Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

inanmıyorumya iki merkezde berbat yani insanları kandıryolar ne yyapacazki böle

canım ressam07 şuanda senin yazdıklarını okudum ve çok şaşırdım nasıl güvencez biz merkeze şuanda kafam çok karıştı bizdende 1600 istediler neyse allah yardımcımız olsun

canım ressam07 şuanda senin yazdıklarını okudum ve çok şaşırdım nasıl güvencez biz merkeze şuanda kafam çok karıştı bizdende 1600 istediler neyse allah yardımcımız olsun

bende karmakarışık oldum ya bi dahaki hafta görüşmeye gidecektim şimdi napacam bilmiyorum.bana 804+ilaç parası dediler anlamadımki.antalya tüp raporlu 2200
ilaç karışık yani

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BU SON SAYFADA HEPİNZİN YAZDIKLARINI DİKKATLİCE OKUDUM. ÖNCELİKLE ANLAYAMADIĞIM SGK GÖREVLİSİNİN NEDEN RESSAM07 arkadaşımızı arayıp bunları anlattığını tam olarak anlayamadım ben. Bir hastaya aşılama yapılsa bile bebek sahibi olamayacağı kanıtlandı ise örneğin benim gibi ozaman direk tüp bebek tedavisi başlıyor ama durumtersi ise bende yasak olduğunu duymuştum.Bu şekilde davrandıldı ise tabiki merkezle birlikte o çiftte suçlu olur. Ama çift bilgisiz ise ve direk yapıldı ise tabiki ozamanda sadece merkez hatalı. Para kısmı ise bu benm 3.tedavim bu sefer ne kadar ödeyeceğim bilmiyorum henüz sormadım daha önce hep 804 tl ödedik biz. 304 tl olduğu iddasını ilk defa duyuyorum bakalım sonuç ne çıkacak bende takip edeceğim. Ayrıca diğer arkadaşlarımında yazdıklarını görünce açıkcası şunu düşündüm, arkadaşlar birden çok panik yaptığınızı düşünüyorum, Heryer böle ise nasıl güvenicez, görüşmeye gidicektim kafam karıştı gibi yazmışsınız lütfen sakin olun panik yapmak sizi dahada gerer unutmayınki merkezlerin parasal tutumları ve yönetimleri tabikide sinir bozabilir yada sizi kırabilir ama inanınki yürekten söylüyorum bunu, önemli olan sizin doktorunuz ile olan bağınız en önemlisidir arkadaşlar. Hepinizi öpüyorum bende araştıracağım. Sevgiler.

ARKADAŞLARIM ÇOK ACİL BİR SORU ? BEN DÜN AKŞAM MENOGON 75 IU İĞNESİNİ KALÇADAN VURULMAYA BAŞLADIM . FAKAT İNANILMAZ BİR BEL AĞRISI VAR. ARANIZDA BU İĞNEYİ VURULUPTA BÖLE ETKİ GÖREN VARMI ? lütfen cvp yazın .

sana katılıyorum eşimde kızdı akşam etkileniyosun olmaz böle dedi.hala içim gelecek tüp diyo anlamıyorum ya hem bi insn tüp istiyosa buna kim karışırki aşılama zaman kaybı boşa ilaç bence.ebrudan sen gelecektesin dimi

inan bende anlamadım birşey...bizim bildiğimiz,şikayet üzerine merkezi araştırıyorlarmış..kanuni haklarımızdan bahsettiler..eşime birsürü soru sorup durdular..kanununi para hakkımızı öğrendik..ne yazıkki durum böyle..yanlız merkezlerin niye bu kadar para neden talep ettiklerinide dr. arkadaşımla konuştuk...bunlar zaten sgk dan paralarını alıyorlar dedim niye böyle bir fiyat çıkarıyorlar dedim..arkadaşımın söylediği şuydu: maliyeti yetmiyor..daha fazlasını istiyorlar,neden antalya tüp bebek daha fazla alıyor zannediyorsun dedi..çünkü orada daha fazla dr. ve hemşire,anestezi uzmanı çalışıyor dedi..onların masrafını çıkarmak için ve kendilerine kar kalması için bu kadar fazla talep ediyorlar dedi..ücretlerde hastadan hastaya değişiyor dedi...biz bu olayın üzerine gittik arkadaşlar,hiçbirşeyi uydurmuyoruz..isteyen sgk yı arayıp yada bizzat gidip öğrensin..ama ne yazıkki yapılabilecek birşey yok,bizzet şikayet etmediğiniz müddetçe hiçbir işlem olmuyor...bu sistem heryerde aynı..adamların bizlere söylediği: işinize gelmiyorsa gidin devlette yaptırın,özele niye geliyorsunuz oluyor..doğru söylüyorlar elimiz mahkum değilmi sizcede...ilgi ve alaka olarak devletten bir farkları yok aslında çalışanların ama o kalabalığı göze alamadığımız için gidemiyoruz...ben bu düşüncelere sahibim

