Gebeliğe Hazırlık Anneler ve anne adayları bilginize ihtiyacım var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gel Mucizemol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
68
36
28
Merhabalar canlarım ben 20 YAŞINDAYIM 1 senelik EVLIYIM 6 AYDIR korunmuyoruz çocuk olmadı dr gittim yumurta normal vajinal olarak bir şey yok dedi kan testleri istedi daha sonucum çıkmadı folik asit verdi kullaniyorm şimdik anne ve hamiş olan bayanlara soruyorum beni aydınlatın ben subat 28 inde adet oldum martinortalarina dogru kasik bel ve bacak agrim basladi hatta bir keresinde tam koltuğa otururken sol kasigima öyle bir ağrı girdiki anlık böyle bıçak saplanır gibi daha daolmadı takıı bugüne kadar bugunde yine girdi bi 10 saniyeye yakin sürdü geçti ama onceki gibi siddetli degildi halen devam ediyor kasik bel ayak agrım ama şu son haftalarda öyle uykum geliyor ki kendimi çok yorgun hissediyorum vecabuk yoruluyorum uyuklar haldeyim midemde eksimeler oluyor ara ara böyle geğiriyorum sürekli yanıyor midem öyle diyim sonra bi yoklayıp geçio ya bazen öyle bi adet olacakmışım gibi hissediyorum ama tik yok göğüs uçlarım dokunduğumda açıyor sizliyor ha birde normalde bende adetine yakın o malum akinti gelirdi şimdi yokgelmedi ona çok sasirdim ben çok çelişki içerisindeyim hamislerde lerde çok akinti olur e adet doneminde de oyle olurmus ama ben akıntı yaşamıyorum adetdöneminde olduğum halde bana hamisler yada anne ler yazabilir mi akıntısıolmayan hamileleik süreci geçirmiş olan varmıdır yada yaşayan varmidir şimdidenteşekkür ederim

Son düzenleme:
Merhaba canim adet olman gereken tarih nedir? Eczaneden bir test alip kontrol edebilirsin, benimde akintim yoktu gebelikte

Bugün yada yarin adet olmam lazım ablacım şuan olmadım dikkatimi o çekti şimdi hani normalde akintim olur du adet ime yakın bu dönem olmadı sadece şeffaf normal akintim geliyor o da normal yani bakalım inşallah böyle sabah uyandım ya midem yanıyor tam karnımın üstü ablacım

çık test al bakalım birlikte sonuca :)

Korkuyorum ablacım çok korkuyorum ya çıkmazsa diye çok zor bi hayatım var çok çektim abla hep üzül hep üzül bu ayda olmazsa 7 ay olmuo

Korkuyorum ablacım çok korkuyorum ya çıkmazsa diye çok zor bi hayatım var çok çektim abla hep üzül hep üzül bu ayda olmazsa 7 ay olmuo
bende denemeye başladıktan sonra 10. ayda hamile kaldım çok normal şeyler bunlar, üstüne bebeğim düştü. Şimdi yine uğraşıyorum 1.5 yıl oldu bebek için uğraşalı ne var ki bunda herkes öyle buradaki yazanları okursan görürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…