Annem ve babam icin....?

aime21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.323
0
Merhabalar....

Kardesim ve ben annem ve babama bir iki haftalik tatil hediye etmek istiyoruz. Biz yurt disinda yasiyoruz tatili türkiyede gecirmelerini istiyoruz....

Turistik yerlerden pek hoslanmazlar, hem dinlecekleri, hem bol bol spor yapa bilecekleri hemde tarihi yerleri gezebilecekleri bir yer olmasini istiyoruz.

Tavsiye edebileceginiz yerler var mi bize?

Not: Köycegizi / Dalyani cok begenmislerdi mesela... Ama bu sefer baska biryer olsun diyoruz....

Merhaba,
yogunluk nedenıyle cevabımız geciktiği için özür dileris konu ile ilgili arastırmayı yaparak size bilgi vereceğim
saygılar

canımcım trabzon uzungöl muhteşem sessiz, doğa göl harika.
bayılacaklarına eminim.
bunun dışında; bolu abant gölü çevresi olabilir orasıda çok güzeldir.
ikiside nispeten diğer yerlere göre ekonomik yerlerdir.

çanakkale assos olabilir. hem tarihi yer hem denize girebilirler hemde çok kalabalık değil.

başka kuşadası selçuk olabilir.

başka peribacaları nevşehir olabilir...
canımmmmmmmmmma.s.

canakkale iyi fikir canakkaleye gitmistik daha önce ama bir günlügüne cok begenmislerdi oralari, denizide cok sevdiklerinden dolayi süper bir fikir sagol adasim

peribacalari cok enteresan ama deniz yok maalesef :1no2:

kusadasi sanirim onlarin ilgisini cekmiyor, daha evvelden gezmisler oralari hep

ilgin icin cooook tskler Şeniz

Merhaba,
yogunluk nedenıyle cevabımız geciktiği için özür dileris konu ile ilgili arastırmayı yaparak size bilgi vereceğim
saygılar

cevabinizi sabirsizlikla bekliyorum a.s

canim bolu abanti bende düsündüm ama deniz yok ki orada.... yani biraz uzak kaliyor sanirim denize

trabzon ve karadeniz taraflarini hic düsünmemistim iyi fikir kardesime danisicam kaydirigubbakcemile5

canimm karadeniz turunu düsün derim...
gercekten görülmesi gerekiyor,hem dogasi,hem denizi,hem dinlenebilecekleri bi yer..

canimm karadeniz turunu düsün derim...
gercekten görülmesi gerekiyor,hem dogasi,hem denizi,hem dinlenebilecekleri bi yer..

kardesimle konusmam gerek....

karadenizin yemyesil dogasini anlatmalardan resimlerden biliyorum ben bile bayilmistim...

yalniz sunuda bilmeniz gerek biz burada (Yurt disinda) zaten ormanin icinde yasiyoruz
tek fark var burda bizim yasadigimiz yerde deniz yok... o yüzden karadeniz turunu kardesimle paylasicam turkbayragi

canimm bende yurtdisinda ormanin icinde yasiyorum ama inan hem türkiye havasi hem karadeniz havasi burdaki ormanlardan bin kat güzel ve deger...
güzel bi tatil diliyorumma.s.

cnm karadeniz yaylaları .uzun göl .sümene manstırı gibi yerleri var tzabzona uçarla iyi tatiller

Merhaba,,

Aileniz için hem sahin hemde sıkılmadan eğlenerek vakit geçirebilecekleri bazı bölgeler mevcut,

Öncelikle ayvalık, çeşme, kemer bölgelerini incelemenizi tavsiye ederiz,

Özellikle kemer deniz ve doğal güzelliği ile beğeneceklerini tahmin ettiğimiz bir bölge,

Kemer bulunan işletmeler açısındanda oldukca itinalı ve sorunsuz hizmet veren yüksek standartlarda tesislere sahip

saygılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…