Annem İçin 4444 Salavatı Tefriciye

ALLAH RAZI OLSUN CANIM o bacaklarını görsen var ya canım insanın içi acıyor ama yapacak bir şey yok şuan elimde ŞİFA ALLAH'tan

İnşallah hep dualarimdasin canım liste olmasa da olur,Allah kaynana kaynatana kalp kırıcı sözlerinden ötürü bildiği gibi yapsın anlasınlar ne yaptiklarini, annemleer kuzenimin okul kazanması için fetih süresi okutmustu herkes bir tane okuyabiliyordu atanma hayırlı evlat ve annen için onu da okuyabiliriz

kaç fetih suresi okuttu canım kardeşinin okul kazanması için ben de atanmam için mi okutsam ama benim ankarada kimsem yok gibi görümcelerim fesat zaten okumazlar demem de kendim anca okurum

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ANNEMİN HASTALIĞI İÇİN İYİ BİR TEDAVİ GÖRMESİ LAZIM AMA İŞTE İŞİN UCU BİRAZ DA PARAYA DA BAKIYOR TABİİ BEN HAYIRLISIYLA ATANIRSAM DAHA RAHAT İLGİLENEBİLİRİM AHH GÖNLÜM ÇOK ŞEY İSTİYOR GÜNAHLAR KOYMUYOR TUVALETİ FALAN DA OTURMALI OLMALI 200-250 KİLODAKİ KADIN NORMAL TUVALETE NASIL EĞİLSİN KLOZET YAPTIRMAK İSTEDİM AMA EV SAHİBİ DE TAM VİCDANSIZ YAPARSANIZ KİRAYI YÜKSELTİRİM DEDİ KÖTÜ KALPLİ KADIN ESKİ PÜSKÜ EVİNİ KIYMETLİ SANIYOR ÇARŞAMBA GÜNÜ GİDİYOR KAYNANAMLAR KESİN KARAR VERİLDİ CUMARTESİNE KADAR ELTİMDE KALIP ORDAN GİDECEKLER BENİM DE BİRAN ÖNCE KAFAMI TOPARLAYIP TAM GAZ ÇALIŞMAM LAZIM

kaç fetih suresi okuttu canım kardeşinin okul kazanması için ben de atanmam için mi okutsam ama benim ankarada kimsem yok gibi görümcelerim fesat zaten okumazlar demem de kendim anca okurum
biz okuruz canım Fetih. benim çok sevdiğim bir sure zaten, sık sık okumaya çalışırım. eşime de okuturum.

aaynaa 350 tane okudum canım.

CEMAL KIZI SEHER'İN ŞİFASI NİYETİNE:

OKUNAN TEFRİCİYE: 3794
KALAN TEFRİCİYE: 650

yaşı kadar okutmuşlardı canım,ben annem eşim okuruz 3 tane bizden çıkar hatta kaynanama da derim o da okur büyük ithimalle, buradaki arkadaşlar da yardım eder Allah'ın izniyle olur inşallah

yaşı kadar okutmuşlardı canım,ben annem eşim okuruz 3 tane bizden çıkar hatta kaynanama da derim o da okur büyük ithimalle, buradaki arkadaşlar da yardım eder Allah'ın izniyle olur inşallah
ay canım aha şimdi ortalığı toparladım kaynanam her şeyi oğullarına söyleyen cinsten merak dersen ooo çok meraklı etrafı karıştıracak cinsten canım millete gidince sınavı anlatıp durma dedim dile düşüyorum milletin dilindeyken olacak işte olmuyor dedim malum kış eşimin gömleklerini yıkamam lazımdı evin içinde kurutuyorum onların çamaşırlarını da yıkadım en son ütüledim verdim ellerine sen git bir tane bluzu varmış da ya gelinden çekiniyorum şunları da yıkasak diye kocama de sanki çamaşırları yıkanmıyormuş gibi çok fena ya sen dedim oğlunla kavga mı ettireceksin beni ya yabancı mı o tabii söylerim çekindim diyor ne çekinmesi ya dedim ...
hayırlısıyla ALLAH hayırlı bir kapı benim de hayırlı olacağım oraya bir iş açarsa Mevlam bunlar melek olur o zaman bak şimdi bağır bağır kaynatama durumu anlatıyor ben duyuyorum yatak odasından sonra da hadi bakalım ders çalış canım ben şuan 31 yaşındayım o zaman 31 kere fetih suresi okuyacağım en başta ben kendim niyetimi mi söyleyeceğim canım kendim okurum eşim okur benim de birkaç kişi daha komşulardan bulurum bakalım bilmiyorum canım dua et sen de canım korkuyorum sınavdan

