Annem İçin 4444 Salavatı Tefriciye

aaynaa canım, kardeşim ve ben anneciğin için hafta sonu 965 tane tefriciye okuduk. tamamlanana kadar okumaya devam edeceğim inşallah.

aaynaa 244 tane daha okudum canım.

CEMAL KIZI SEHER'İN ŞİFASI NİYETİNE:

OKUNAN TEFRİCİYE: 3144
KALAN TEFRİCİYE: 1300

aaynaa bi 100 daha okudum canım.

OKUNAN TEFRİCİYE: 3344
KALAN TEFRİCİYE: 1100

aaynaa 100 okudum canım. Anneni size bağışlasın Allah'ım inşallah

OKUNAN TEFRİCİYE: 3444
KALAN TEFRİCİYE: 1000

aaynaa 100 okudum canım. Anneni size bağışlasın Allah'ım inşallah

OKUNAN TEFRİCİYE: 3444
KALAN TEFRİCİYE: 1000
CANIM KPSS DEN SONRA ZİKİR LİSTESİNİ YENİDEN HAZIRLAYACAĞIM O ZAMAN BEN YİNE MSJ FALAN ATARIM ŞİMDİ ŞU KALAN ZAMANDA SIKAYIM DİŞİMİ DE ÇALIŞAYIM DİYORUM BAKALIM DUA ET CANIM KORKUYORUM ALLAH HERKESİN ANASINI BABASINI BAŞINDAN EKSİK ETMESİN HAYIRLI SAĞLIKLI ÖMÜR VERSİN EVLATLARINI DA ANALARINDAN BABALARINDAN AYIRMASIN MEVLAM EVLATSIZLARINDA KUCAKLARINI HAYIRLI SAĞLIKLI SALİH VE SALİHA EVLATLARLA DOLDURSUN İMANLI KURSAK ÖLDÜĞÜMÜZDE ARKAMIZDAN YASİNLER KURANLAR OKUYAN EVLATLAR İNŞ AMİN

aaynaa canım sen dersine bak. biz tamamlarız burayı. benim zaten günde 1,5 saat yolda gidiyor. sadece yolda okuyorum 300 tane bu hafta tamamlarız burayı biz.

aaynaa canım sen dersine bak. biz tamamlarız burayı. benim zaten günde 1,5 saat yolda gidiyor. sadece yolda okuyorum 300 tane bu hafta tamamlarız burayı biz.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM TAMAMLAMAK BANA BİR NASİP OLMADI ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN BEN DE SİZE DUA EDERİM CANIM HAKKINIZI HELAL EDİN RABBİM HEM DÜNYADA HEM AHİRET DE GÜLDÜRSÜN YÜZÜMÜZÜ HEPİMİZİN GÜNAHLARIMIZ AF OLSUN HAYIRLARLA KARŞILAŞIRIZ İNŞ AMİN GÖNLÜMÜZDEKİLER BİZLERE HAYIRLARLA GELİR İNŞ

belki bizim okumamız daha iyi olacaktır, o yüzden tamamlayamamışsındır canım. insanların tanımadığı kişilere ettiğpi dualar kabul oluyormuş. Ben anneciğinin hem şifası hem de feraha ermesi niyetiyle okuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…