//anneler Gunumuz Kutlu Olsun//

cemredeniz

Hiçbişeyim..
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
10.211
293
guzel haziran anneleri bugun cok duygusalım yine.. yakında anne olacagız .. benim için inanması çok güç olsada Allahtan bi mani çıkmadıkça anne olucam bende..
bu arada bu pazar anneler günü.. bir bakıma ilk anneler günümüz olacak..
o gun neler yapmayı düşünüyorsunuz?
benim annem geldi istanbuldan 1 haftadır bende kayınvalidem de alt katımızda oturuyor.
ikisinede hediy almak istiyorum gücümün yettiğince

ama karar veremedim henüz.. siz neler alıcaksınız annelerinize.. ? a.s.

img447.htm

anne olmak çok güzel inşallah kızlar hayırlısıyla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız ve bizde bu güzel duyguyu yaşarız.... herkesin anneler gününü kutluyorum.
annemlere ve kayınvalideme gideceğim inşallah,her ikisinide gönüllemek bu güzel günlerinde yanında olmak istiyorum onlara hediye aldım onları götüreceğim ...

Son düzenleme:
ya bende kaçgündür düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim benim için zaten hediye almak kadar zor bişey yok :)
hepimizin kafasında aynı soru var tabi alsak alsak annelere ne alsak :)
acaba diyorum yazlık bluz nasıl olur...

ben anneme blender seti aldım internetten sipariş verdim.kargoyla izmire gitçek ve annem çok sevincek:)ihtiyacı vardı yıllardır..kayınvalideme ise tüm kardeşler birleşip bulaşık makinası alıyorlar..bakalım ilerde bizlere ne hediye alıcaklar.tüm anne adaylarının güzel günü kutlu olsun...

benim kizim beni benim annemi sevdigim kadar sevsin ona düskünlügüm kadar düskün olsun bana hergün anneler günü..

benim kizim beni benim annemi sevdigim kadar sevsin ona düskünlügüm kadar düskün olsun bana hergün anneler günü..

benim kızım da benim anneme verdiğim deger kadar deger versin beni hep çoks evsin aynen sen gibi düşünüyorum hem onun sagsaglim kollarımda olması şu an bile beni tepiklioyr olması onun saglık sıhhatle kollarım da olması benim için harika bir hediye canım yavrum benim onu veren allaha kurabn olurum ben ve annemi veren allah a kurban olurum allahım benim tum sevapları alsın anneme yazsın onun günahlarını bana yazsın canım annem benim ve tabikide karanfil kızım benim:1hug:a.s.:emir_bebek::teytey:

Anne olunca anlarsın sözunu hepimiz duymuşuzdur.. ben çok iyi anlıyorum artık dah aanne olmadım tam olarak ama anlıyorum hissediyorum .. dunyanın en buyuk sevgisi evlat sevgisi..
Ve gerçekten cennet anaların ayakları altında bence. onları sırtımızda taşısak ödenmez hakları

Ben annemi cok özledim cok,hic istemedi benim buralara gelmemi,en son bana ben sana kanatlarimin altindan ayrilma :1no2:demedim mi demisti..canim annem yaa....senağlama:

ay kıyamam ben sana ama insna hamileyken daha başka düşünüyor ben annemi şimid daha başka seviyorum canım annem benim geçen gün dr uma gittiğimde de söyleidm annemi hamile kalınca daha başka sevmeye başladım dedim megerse nasıl bişeymiş diye düşündüm sonra sen daha dur hele bri dogsun o zaman anlayacaksın dedi 3 yaşına girecek bir kızı var haziranda allah uzun ömürler versin ona tuvalet egitimi vermiş aman dedi ne zormuş valla nasıl yapıoyrlarmış böyle dedi yani ne kadar zormuş dedi nasıl ugraşıoyrlarmış canım çıktı dedi ama çok şükür ögrenmiş annelik demekki başka daha başka bişey kızlar bakalım biz neler yaşayacagız

ablamin kizi dogduktan bir iki gün sonra cok yakin bir yerde ultrasona gitmisti,isi kisa sürecekti,bebis uyuyordu zaten emzirip gitmisti,ama birazcik gec kaldi,ay o masum yavrucak nasil ariyor annesini o an icim nasil ciz etti anlatamam bende aglayacaktim onunla,o aciz minicik varlik annesine bizlere okadar muhtac ki..o manzara karsisinda insan tas olsa erir..annelik duygusu bayanlara bahsedilen en güzel hediye bence..dünyada bu duygunun bir esi daha yok ..tavuklari bile düsünsenize normalde ne kadar korkakken anne olunca kedilerin bile üstüne yürüyor..

şaka maka bizde anne olacağız bu pazara yetişmezler ama seneye bebişlerimizle kutlarız insallah herkesin annelergünü kutlu olsun

aman onlar anneler günü oldugunu duymasin bi süpriz yapiverirler..benim kizim annesine cektiyse süprize meraklidir..

yakında anne olacak tüm anne adaylarının anneler gününü kutluyorum, ve nice anneler gününe yavrularımızla birlikte girmeyi diliyorum

biz yarın anne degıl anne adayıyız ama seneye anne oluyoruz bende anneme henüz bişey alamadım aklımada bısey gelmıyor zaten farklı sehırlerdeyız yarın görüşemıycez daha sonra alırım artık

bebişlerimiz kucağımızda olmasada bizlerde birir anneyiz dimi ama hepimizin anneler günü kutlu olsun... Allah seneye bebişlerimiz ile kutlamayı nasip etsin...

X