Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

BEN ÖBÜR AYA ANTALYA GELECEK TÜP BEBEK MERKEZİNDE YAPTIRACAĞIM.ORADA YAPTIRAN ARKADAŞLAR VEYE YAPTIRACAK OLANLAR GELİN BURADA YAZIŞALIM.kaydirigubbakcemile5

arkaşlar bende yarın gelecek tüp bebekte transferim olacak. ben raporlu hastayım.ücretlerimi devlet karşıladı yani, hepsini değil tabi.aklınıza gelen her soruyu bana özel mesaj atın size yardımcı olacağım.aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

selam kızlar bende 1 basarısız tupbebek denemesı yasadım bu ıkıncı denemem olacak gelecek tup bebek merkezınde yaptırmayı dusunuyorum bılgılı arkadaslardan bılgı ıstıyorum buraya yenı uye oldum sımdıden herkese tesekurler

merhaba yareni daha once nerede tup bebek yaptirdin acaba, ordan memnun kalmadin mi ?ben de arastiriyorum bu siteden baska bir bilgi kaynagim da yok.normal hayatta insanlara gidip derdini anlatamiyorsun ya da tup bebek yapan birini bulamiyorsun burda yazilanlar secim yaparken bizi yonlendiriyor , en azindan benim icin oyle.hayirlisi olur hepimiz icin insallah

selam canım ben anta..... tup bebek merkezınde yaptırdım hıc memnun kalmadım onun ıcın gelecek tup bebek merkezını arastırıyorum oncelıkle gelecek tup bebek merkezı fıyat olarak uygun dıgerı cok pahalıydı sıgortan varsa tabıkı ıyı arastırmanı tavsıye ederım her tup bebek merkezıne guvenme

arkadaşlar antalya gelecekte transferim yapıldı bu cumartesi belli olcak sonuç. kafanıza takılan her tüp bebek sorusu için bana özel mesaj atın. lakin antalya daki tüm tüp bebek merkezleri hakkında araştırmam var. sizleri bilginlendirmek isterim. sağlıcakla kalınnn.her türlü sorunuza cevap alacaksınız emin olun.

canım antalya tüp bebek merkizinde ssk la anlaşmalımı onu bilmiyorum. ama gelecek anlaşmalı.ben geleceği öneririm. takım olarak çok iyilier. eğer tıp fakültesinden rapor alırsan iliçlara 440 tedavi için ise sadece 804 lira ödüyorsun hepsi bu.yani devlet karşıladıktan sonra senin ödemen gerekenler. mete ışıkoğlu nu öneririm. internetten de araştırın. eğer karar verirsen geleceğe msn den görüşelim. özele cevabını yaz. beninmde bu cumartesi sonuç belli olcak.

Canim sonucu beklemek zordur herhalde ben bile heveslendim sonucunu ogrenmek icin insallh hayirli olur test sonucu.harika bir his olmali bedeninde bebisinin varligini dusunmek hissetmek insallah hepimize nasip olur.bazen cok umutsuzlaniyorum sanki hic cocugum olmayacak gibi ,yani bir mucize lazim gibi .ne kadar umudunu yitirmek istemese de insan her ay adet oldukca icten ice uzuluyo.ne olur da adet olamasak normal yada tup bebk nasil olursa hamile kalsak.acaba cok buyuk bi sey mi istiyorum

ınsallah guzel haberler alırsın canım

canımm cumartesi aldım mutlu haberi hamileyimmmmmm.hemde çok döllenmiş yumurtam olmasına rağmen ben sadece casaret sergileyip 1 tane transfer ettirmiştimm vede dondurma işlemide yaptırmadım. ya olacaktı yada olmayacaktı sonuç. ama tuttu ALLAH IN izniyle. darısı sizlere...

