Annem İçin 4444 Salavatı Tefriciye

aaynaa evTik ben de 40 tane okudum. kalan 60'ı da ben alıyorum canlar. çıkıyorum şimdi, yolda okuyacağım. bitirince de duasını yapar buraya yazarım.

CEMAL KIZI SEHER'İN ŞİFASI NİYETİNE:

OKUNAN TEFRİCİYE: 4384
KALAN TEFRİCİYE: 60

aaynaa kalan 60i da okudum. Bitti canim. Duasini da ettim. Rabbim annecigine şifa bersin fersha kavustursun inşallah
ALLAH RAZI OLSUN CANIM HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN İNŞ ANNEMİN BACAKLARINA ŞİFA OLUR AMİN RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI HAYIRLARLA KABUL EDER İNŞ

aaynaa canım senin için Fetih okudum az önce. okunan sayıları bir yere not et istersen.
atanmam için mi canım :) ALLAH RAZI OLSUN hakkını helal et canım ben nasıl öderim hakkını tamam canım not edeyim ilk birinciyi sen okumuş oldun evtik yaşın kadar okutman lazım demişti bana ..31 tane kaldı 30 o zaman...

aaynaa arkadaşımızın kpss sınavında başarılı olup memur olarak hayırlarla atanması hayırlı insanlarla çalışması için okunan Fetih Sureleri:

1.whitewolf===>fetih suresi okundu..

2.

ben de regl olmadan okuyayım bir gün kendime canım haklarınızı helal edin

Evet canım atanman için bizzat bizim Kurumun mescidinde okudum ki uğur getirsin; belki buraya atanırsın

Evet canım atanman için bizzat bizim Kurumun mescidinde okudum ki uğur getirsin; belki buraya atanırsın
Ay canım nasıl sevindim bilemezsin Allah bin kez razi olsun hakkını Helal Et canım çok sevindim çok Allah en yakın zamanda gonlundekini muradini hayirlarla en kisa zamanda nasip eder inş amin sizin kurumun puanları yüksektir canım ya bilemedim olur mu şuan mat çalışıyorum

bol bol matematik çalış canım. bizim kurumun puanlarını tam olarak bilmiyorum en son kaçla alıyor. ama matematiği herkes yapamadığı için fark attırıyor kpss de.

bol bol matematik çalış canım. bizim kurumun puanlarını tam olarak bilmiyorum en son kaçla alıyor. ama matematiği herkes yapamadığı için fark attırıyor kpss de.
çalışıyorum canım sözel derslerde konuları bitirmediklerim var onlara da ağırlık vereceğim merkezi atamayla alıyor sizin kurum sadece değil mi canım yoksa kendi açıktan aldığı oluyor mu mülakatlı falan?
ALLAH RAZI OLSUN CANIM hakkını helal et canım

aaynaa arkadaşımızın kpss sınavında başarılı olup memur olarak hayırlarla atanması hayırlı insanlarla çalışması için okunan Fetih Sureleri:

1.whitewolf===>fetih suresi okundu..

2.

okuyacağım cnm aklımda dün adet oldum o yüzden bittiği an okuyacağım,haftasonu da anneme arkadaşlara söyleyeceğim pazartesi inşallah bol bol okunmuşlukla dönerim :) aaynaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…