Annem beni mitlendirdi :)

DerinSu

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
20.776
47
kızlar bugün annemle konustuk bu hamilelik konularını da,bayaa bi ümitlendim yaa.ALLAH isterse herşey olur canlarım unutmayın bunu...biz 4 kardeşiz be üçüncüyüm.ilk bebişi düşmüş annemin :çok üzgünüm: daha sonra ablam olmuş,sonra abim..abimden sonra ben olana kadar bayya yıl geçmiş ve annemin adetleri 3-4 ayda oluyormuş hiç korunmadıgı halde 5 yıl olmamışım ben sonra bir doktor bi ilaç vermiş ve onu kullanmış hemen kalmış.annem diyorki bu ilacı kime dediysem doktora sorup kullandı hamile kaldı.belkide ilaç şimdilerde yoktur piyasada ama acaip iyi bi ilaçmış.bu bizim kullandıgımız klomen tarzı bi ilaç yani.ama ismini sormayın unuttumkaydirigubbakcemile3 eger isterseniz annemden ögrenirim yine yarın.bunları söylüyorum ki umudunuzu kaybetmeyin,olacagı varsa oluyor yani canlarım.hiiç stres yapmayın.:1hug:

sakın o ilacı kullanayım deme ,böyle ilaçlar çok var,ben öyle herkesin dediği ilacın kullansaydım ooo.çaresizlik insana herşeyi yaptırıyo...

sakın o ilacı kullanayım deme ,böyle ilaçlar çok var,ben öyle herkesin dediği ilacın kullansaydım ooo.çaresizlik insana herşeyi yaptırıyo...

yok kıss zaten hiç duymadım.öyle ne oldugu belirsiz ilaç annemde kullanmaz tabiki.o zaman o ilaç varmış işte bizlerde klomen ganophen falan kullanıyoruz.kimseye alsın içsin diye yazmadım zaten..amacım buradaki arkadaşların biraz daha umudunu arttırmak...:çok üzgünüm:

canım annene sorsana şu ilacın ismini tabi hatırlıyosa....sakın yanlış anlaşılmasın dok. tabiki sorarak kullancaz.....dok. kullanın derse kullanırız kullanma derse kullanmayız.....benimde adetime 1 hafta var test aldım ama tek çizgi görürüm diye yamadım hala cesaret edemedim işte senağlama

hadi yappp yapppp.noolursunnnhihoyyyt:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…