tebriklerrrrrrrr canim hayirli olsun ben de kac gundur siteye bakiyorum cevabin ne zaman belli olacak diye .inan cok sevindim bize de umut oluyor boyle guzel haberler ayyyyyyyyyyy ne kadar guzel bi sey ya darisi bizlerin basina Allah nazarlardan saklasin bebisini ,bu ilk denemenmiydi canim merak ettim ,endimetrium kalinligi falan nasildi vakit bulursa cevaplarsin ,tekrar cok tebrikler hayirli olsunnnnn :))))))

selam kızlar bende antalya gelecek tüp bebek merkezinde tedavi oldum cok sükür ilk denemede hamileyim ben dr mete beyden cok memnunum ve hemsirelerden allah razı olsun cok ilgililer hepsine tesekkür ediyorum 4 sene sonra bana bu duyguyu yasattıkları için.....

selam angel..baby oncelikle hayirli olsun hamileligin Allah devamini getirsin insallah.Ilk tup bebek denemen miydi 4 yildan sonra demissin, o sure icinde baska bir yerde deneme yaptin mi yoksa gelecek tup bebek ilk ve tek demen miydi.bilirsin kimsenin ozel hayatini irdelemek degil burdaki amac, sadece merkezin basarisini anlamaya calisiyorum galiba ben de oraya gidecem Lara'daymis yeri .mayis ayinda dusunuyorum ilk deneme olacak bakalim, kadinda aciklanamayan infertilite problem,baska birsey olsa belki tedavi edilecek ama gorunurde problem yok yapacak pek bi sey de olmuyor tup bebekten baska.neyse Allah'in takdiri.saglicakla kalin

allah razı olsun canım ben bundan önce 2 dr gittim ama sonuc alamadım asılama felan yaptırdım olmadı sonra bi gün bu merkezle görüsmeye gittim mete bey bana o kadar sıcak geldiki tamam burası dedim diger calısan kişilerde cok ilgili bizimki sebepsiz inferliteydi allaha sükür ilk deneme oldu şimdi benim dayımgilde buraya gelicek inş. onlarda sonuc alıcak allah herkesin hakkında hayırlısını versin inş......

angel..baby selam canim senin sigortan falan varmiydi, acaba sigirtasisiz 1 tup bebek denemesi ilaclarla beraber ne kadardir gelecek tup bebekte, 9000 is gunu olmayanlari devlet karsilamiyomus artik.baska bi seyden tasarruf edemediler herhalde bula bula bunda kisitlama yapmislar

arkadaşlar ben de alanya başkente giyordum aşılama için ilaçlar tam olarak etki etmedi bu ay rapor hakkımda yok doktor elimdeki ilaçlarla bir daha deneme teklif etti benm yumurtalıklar ilk denemede çok çalıştı aşılama olmadı doğal yoldan hamiiile kaldım gelişim problemlemi nedeniyle aldırdık ilacı 2.kullanışımda kist,3.kullanışımda da yumurtalıklarda hareket olmadı ben de bir daha denemek yerine tüp bebek merkezine gitsem diyorum ilacı bırakınca adet oldım 2 ay doktora gittim boş gebelik mi acaba dedi bilemedi adetimgelsin diye ilaç verdi
benim kullandığım iğneler de çok pahalı rapor oulna devlet ödüyordu şimdi aşılama için tekrar ilaca başlasam elimde fazla ilaç yok satın alıp da ona para vermek yerine tüp bebek daha kesin sonuç almak için diye düşünüyorum parayı ora vereyim diyorum
şimdi araştırıyorum tüp bebek merkezlerini 1 hafta sonra adet olmayı bekliyorum

Canim ben de Alanya baskentte 1,5-2 yil once asilama yaptirmistim baris beyle 4-5 defa yaptik sanirim.bence zamanini bosa harcama tup bebek yap, o zaman bilmiyorum baris bey asilamaya cok israr ediyordu.simdiki aklim olsa 3.den sonra tup bebk yapardim belki de bebisim kucagimda olurdu simdi.dedigim gibi bakma sen onlara tup bebek yaptir %50-60 sans orani yukseliyor.madem ki o kadar hormon yiyecen bari degsin sonuc alirsin insallah.

bende kasım 14 de gelecek tüp bebek merkezine gidicem.8 aylık evliyim ama eşimde sorun var.mikroenjeksiyon yapılacak.rabbim bütün isteyenlere bebek nasip etsinopuyorumnanaktan:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…