biz okuruz canım Fetih. benim çok sevdiğim bir sure zaten, sık sık okumaya çalışırım. eşime de okuturum.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM SİZLERDEN RABBİM TEZ ZAMANDA SEVİNDİRSİN KAYNANAM DIR DIR EDİYOR ŞUAN ODADA AYYYY İMDAT DİYE BAĞIRACAĞIM ŞU KADINA BİRİSİ SUS DESİN ANAM YARIN AKŞAM GİDİYORLAR ELTİME ORADAN DA CUMARTESİ GÜNÜ MEMLEKETE GİDECEKLER BURAYA GERİ GELMEYECEKLER YA ÇALIŞMA AZMİMİ BİTİRDİLER YA HAKKINI HELAL EDİN ARKADAŞLAR YA İÇİM DARLANIYOR İNAN HAYIRLISIYLA BİRAZ RAHATLAYACAĞIM AMA DAHA GİTMEDEN EŞİM SENEYE YİNE GELİRSİNİZ DERDİNDE BEN DE ANLAMADIM GİTTİ

inşallah canım olacak hayırlısıyla peşpeşe sevineceksin inş atanma,bebiş ve annenin tamamen sağlıklı olması,sırf bu dönemde değil her zaman için kafaya ne kadar az takarsan o kadar iyi,sonuçta sağlığından bile olabilirsin
sen başla devamını da getiririz canım

aaynaa 50 daha okudum canım. Regl olmadan bitiririm inşallah

OKUNAN TEFRİCİYE: 3844
KALAN TEFRİCİYE: 600

evTik senin sayende hemen bitecek canım çok sağol ya. Allah razı olsun senden. valla bugün yarın regl olacağım. regl iken okunabiliyor salavatlar ama benim içim rahat etmiyor o zaman.

aaynaa 100 daha okudum.

OKUNAN TEFRİCİYE: 4000
KALAN TEFRİCİYE: 444
vallaha canım diğer arkadaşlarımdan da ALLAH RAZI OLSUN evtik ve senden de ALLAH RAZI OLSUN canım muradlarınız neyse RABBİM HAYIRLARLA NASİP ETSİN amin....
senin anneciğine evtiğin babası ve benim rahmetli babama da ALLAH rahmet etsin ve kabir azabından uzak mekanlarını cennet etsin huzur içinde olurlar inş amin

evtikle ben baba acısı görmüşüz sen de anne acısı gördün canım inş Rabbim bu dualarınız sayesinde anneme şifa verir sizlerinde muradlarınız tez zamanda hayırlısıyla gerçekleşir inş hakkınızı helal edin

Helal olsun canım ne demek!! severek okuyoruz. biz de sevabından nasipleniyoruz sonuçta. dilimiz dedikodu yapıp beynimiz kötü düşüncelere dalana kadar, dua ediyoruz. benim kardeşim de çok genç yaşta öksüz kaldı; öksüzün yetimin duası kabul olur diye ona da okutuyorum.

öyle canım benim kardeşimde babam vefat edince 9 yaşındaydı şimdi 21 yaşında genç delikanlı üniversite kazandı okuyor bu günler gelecek miydi diyorum inş eline mesleğini de hayırlısıyla alır da kimselere muhtaç olmaz diyorum tek üzüntüm atanamadığım için de işte annemi bir rahat ettirememem canım sınava da günler azalıyr yarın akiam kaynanamgil gidiyor artık tam eskisi gibi kafamı dersten başka bir şeye yormamak

aaynaa 100 okudum.

OKUNAN TEFRİCİYE: 4100
KALAN TEFRİCİYE: 344

Keşke elimizden daha çok şey gelse canım,tek sayılı günlerde bitmesi gerekiyormuş ya bugün kaçıncı gün?ona göre bitirelim

evTik canım o tek başına okuyanlar için herhalde yanılmıyorsam. bir kişi 3,5 ,7 veya 9 günde bitiriyor. birkaç kişi ookuyunca bir oturuşta okunur diyor ama nasıl olacak o 10 kişi falan aynı ortamda oturup 2 -3 saat okumamız gerekir. Rabbim bu şekilde de kabul eder inşallah. sonuçta tefriciyenin bir tanesi bile etkili.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…