Anneler günü hediyelerimiz

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
GÜZEL ANNELER ÖNCELİKLE ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...
İLK ANNELER GÜNÜMÜZDE YAVRUCAKLARIMIZDAN NE HEDİYELER ALDIK BAKALIM......

BEN HENÜZ BİŞEY ALAMADIM...BABAMIZ ŞEHİR DISINDA İŞTE ÇÜNKÜÜÜÜ....AMA SABAH KIZIMDAN KOCAMAN BİR ÖPÜCÜK ALDIM BU HERSEYE BEDEL ZATEN.....BANA EN BÜYÜK HEDİYE KIZIMIN SAĞLIKLA BANA GELİŞİDİR....

ben açılışı yapayım o zaman
akşam yazmıştım eşimden braun saç düzleştiricisi aldım
bugün de kayınvalidemle kayınpederim geldiler
bir gömlek ve bir de yüzük getirdiler
doğumda oğluşa altın takmışlardı sadece
verirken de bir türlü fırsat olmamıştı gecikti ama dediler

eh hiç yoktan iyidir değil mi?
artık ümidi kesmiştim ben çünkü :))

Hepsını gÜle gÜle kullan canım hayırlı olsun :)))
geÇ olsunda gÜÇ olmasın:)))

oğlum bana beyaz gül almış bi de minik mektup yazmı@Ú8@±Xk annem diyor :) çok hoşuma gitti. bi de bebek bakım çantası almışlar babasıyla

benim oğlumda sabah gülerek ilk hediyesini vermiş oldu.babasındanda 2 gün içinde güneş gözlüğü bekliyorumm ::)))

ben büyük oglumdan kendisini boyadigi bi kalp kutu ..icinde cikolata kalpli kücük mandala tutusturulmus anneler günün kutlu olsun yazisi aldim :)) haberim yokdu cok heyecanlandirm o anda..

esimde bana herzamanki gibi palmiye agaclarindan almis :))almadan önce sorra ne istersin diye bide spriz yapmiyor hic haberim oluyor hediye almaya gittiginden :)) ben dalindan koparilmis o güzelim cicekleri kavonoza koymakdan iki gün sonrada atmakdan nefret ederim esim devamli bana saksida alir evimdeki her cicegin özel bi günü vardir :))

bende künye aldım oğlumdan babası aracılığı ile....hamile olduğumu öğrendiğimde kolyesini almıştı şimdide künye ile takım oldu...ama en büyük hediye o gün....iki gün kakasını yapayan oğlumunbana dolu bez vermesi.....

:roflol::roflol::roflol:

ben de güzel bir kolye aldım babamızdan kartanesi şeklinde (zaten ben beğendim beraber aldık ) benim de kızım kakalı bir bez hediye etse çok sevineceğim 6 gün oldu yapmadı

benim eşimde biir tane etek ve penye badi beğenmiştim daha önce pahalı diye alamamıştım onları almış çok sevindim.

ilk anneler günümdü kızlar annem görümcem ve bi arkadaşım kutladı eşim bile kutlamadı biliyomusunuz senağlama
bırakın hediyeyi küçük bi öpücük bile yeterdi :çok üzgünüm:

anneler gününde kayınpederim hediye almalarını söylemiş onlarda beğenemeyince çaktırmadan bana neye ihtiyacım olduğunu falan sordular bende çarşıda bi eşortman beğenmiştim pantolon gibilerden onu alırken onlar aldı aman karmaşık oldu anlatamadım neyse sonra hediye yapıp oğlum babannesinin kucağında elinle verdi tabi kayınpederimin benim bildiğimden haberi yok bilseydim gerçekten benim içinde süpriz olurdu güzel düşünmüşler ama haberim vardı eşimde sadece kutlamakla yetindi beyfendi öyle özel günler basit gelirmiş normalde alması daha mühimmiş sanki çok hediye alırdaakaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…