Annecime Teşekkür Ediyorum Canim Annemmmmm

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
4.827
23
BÖYLE BİR EVLAT YETİŞTİRDİĞİ sırnaşık şey BENİ BÜYÜTÜP EMEK VERDİĞİ İÇİN ANNECİM SENİ ÇOOKKK SEVİYORUUM M ÇOKKKK ALLAH'IM BAŞIMDAN EKSİK ETMESİN
BİDE BENİ KOCAMA VERDĞİ İÇİN TEŞEKKÜRRRRRRRRRRRRRRR
HADİ SİZDE TEŞEKKÜR EDİN ARKADAŞLARR

Son düzenleme:
Bende kendi anneme teşekkür ediyorum Şeniz a.s.
bana çok çok çok iyi bakıp beni hayıırlı bir şekilde sanırım yetiştirmeyi başabildiği için

böyle bir evlat derken kendinizden mi bahsediyorsunuzşakkıdı

ilginç olmuş:icecream:

evt kıs beğenemdinmi ??? sırnaşık şey
şımarı işte :dance:
annemi seviyomm çok:icecream:

Öncelikle rabbime teşekkür ediyorum beni böle mütiş bi anneye verdigi için sonrada anneme teşekür ediyorum a.s. bana gözü gibi baktığı için hoş halada öle bakıyor ya sanırım hiç bir zaman büyümeyecegim sırnaşık şey

evt bende RABBİME TEŞEKKÜREDİYORUM BÖYL ANNEYE SAHİP OLDUĞUM İÇİN... HADİ KIZLAR SİZDE...

benim ve diğer kardeşlerim için ve yaptığın tüm fedakarlıklar için sana teşekkür ediyorum canım anneeeeemmmm seni çok seviyorum coksekeriremsu bidenem benim herşeyimsin sen rabbim bizi hiç ayırmasın :1hug:

benim annem benim annem olduğu için rabbime şükürler olsun
ayrılığımız tez olmuşsada
amaaaaaaaaaaaaa çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum canımın içini çokkkkkkkkkk
anlatılmaz annemle benim aşkımı herkez bilirrrrr çevremde bilmeyen yoktur bizimkisi öyle bir aşk

Canımmm Anneemmmmmmmm Seni Çok Seviyorummmmmmmcoksekeriremsu

Allahım seni benden almasınn bitanem benimmmmmmyerimseniben

Canımmm Anneemmmmmmmm Seni Çok Seviyorummmmmmma.s.
Allahım seni basımızdan eksik etmesin
Bana gözün gibi bakıp büyüttügün bugüne getirdigin için ne kadar teşekkür etsem azdır :asigim:

Cnmm ... annecim bıkmadan beni hergün bıkmaan yemeğe çağırdın için kocamla (çalışıyorum diye ) teşekkür ederim cnm annem benimmm seni seviyorum

Son düzenleme:
Annecime bir teşekkürüm daha var kızının ehliyetsiz araba kullanmasına dayanamadı ehliyet kursuna yazdıracak mutlu ben mutlu ben teyytt teyyy hihoyyyt
(benim param yokta )
......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…