bu arada amacım sizleri panikletmek değil,madem burası paylaşım sitesi herkes yaşadıklarını paylaşıyor ve aynı sıkıntıları çekiyor,benimde ne yazıkki çocuk sahibi olamayan bir bayan olarak yaşadığım ve görmezden gelemeyeceğim bu olayı sizlerle paylaşmamın normal olduğunu düşünüyorum..tabiki şu evrede birşeylere inanmak istemeyebiliriz..bu durumun sizlerin tedavi süreciyle bir ilgisi yok..dr.umuzla ilgili en ufak kafa karıştıran birşey yazdığımıda hatırlamıyorum..bu tümüyle maddi bir sömürü okadar..biz birbirimizi bilgilendirmezsek nasıl haberimiz olacak bu durumlardan...bu arada buradaki paylaştıklarımız okadar önemliki gittiğimiz merkezler tarafından gündemler takip ediliyor..merkezler hasta memnuniyetini buradan takip ediyorlar...hepinize bol şans diliyorum
arkadaşlar..

ressam tamam haklısın ama önceki yazılarında hep ne kadar memnun olduğunu yazmışsın şimdi tedavi olanlar var herkes allak bullak olmuştur.şuda bi gerçekki zaten merkeze çok para ödememişsinizki 1300 tl sana daha öncede demiştik 804tl alıyolar diye ozaman neden itiraz etmedinki.bence antlya tüpü araştırsınlar ik önce.hiç bir yerdede 304 tl gibi bir ücret alınmıyo bütün merkezleri araştırdım ankara istanbul hepsi o kadar yüksekki bilmiyorum ben fikrimi değiştirirmiyim ama kafam karışmadı desem yalan olur görüşmeye mutlaka gidecem sende bu kadar kafana takma bence

Arkadaşlar selamlar, herkez yazdıklarında haklı bende neler düşündüğümü yazımda yazmıştım zaten, ressam07 arkadaşımız tabikide burası paylaşım sitesi ve iyikide yazmışssın bunlar paylaşılmassa bilinemez ama herkezin tepkisi farklı oluyor işte. Neyse bende sordum geleğe 1300tl oldu dediler. Ayrıntılı bir araştırmaya girmedim çünkü şuanda tedavimin en önemli son kısımlarına doğru yaklaşıyorum ve sinir bozacak laf polemiğine girecek bir gücüm yok normal bir zamanda olsa inananın işimde gereği bukonuyu çözmem 24 saatimi alırdı. Neyse umarım verdiğimiz paralar helali hoş olur ne diyim şuanda iğnelerim bitmek üzere herşey yolunda gidiyor sakin ve huzurlu günler geçiriyorum. Hepinizi öpüyorum ve herkeze bol şans ve hayırlısını diliyorum.

Kızlar benim bir sorum öncedende sormuştum isteğe göre 2 embriyo transferi yapılıyomu gelecekte.cevaplarsanız sevinirim

selam :) , ben bunun cevabını bilmiyorum çünkü henüz o aşamaya gelmedik ama az kaldı :) Ama sayfaları geriye doğru okursan bu konuda yaşayan bir arkadaşımız açıklama yaptı diye hatırlıyorum.

selam :) , ben bunun cevabını bilmiyorum çünkü henüz o aşamaya gelmedik ama az kaldı :) Ama sayfaları geriye doğru okursan bu konuda yaşayan bir arkadaşımız açıklama yaptı diye hatırlıyorum.

inşallah tedavin iyi sonuçlarla biter.evet transer aşamasına az kaldı ozaman sorma imkannın olursa sorabilirmisin benim ilk deneme olacak biliyosun

beyazpembe cnm ilk denemende 1 emriyo yerleştiriliyor.ama dktr eğer uygun görürse (yaşın,tedavi sebebin,emriyoların durumu) 2 vedaha fazlasını yerleştiriyorlar.bnm 2 denememde bu kanun çıkmıştı ki benden 3 yumurta alındı tek yaşadı olmadı ama dktr mete bey yumurtalar dölenip yaşasaydı 3. de yerleştiricekti cnm.ebrucum allahım bu kez hayırlısıyla emeklerini boşa çevirmez umarım hayırlı bir bebişin olur sevgiler cancazlarım allaha emanet olunuz

inşallah tedavin iyi sonuçlarla biter.evet transer aşamasına az kaldı ozaman sorma imkannın olursa sorabilirmisin benim ilk deneme olacak biliyosun

sevgili beyazpembecim tamam transfer zamanı geldiğinde sorarım ama ceyda arkadaşımın dediği doğru kaçıncı tedavin olduğuna ve durumuna da bağlı olabiliyor doktor karar veriyor. Sana ben gene yazarım öptm çok.İyi dileklerin için çok çok tşk ederim inşallah seninde ilkinde olur.

Ceydacımmmm ya nerelerdesin sen arada takip ediyorsun dimi.En son yazdıkların güseldi moralin yerindeydi hala iyisindir umarım. Güsel dileklerin için çok tşk ederim sağolasın inşallahhh Allahım bu sefer olucak. Şuanda herşey yolunda gidiyor yumurta toplamaya çok az kaldı.Arada yazmaya devam edicem.Kendine çok iyi bak öpüyorum.

SAOL CANIM içini ferah tut bu kez olacak inşallah pozitif olmak lazım herzaman iyi haberlerinle gel bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…