annişler çok hooooooooooşşş

ertuxgx

ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
1.281
3
42
ay ben bayıldım hemen alcam XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX hemde bu fiyataaaaaaaaaaaaaaa

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay yok kalsın.... Buna bu 65 ytl vereceğime üzerine biraz daha koyar başka alırım... Bu çok sağlam bişeye benzemiyor... Tabi sen beğendiysen al derim... SEnin zevkin tabiki...

bu fiyata bu kadar olur ancak tabiki ben saglamlıgından ziyade görünüşüne bayıldım bebeklere hitap ediyo görünüşüyle.benim evim çok merkezi bi yerde o yüzden bana yeterli uzak yere gidcemiz zaman araba kullanıyoruz o yüzden alcam canım ben gelsin kalitesinide yazarım nasıl oldunu.ben bayıldıııım ama

canım görüntüsü güzel ama bunu bebeğin 6-7 aylık olmadan kullanamazsın çünkü bunlar sadece oturur pozisyonda kullanılıyor.yani bebeğin küçükse işini görmez.

SHERRY çok sagol canım ya ben orasına hiç dikkat etmemiştim yazdıgın iyi oldu teş.ederim.insanın ilk bebegi olunca ve bidahada düşünmeyince herşeyi olsun istiyorum ne görsem almak istiyorum maymun iştahlımı derlerdi benim gibisine :KK70: şimdi yatar pozisyonda alcam ama bunuda yazlık için alırım yaa

SHERRY çok sagol canım ya ben orasına hiç dikkat etmemiştim yazdıgın iyi oldu teş.ederim.insanın ilk bebegi olunca ve bidahada düşünmeyince herşeyi olsun istiyorum ne görsem almak istiyorum maymun iştahlımı derlerdi benim gibisine :KK70: şimdi yatar pozisyonda alcam ama bunuda yazlık için alırım yaa

değerli kardeşim sana tavsiyem bebek arabası aldıgında yatar posisyonuna önem ver canım
baston modellerinde yatış posisyon olanlarıda var
ist'oturuyorsun madem git sraşhaneye orada ceşit mevcut canım
istediğin her model var
sağlıklı günler dilerim
:1hug:

gündüzün karanlıgı çok teş.ederim.orası neresi ben hiç duymadım.ben eski tatilyanın orda oturuyorum buraya yakınmı peki arkadaşım

canım haşim işcan geçidinin altında bir sürü dükkan var,her markanın ürünü var ve çok uygun fiyata.bence git oradan bi bak tatlm..

benim oğlumun arabası çok kaliteli ve güzel resmini çekip gönderirim canım internettende sipariş verebiliyosun hepinize mutlu günler...

X