Anneler bi bakar mısınız ?

yumrucak

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2020
19
5
30
Merhaba ben 26 yaşındayım henüz 1 sene olmadı evliliğimiz. Üç ay önce kimyasal gebelik yaşadım. Bu olaydan dolayı mıdır bilmem çok fazla anne olmak istiyorum. Doktora muayeneye gittiğimde yumurta tembelliği olduğunu öğrendim ve birtakım testler istendi. Yalnız bu corona virüs vakası fazla ciddi ilerlediği için tedaviyi yarım bırakıp devam edememiştim. Ben de evde doğal yöntemlere başvurdum. Saraçoğlu kürleriyle bir ay soğan suyu kürü bir sonraki ay incir kürü denedim ayrıca folik asit de kullandım ve İncir kürü bitiminden sonra yumurtlama günlerimde ve bir kaç gün öncesinde korunmasız birlikte olduk eşimle. Şuan reglme 8 gün var döngüm 35. Sol kasığımda sancı kramp batma var. Ve kaşığım şiş. Aynı zamanda göğüslerim de nerdeyse iki beden büyüdü. Ama ağrı yok. Ani sıcaklanmalarım oluyor. acaba şuan erken hamilelik belirtileri mi yaşıyorum? Tabi önce adeti bekle diyeceksiniz ama ben adetten 8 10 gün önce ağrı hissetmezdim ilk defa bu kadar kasık şişliği ve kramp hissediyorum. Çok uzattım ama çok istiyorum insallah benim de bebeğim olur. Konuyla alakalı Bilgi Sahibi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim :)

Anne değilim ama bebek istediğimden beri ben de her ay bu daha önce hiç olmamıştı dediğim belirtiler yaşadım. Hep psikolojikti. Umarım senin bebektendir. Ama reglin 8-10 gün öncesi yumurtlamadan 2-4 gün sonrası demek yerleşme ortalama bir hafta sürüyor belirti için çok erken.

Anne değilim ama bebek istediğimden beri ben de her ay bu daha önce hiç olmamıştı dediğim belirtiler yaşadım. Hep psikolojikti. Umarım senin bebektendir. Ama reglin 8-10 gün öncesi yumurtlamadan 2-4 gün sonrası demek yerleşme ortalama bir hafta sürüyor belirti için çok erken.
Ben de bu yerleşmeden dolayı oluşan sancı ya da kramp mı acaba diyordum (her şeyi hamileliğe illa yoracağım) evet erken umarım dediğiniz gibi bebektendir teşekkürler :)

X