Annemin ameliyatı için dua konusunda destek olur musunuz 🙏🏿

Orangegreysky

🧡🍊🥕
Pro Üye
12 Temmuz 2022
20.059
78.568
Herkese selam. Annem böbrek kanseriydi akciğer ve yumurtalıklara metastaz yaptı. İmmünoterapi alıyor akciğere iyi geliyor ama yumurtalıklarındaki git gide büyüdü ve ameliyat olacak. Böbrekteki kanser sebebiyle enfeksiyon hiç geçmiyor, bu da ameliyatı hep ileri tarihe atıyor ama artık yemek yerken bile baskı oluşturduğunu söylüyor karnı 6 aylık hamile gibi şişti, eğilip oturmakta bile zorluk çekiyor.

Hem ameliyat ertelenmesin hem de yapılacak ameliyat iyi geçsin ve böbrek alınmasın (doktorlar yumurtalığı almışken böbreği de alırız gibi bi şey söylüyorlar zaten yarım böbreği var diyalize muhtaç kalacak böyle bir durumda) diye dualarınızı rica ediyorum. Şimdi ameliyat öncesi tetkiklerine başladı.

Çok teşekkür ederim herkesten Allah razı olsun

Allah annenize kalici sifalar versin insallah. Eger okunmasini istediginiz belli bir dua varsa hep birlikte okuyabiliriz.

Allah annenize şifa versin en güzel mucizeler sizleri bulsun, eskisinden bile sağlıklı olsun anneciğiniz dilerim

Cuma günü açmışın konuyu var mi bir gelişme durumu nasıl annenin rabbim şifa versin
Etiket yapsaydın keşke beni diğer arkadaşları da etiket yapar destek olurduk hep beraber okuma yapardık eğer istersen etiket yapayım canım ❣

Ekim ayının sonuna doğru vermişler anestezi randevusunu. Onun onaylanması ameliyat tarihinin verilmesi kasımı bulur sanırım. Çok teşekkür ederim arkadaş da istediğiniz bir dua varsa başlatalım demişti ama hiç bilmediğim için dönüş yapamadım ameliyat yaklaştığında sizden destek isteyeyim Allah razı olsun

Tamam canım inşallah hemen destek olurum rabbim şifalar versin tekrar geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…