annelik başka bir duyguymuş

tutkuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
4
0
:1hug:hayatta en çok merak ettigim şey annelik duygusuydu.allahımmaşükürler olsunki allahım bana annelik duygusunu tattırdı bana.şimdi bebegimle akşama kadar vakit geçiriyorum.eskiden asla evde duramazdım şimdi eveden hiç çıkmaz oldum.bütün anne olmaktan korkan arkadaşlarıma tavsiyem geç kalmadan biran önce anne olsunlar...

Evet Haklisin önce Annelik Zor Gibi Geliyo Insan Göze Almiyor Ama Anne Olduktan Sonra Iyiki Olmuş Diyorsun Ve Onun Sevgisi Herseye Yetiyor

Hayırlı olsun bebeğin canım.Bebişine sağlık diliyorum.Allah size bağışlasın.

ALLAH uzun ömürler versin cocuklarina,benimde ikitane cocugum var dogum anindaki aci sonra tatli oluyor evlat isteyenlere tavsiye edrim.dünya güzellerim benim ICH LIEBE DICH!

gözün aydın alah analı babalı buyutsut saglıkla inşalah
annem hep derdi kızım anne olunca anlarısn diye
hep üstümüze titredi bize birşey olmasın diye
ne kadar haklıymış ben anne me diyemed,im
anne hakılsın diye torununuda göremedi
şimdi olsaydı anne anne oluncan anladım senin kıymetini senağlama

bende hep merak ederdim nasıl bir duygu acaba diye yaşadım ve hissettim öyle güzel öyle huzur verici bir duygu ki anlatamam seninde duygularını tarif edemedigini görüyorum allah anne olmayı her kula nasip etsin ama hayırlı anne olsunlar bazıları gibi hayırsız anne diil umarım ömrümüzün sonunda dek hayırlı anneler olur etrafımızda senide ayrıca tebrik ederim bende 3 buçuk aylık yeni annelerdenimde :KK66:a.s.:nazar:

:1hug:hayatta en çok merak ettigim şey annelik duygusuydu.allahımmaşükürler olsunki allahım bana annelik duygusunu tattırdı bana.şimdi bebegimle akşama kadar vakit geçiriyorum.eskiden asla evde duramazdım şimdi eveden hiç çıkmaz oldum.bütün anne olmaktan korkan arkadaşlarıma tavsiyem geç kalmadan biran önce anne olsunlar...

cok sevindim, dua et te benim gibi o duyguyu yasamak isteyip te henuz daha cok uzaginda olanlar da birgun yasasin olur mu

hayırlı olsun tutku :nazar: ALLAH analı babalı büyütsün.ben korkuyorum
daha ilk bebeğim olacak becerebilecekmiyim diye bakalım biz napcaz hayırlısı:1hug:

evet sana katılıyorum annelik çok güzel allah bağışlasın yavrunu..bende 6 aylık anneyim..

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah
Darısı bizlerin başına.

X