Annem İçin

🌻Hayırlı Ramazanlar kızlar🌻
Annemin bir rahatsızlığı vardı bugün ultrason sonuçlarında bir kitleye rastlamış doktorlar. Detaylı araştırmaya girecek. Kanserden şüpheleniyorlar😓
Sonuçlarının temiz çıkması için ve kalıcı şifası için 70.000 YA ŞAFİ başlatıyorum.
100 tane bile alsanız sayının önemi yok ben tamamlarım. Yeter ki duanızda yer alsın.

Benim ismim Merve. Duanızda Merve'nin annesi diyebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️❤️❤️
Kurabiyem geçmiş olsun bitanem rabbim şifa versin inşallah 🥰3000 aldım

Hepinizin ağzına diline sağlık. Allah razı olsun ❤️ Rabbim de sizleri zor durumda bırakmasın. Ettiğiniz dualarınızı en hayırlısıyla kabul oldu sevincini yaşatsın. Annesi hayatta olanlara sağlıklı sıhhatli ömürler nasip etsin, vefat edenlerin mekanı cennet olsun, kalanlara sabırlar versin Rabbim🤲🤲❤️❤️

Hepinizin ağzına diline sağlık. Allah razı olsun ❤️ Rabbim de sizleri zor durumda bırakmasın. Ettiğiniz dualarınızı en hayırlısıyla kabul oldu sevincini yaşatsın. Annesi hayatta olanlara sağlıklı sıhhatli ömürler nasip etsin, vefat edenlerin mekanı cennet olsun, kalanlara sabırlar versin Rabbim🤲🤲❤️❤️
Sürecı yasadım ne yasadıgını da su an cok iyi biliyorum. Rabbim şifa versin hersey tertemiz cıksın Uzunn ömürler versin

Aminnn şifa olur 🤲🤲 kuzum annene hayırlı sevinçli haberler alırsınız inşallah

Kurabiyem şimdi gördüm çok çok geçmiş olsun, sayı bitmiş ama sayısız okurum annen için. Rabbim sevdiklerinin yüzü suyu hürmetine Ya Şafi adıyla şifa versin 🤲🏻

Aktif Lora Aktif Lora
@agustos72
@A R Y A
@Aijoo
@acitatlisos
@Asya89
@Amarylliss
@afdodit
@Arianaa
@Ada-anne
@azerikizi91
@Anac ana
@Bonus
@burcusami
@Buluts34
@Breave Heart
@Blue_Black
@Bal0ncuk
@Bilir kisi
@bir mucizee
@Bluepinkkk
@Balanne26
@blueandblue
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@Ceren0134
@Cemreww
@Cookiie
@Careszm
@Cittaslow
coconatt coconatt
@dreamy07
@C A N O
@Deltavealfa
@dntmn
@ezgiisel
@Esragull
@E L B A
@Elif
eflinam eflinam
@Eslimma
@Esra
@emerald_
@flamel
@Feminas
@Freddy
@filiz nur
@goah
@Gelincik78
@gulectosba
@gunces
@gecenin_resmi
@geceyagmuru
@Gunduzguzell1
@golgefeslegeni
@Hemsirecik
@HejaR12
@HALLEYS
@Hayaldebaris
@Huzurkokanmevsimler
@hazal94
@HepmigencizHepmiguzel
@Hasretim30
@ISSIZZ
@Ilazram
@Ipek -
@JES
@JustDerya
@Jenna16
@Kitapkontesi
@Kukrim
@kavs-i kuzah
@karamel Latte
@kaplumbik
@kevsersoylu
@KurkmantoluS
@kartanem2
@kayra1209
@Kardelen1981
@Lna16
@Laale
@Life light
@loyalty16
@Leftright
@Levaiz
@labellevie
@Lost_princess
@loyalty16
@Leris
@LADY VEGA
@MssPARE
@Meybuz
@madamseker
@Madammor
@Mavihali
@Meva59
@Morm
@Mavi_Eftelya
@mandalina01
@MaHlass
@marmeladova
@MupiNNN
@Mirta
@MaviKuplik
@mavibirmasal
@mesirmacunu
@ManyakMisir
@Mehfam
@Meryeemmm_
@Mavimorrr
@Minesuu
@Maviiiii000
@Mucizevi bekliyorum
@Nego
Nevreste Nevreste
@N u r
@nursevdi
@Nefes0858
@Nillatte
@Nane limon kokusu
@ohbb
@ordinary
@ozlemem
penyez83 penyez83
@PiXiEE
@Papatyamveben-Mavi
@paeneperfectus
@perestu
@Peeves
@Penguhan
@Pembe Lotus
@pembe4044
@RedGirl
@Rprnn
Ssevincli Ssevincli
@sweetgirlcandy
@sunpineapple
@Sehrazat6
@SUHAN
@Sadelikherseydir
@Sevgicik
@sepulik
@slnn12345
@safi.naz
@sonsuzaskk
@serendipity16
@smelllikeheaven
@seymaa-34
@sadecedua
@serendipity16
@Tiniminimavihanim
@Teach_Mavi
@Taze fasulye
@Tosun Pasa
@tr_lelli
@Tubismavis
@Teneffus Zili
@UcanSupurge
@Verafly
@Yakamoz-
@Zerre
@Zeynoyi
@zeyneogenc
@ZehreNur
@Zuleyha65
Canim ben tahmidiye okuyorum yarinkini anneciginiz niyetiyle okurum inşaallah sen ismini şöyle niyetinde olsun dua ederken... tahmidiye maddi manevi tüm hastalıklara şifa duasidir...bu arada inşaallah sonuçlar tertemiz çıkar...

Canim ben tahmidiye okuyorum yarinkini anneciginiz niyetiyle okurum inşaallah sen ismini şöyle niyetinde olsun dua ederken... tahmidiye maddi manevi tüm hastalıklara şifa duasidir...bu arada inşaallah sonuçlar tertemiz çıkar...
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye merve arkadaşımızın annesi için ya şafi okuduk

Merhaba canım kızlar 🥰
Annemin şuan kesin çıkan bir sonucu yok ama Dr korkulacak bir şey yok demiş. İnşallah öyle olur temiz gelir sonuçları 🤲 kesin sonuçlar bir ay sonra belli olacakmış. Haber bekleyen arkadaşlarım vardı bilgilendirmek istedim.
Tekrardan hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️ ❤️ ❤️

Merhaba canım kızlar 🥰
Annemin şuan kesin çıkan bir sonucu yok ama Dr korkulacak bir şey yok demiş. İnşallah öyle olur temiz gelir sonuçları 🤲 kesin sonuçlar bir ay sonra belli olacakmış. Haber bekleyen arkadaşlarım vardı bilgilendirmek istedim.
Tekrardan hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️ ❤️ ❤️
Çok şükür canım 🤲
Rabbim şifa versin 🤲 🥰
Her şey yolunda gider inşallah 🥰

X