Annem için

house34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2014
2.618
1.970
Herkese iyi geceler gerçi sabah oldu sayılır artık . Arkadaşlar annem çok rahatsız bir süredir ve şuan hastalık annemi çok kötü bir noktaya getirdi . Daha önce de yazmıştım , konu açmıştım . Ne olur dualarınızda anneme de yer verin . Sizlerin duasına çok ihtiyacımız var .

Allah safi ismiyle annenize sifa versin insallah sIKINtili zamanlariniz tez zamanda gecsin

Allah safi ismiyle annenize sifa versin insallah sIKINtili zamanlariniz tez zamanda gecsin

Sağolun malesef annemin bacağını dizaltından kesecekler . Hiçbir tedavi işe yaramadı çok üzgünüm tek yaptığımız ailecek dua etmek . Allah inşallah sizlerin annem için ettiği duaları kabul etsin . Çok korkuyorum bir kabusun içindeyim ve uyanamıyorum .

Allah sifa versin dualarimda olacak anneniz insallah bugünleri atlatirsiniz. cok üzüldüm

20 Ayet-el kursi okudum sizin de annenizin de Allah yar ve yardimcisi olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…