Anneler Günü Hediye Önerileri 2017

deryaderinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2017
7
2
36
Merhaba kızlar, anneme anneler günü, doğum günü derken her sene bir çok hediye aldım. Şimdi düşünüyorum da aklıma önceki aldıklarımdan başka fikir gelmiyo. Kahve makinası, mutfak robotu, kıyafet, kolye, ütü, fırın aldığım hediyeler arasında ve diğerleri de hep benzer şeylerdi. Farklı fikirler bekliyorum sizden, yardım lütfeeen :)

off süper ya :) farkındamısınız bilmiyorum da anneler günü bu haftasonu ve ben de daha bişey bulamadım :110: annem canıma okur benim bişey almazsam :sinirli: annem süslü biridir ve el işlerini çok sever, bir çeşit derya baykal gibi bişey :KK48: şık, cicili bicili önerileriniz lazım aciilll lütfen!

Merhaba kızlar, anneme anneler günü, doğum günü derken her sene bir çok hediye aldım. Şimdi düşünüyorum da aklıma önceki aldıklarımdan başka fikir gelmiyo. Kahve makinası, mutfak robotu, kıyafet, kolye, ütü, fırın aldığım hediyeler arasında ve diğerleri de hep benzer şeylerdi. Farklı fikirler bekliyorum sizden, yardım lütfeeen :)
Canim elekt.kucuk ev aletlerini,ev hediyesi haric bir kadina anneler gunu veya dogum gunun hediyesi olarak almak taraftari degilim.
Anneme cok hos agir bir parfum ile birlikte yine ayni sekilde bir esarp kolye,yuzuk,saat tarzinda hediyeler almayi tercih ediyorum ben.

Canim elekt.kucuk ev aletlerini,ev hediyesi haric bir kadina anneler gunu veya dogum gunun hediyesi olarak almak taraftari degilim.
Anneme cok hos agir bir parfum ile birlikte yine ayni sekilde bir esarp kolye,yuzuk,saat tarzinda hediyeler almayi tercih ediyorum ben.

kurabiyemini senin bütçen biraz daha rahatmış galiba :KK16: benim biraz daha makul hediye alternatiflerine ihtiyacım var da :oops:

kurabiyemini senin bütçen biraz daha rahatmış galiba :KK16: benim biraz daha makul hediye alternatiflerine ihtiyacım var da :oops:
Anladim Canim ne alirsan al ev esyasi alma,
Kendini ozel hissetsin kadin.
Canli cicek olabilir,kahvalti yapmaya gidebilirsiniz..
Dur daha dusuniciimm ,ben de daha almadim cunku :)

Kesinlikle aynı fikirdeyim, ama annem bunları kendisi isteyince mecbur kalıp aldım :110:
Tabi önceden maddi sıkıntılarım da yoktu, herşeyi kolayca alabiliyordum. Şimdi çalışmıyorum, bu yüzden bütçem öncesine göre kısıtlı. Azık daha uygun fiyatlı hem de dediğiniz gibi özel hissettirecek bişeyler lazım bana :rolleyes:

Kızlaaarr valla gunlerdir dusunuyorum ama bulamadım beynim yandı yine english home dan nevresim takımıyla mı gececek busene :KK66:

www.mutlugunmarketi.com diye bir alışveriş sitesi buldum. çok değişik el işi orjinal ürünler var anneler günü için, ben örgü supla aldım bir de çok şık yastık ve puf takımı. fiyatlar güzel, makul. bakın derim :KK66:
aaa ben böyle bir sitenin varlığından bile haberdar diilim, hemen incelicem. güvenli bi site midir, denediniz mi hiç?

ben aldım işte bi sıkıntı yok :) hangi ürünleri beğendiniz? benim aklım bikaç şey de daha kalmıştı :olamaz:
siteyi inceledim, çok şeker tasarımı var, renkleri de öyle :KK200: ben kırışıklık kremlerine baktım, piyasaya göre çok uygun fiyatlar, markayı da rus bi arkadaşım var ondan biliyorum, çok memnundu. sanırım krem alcam, ama kapı süsü ve sepetler de çok hoş. onlardan da eklerim yanına, güzel bir hediye aranjmanı olur :KK9:

off süper ya :) farkındamısınız bilmiyorum da anneler günü bu haftasonu ve ben de daha bişey bulamadım :110: annem canıma okur benim bişey almazsam :sinirli: annem süslü biridir ve el işlerini çok sever, bir çeşit derya baykal gibi bişey :KK48: şık, cicili bicili önerileriniz lazım aciilll lütfen!

X