Annesinin yanında aslan kesilen erkek!

Sakin cocuktan medet ummayin. Bu hataya dusenler kendileriyle beraber cocuklarini da zor duruma dusurduler. Cocuk asla bir evliligi daha iyi bir hale getirmez.

kv çok hatalı. aşırı gözetleyen ve oğlunu kıskanan biri gibi. sizi çok iyi anlıyorum . bazı konularda ben de böyleyim . kırılacağım hareket yapıldıktan sonra benim için hiç bir şeyin önemi kalmıyor. sevdiğine bile ikna olamazdım ne yaparsa yapsın. ama siz eşinizin gerçekten pişman olduğunu düşünüyorsanız bir konuşma yapıp affedin. Çünkü affetmek en çok affeden kişiyi hafifletiyor. omuzunuzda taşımanıza gerek kalmıyor artık.

Evet malesef kv kiskaniyor ve esim bunu fark edemiyor. Ben sehir disina annemletin yanina geldigimde evime temizlik yapma bahanesiyle gelip yatak odamdaki nevresimleri degistirmisti. Esime bu durumdan ciddi olarak rahatsiz oldugumu söyledim ve bu bir daha tekrarlanmadi. Sorun su ki kv ye sürekli uyarilarda bulunmak zorunda kaliyorum. O ise yaptiklarinin gayet masum ve iyi niyetli olduguna inandiriyor oglunu. Art niyet aramamaya calisiyorum cunku gercekten cahil bir kadin bizim gibi modern düsünüp bakamiyor ama bazen cok zorlaniyorum. Biz esimle annemlerde kaldigimizda benim ailem odamizin önünden dahi gecmez. Ama onlara göre siradan bir odaya girmek gibi..

Adam para muslugunu acinca unutuluyor mu? Eger kendini boyle affettirecegini saniyorsa uzuldum adiniza..
Olayin üzerinden 5 ay gecti unutmus olsaydim burada anlatma ihtiyaci duymazdim tabiki unutturmuyor mümkün degil. Ama ben o parayi harcayarak ona karsi töleransimi sifirladigimi gösteriyorum sanirim cünkü ben calismadigim icin onun kazandigi parayi hep cok dikkatli harcardim o da bunu bilirdi. Artik öyle degil..

Ben sizin icin demedim. Esiniz boyle mi dusunuyor? Para yolluyorum o yuzden mutlu. Ee donerim annemlerlede barisir dusuncesinde olmasin sakin manasinda dedim. Ama neyse hayirlisi olsun

tek tek herşeyi söylemek o kadar Zor olur ki. yıpranırsınız. Allah yardımcınız olsun. bu arada ben bir konuda kuzenime asla bu anı unutmuycam demiştim. adım kindara çıkmıştı ki gerçekten yaptığı aşırı kırıcı ve yaralayıcı bir durumdu. siz kendiniz için doğru olanı bilirsiniz ama nacizane fikrim affetmeyecekseniz devam etmek sizi yıpratır, eğer affetme ihtimaliniz varsa ertelemeyin . hayat o kadar uzun değil.

Ben sizin icin demedim. Esiniz boyle mi dusunuyor? Para yolluyorum o yuzden mutlu. Ee donerim annemlerlede barisir dusuncesinde olmasin sakin manasinda dedim. Ama neyse hayirlisi olsun
Ya bu öyle büyük bir denyoluk ki o özür diledi kabul edilmedi ve 5 ay gecmesine ragmen benim tavirlarimdaki durgunlugun farkinda ve kendince beni mutlu etmeye calisiyor. Zaten yurt disinda oldugu icin de bunu maddiyatla yürütüyor kendince. Bu olaydan sonra ben kv ile biraraya geldim yine esim geldigi zaman. Ama bu defa ben onun taktigini uyguladim hicbir sey yokmud gibi ama daha mesafeli ve uzak davranarak. Esim de benim onlara karsi belirgin bir tavir göstermeyisime karsi daha cok ezildi karsimda.

Affedemem ki annesinin yaninda karisinin üzerine yürüyen bir adam nasil affedilir? Kendini affettirmek icin cabaladigini görmeseydim bosanirdim da ama su an burada okudugum seylerle dönüp o günü hatirladigimda cok fena hissediyorum.

