabbim seni üzmesin. :Saruboceq:

ceydacım daha iyi olmana çok çok sevindim. tabiki allahtan hayırlısı diyelim hayırlısıyla oldun dimi inşallah sağlıkla sıhhatlerle. Ayrıca iyi dileklerin için çok tşekkür ederim. bida denemeyi düşünmüyorum deme öle kendini salma lütfen. bak ne güsel eşinde sana destek herşey yolunda gitsin inşallah. kendine çok iyi bak gene burdan yazarım ben sana.Allahım sanada herşeyi istediğin gibi en kısa zamanda versin. öptm.

ebru;cum sağol iyi dileklerin için tşkrlr rabbim sanada yardım edsin.yine mete beye gidecez artık kismet sevgiler cnm allaha emanet ol kendine dikkat et öptüm.

ebru cnm senn tedavin hangi aşamada hiç yazmıyorsun.nasılsın umarım iyi gidiyordur.iğnelere başladın heralde kendine dikkat et allaha emanet ol çok öptüm dualarımdasın cancazım

mrb arkadaşlar bende büyük ihtimalle mart ayında tüp bebek tedavisini başlayacağım.bende gelecek ve antalya tüp bebek merkeziyle görüştüm.aslında gelecekle ilgili izlenimlerimde olumluydu fakat antalya tüp bebek merkezine karar verdik.ama yinede içimde bi acaba var tabi.siz neden geleceğe karar verdiniz.diğer taraflada görüştünüzmü.birde gelecek önceden 804 liraya yapıyormuş ilaç hariç.ama son 4-5 aydır fiyat yükselmiş.siz ne kadara yaptıracaksınız orada.ssk geçmiyor sanırım.

selam arkadaşlar
siteye yeni üye oldum. daha önce takip ediyordum ama ilk defa yazıyorum. bende infertilite hastasıyım. çikolata kisti ameliyatı oldum. 4 defa aşılama yaptırdım. 2 defada tüp bebek. tüp bebek denemelerimi antalyada özel antalya tüp bebek merkezinde dr. kemal özgür yaptı.bu iyimi bilmiyorum ama 48 yumurta verdim ben. ama iki denemedede sonuç negatif. artık test sonucu almaya gitmek bile istemiyorum. antalya daki gelecek tüp bebek merkezinden çok memnunsunuz. nerde acaba telefonunu falan alabilirmiyim giden arkadaşlardan. merkezi değiştirmek istiyorum artık . çünkü son transferde hiç ilgilenmediler. neydeyse transferden sonra hemen kalk git diyeceklerdi. gelecek tüp bebeğe giden arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BıR KEZ DAHA SıZLERı YENı TOPĞıMıZE GÖZ ATMAK VE DESTEK ıÇıN ÇAĞIRIYORUM

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR
TÜP BEBEK TOPıĞıNDEN ARKADAŞLAR YENı BıR TOPK AÇTILAR
TÜPĞ BEBEK FıYATLARINDA ıNDıRıM ıSTıYORUZ DıYE BU TOPĞıE GELıP BıR ZıYARET EDERSENıZ ÇOK SEVıNECEĞıZ BıR LıSTE HAZIRLIYORUZ LıSTE YETERı KADAR KALABALIKLAŞINCA VE BELıRLEDıĞıMıZ BıR GÜNDE SESıMıZı DUYARACĞIMIZ YERLERE MAıL ATACAĞIZ TÜP BEBEK FıYATLARI VE RAPOR ÇIKARMADAKı ZORLUKLARLA ıLGıLı HEPıNıZı BEKLıYORUZ

Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

TOPıĞıMıZı BURASI

canım linkini yapıştırayım da arkadaşlar kolay bulsun....
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz)

bahar hanım ben ceyda.şimdi ben size anlatayım.ben 14 kasımda gelecek tüp bebek merkezine gittim mete bey bizim dr.3 yumurta nakli yapıldı hamile kaldım ama biyokimyasal gebelik oluştu. neyse sana tlf nosunu vereyim 02423242526 bu hastanenin.mete beyin cep nosu 05542149493.martın 6 sında tekrar deneyeceğiz sizinde allah yardımcınız olsun

ceyda hanım teşekkür ederim bilgiler için bende şubat ayında mete beyle başlamak istiyorum. tekrar ilaç kullnmam gerekiyor. donmuş embriolarım bitti çünkü.gelecek hafta gidip mete beyle tanışmak istiyorum kısmetse. allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…