anneler bebişler kaç kilo oldu??

benim kızım 5aylık 7.5 kilo boyu kilosundan daha çok artıyor 70cm.iştahıda yerinde maşallah ama kilo çok alamıyor.saglıgı yerinde olsunda önemli olan bu zaten.

benimki de 8,200 çıktı. maşşallah.cumartesi gitmiştik doktora.yani tam beş aylık gibi oluyoo.

kizlar bebisler ciplak tartiliyo demi bizde 8200 ciplak durusta kilo durmuyo ama kollarim dayanmiyo valla devamli kucakta
biz sizlere göre daha kücüyüz acaba hizlimi aliyo kiloyu ama sirf anne sütü ek besin deneyim dedim almiyo daha hemen migdesi kalkiyo cikariyo geriye

kizlar bebisler ciplak tartiliyo demi bizde 8200 ciplak durusta kilo durmuyo ama kollarim dayanmiyo valla devamli kucakta
biz sizlere göre daha kücüyüz acaba hizlimi aliyo kiloyu ama sirf anne sütü ek besin deneyim dedim almiyo daha hemen migdesi kalkiyo cikariyo geriye

maasallah canım bebısıne
demek kı sutun cok fayda edıyor senın ve ya genetık
bızde esımde bende cok kılolu degılız hatta hıc degılız
kucuk de dogdugu ıcın gelısımı normal gıbı gelıyor bana

elifcim maşallah oğluşuna evet çıplak tartılıyor bizimkilerde..prematüre doğdukları için kiloları dr. göre çok iyi gidiyor maşallahımız varmış öyle dedi..
benim kaan oğlan 7,5 kiloydu keremde 6,5 şimdi 7 sinde gideceğiz 8 küsür oldu heralde kaan çok ağırlaştı bende zorlanıyorum artık..
senin sütün yarıyormuş kilosundan belli bence acele etme yetmeme durumu olsa başlardın ek gıdaya ama herşey iyi giderken biraz daha bekle sadece meyve suyu olarak ver tattır..

evet genetik olabilir ama bence her annenin sütü yariyodur bebekten bebege fark var onlarin bünyeleri ne kalmis bisey kizimida emzirdim 2,5 yasina kadar ilk aylarina bakiyom bi kizimin bir oglumun oglum önde gidiyo kizim bu kadar hizli almamis kiloyu benim zaten sütüm yetmiyor gibi bir endisem yok cok sükürde meraktan bi denedim birde yermi diye ama bizim pasa beyenmiyor illaki anamin sütü diyor sütac gibi dolaniyom

X