Ben de annemin yanına geldiğim zaman kv eve göz kulak olma bahanesiyle yatak odama bile girip çarşafları havalandırıyor. Nasıl sinir oluyorum ama ne çare. Çok iyi anlıyorum sizi

Ben de annemin yanına geldiğim zaman kv eve göz kulak olma bahanesiyle yatak odama bile girip çarşafları havalandırıyor. Nasıl sinir oluyorum ama ne çare. Çok iyi anlıyorum sizi
Bu cok aptalca bir sey zaten. Orasi benim yatak odam benim özelim. Nevresimlerimde giysi dolabimin icinde üstelik benim ic camasirlarim geceliklerim var orada sen ne hakla acarsin orayi.. bunu dile getirdiginizde de siz her seyi abartiyor oluyorsunuz. Salondaki koltuklarimi ortaya cekmis haliyi kaldirmis gunesten solmasin diye güneslikler kapali olmasina ragmen! Neyse ki artik cesaret edemeyecek bunlara..

Eşinden herkesin içinde dayak yemenin eşiğinden dönmüşsün.
Şu an ilk düşünmen gereken kvye olan kinin değil bence .
Esas sorun ortada .
Ayrıca o evde 2 gün daha kalman hiç olmamış . Ailene bir bahane uydursaydın keşke .

O hareketi yaptiktan sonra vurmus ya da vurmamis fark etmez zaten. Fakat digerleri tutmasaydi da vurmayacakti onu da biliyorum, yapamazdi. Daha önce de yasadigimiz bir büyük tartisma oldu sinirinden duvari dövdü bana el kaldirmaz. Dedigim gibi ama bir farki yok o hale geldikten sonra. Yani bir bahane bunamazdi annemler benim sessizligimden anlardi zaten. Onlari üzecegime 2 gün daha katlanmayi sectim.

Ailen çok şanslı bu kadar duyarlıysan onlara karşı ama yine de birazda kendini düşünmelisin.
Esinde bir öfke problemi olabilir mi iki tane büyük olay anlattın çünkü .

Ailen çok şanslı bu kadar duyarlıysan onlara karşı ama yine de birazda kendini düşünmelisin.
Esinde bir öfke problemi olabilir mi iki tane büyük olay anlattın çünkü .
Benim ananem Alzheimer hastasi ve ona annem bakiyor zaten cok zor dönemler geciriyor bir de bana üzülsün istemedim. Esimle yaklasik 6 yildir birlikteyiz ve bu zaman da 2 buyük tartismamiz oldu onlari da yazdim iste. Onun disinda öfke sorunu yoktur aksine enerjisi yüksek ve gülec biridir ben ona göre daha kontrolsüz biriyim aslinda. Ama o gün karsimdaki adam asik oldugum ve onun icin elimin tersiyle bambaska bir hayati ittigim adam degildi.. keske yasanmasaydi ama oldu iste..

Seni haklı buldum ama eşinse özürünü dilemiş sende artık uzatma aranıza hem uzaklık birde soğukluk girmesin karı koca vs aile içinde ufak tefek oluyor bu tür tatsız olaylar önemli olan kocanızla aranızdaki sevgi saygı gitmesin gitmesinede izin vermeyin unutmayın hatasız kul olmaz sizde affedici olun Rabbim yuvanda huzur mutluluk versin amin canım kardeşim

Tesekkur ediyorum iyi dilekleriniz icin..

Ben de ifrit oluyorum konuyu saptıracak laflara. Barışmış hanımefendi artık konuyu kapatmasıdır mantıklı olan yoksa kimine göre ayrılma sebebi de olabilir bu. Şu saatten sonra da yurt dışında olan bir adama sürekli trip atıp kendinden uzaklaştırmasına lüzum yok. Zaten mesafe var araya hepten soğukluk girmesin diye söyledim.

İşgüzarlıktan başka bişey değil. Bikaç günde ne halı solar, ne çarşaf havalandırılır. Eşimin gözünü iyi boyuyor ama. Annem eve güzel bakıyor diyor. Erkekler çok saf herhalde

Annelerinin bu alışkanlıklarıyla yetişmiş olan çocuklarına göre yaşananlar çok normal gelecek ve bu durumda sizin abarttığınız düşünülecektir.En hassas nokta olan erkek annesinin ağlaması noktası da yaraya tuz basmış olacak.. Sizin alıskın değilsiniz, size göre normal değil algılamalarını beklemek zaman alabiliyor..

Esınızın ailesininde sizden özür dilemesi gerekli.. Eşinize karşı da kin tutmayın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…