Anket Anne ve babanıza ne kadar değer ve saygı gösteriyorsunuz?

anne ve babamıza nekadar değer ve saygı gösteriyoruz.

• Ankete Katılan
    16
  • Anket Kapalı .
ben annemi 4 yıl önce 22 ayşımdayken kaybettim mezuniyetime 1 ay vardı trafik kazası geçirdi ve bizleri bırakıp gitti anneyi kaybetmek öyle dillere alınacak kadar kolay değil..ne yerini kimse tutuyor ne acın hafifliyor inan bana her aklına geldiğinde yüreğinden bişeyler kopacak
ben kardeşim için ayakta kalmaya çalıştım o benden 7 yaş küçüktü bir de kaza olduğunda ona sadece kolu kırık demişler kardeşim hastaneye geliyo gülüyo şakalaşıyo annem içerde gittikçe fena bir duruma geliyor dayanamayıp 4.gün yoğun bakımdayken usul usul anlattım kabullenemedi ertesi gün vefat etti kardeşim hala arkadaşları ile muhabbette...
defin işlemi gerçekleşirken sürekli onu aradım arkada dediler meğer mezarın başında defnedilişini izliyomuş işte ondan sonra kızkardeşimin önüne geçemedik sinir krizine girdi sonuçta 15 yaşındaydı ve kaldıramadı
ayyy lafı fazla uzattım galiba
arkadaşım yaş kaç olursa olsun annenin yeri asla dolmuyor ve acısı dinmiyor anladığım kadarıyla evlisin ve çocukların var düşünki annen senn mutluluğunu gördü torunlarını gördü senin kendine iyi bakman ilerde senin yaşadıklarını çocuklarının daha ileride yaşamasını sğlayacktır sevdiklerine tutun yoksa dayınılmaz oluyo arkadaşım bizlerde yanındayız allah hepimize sabır versin

Başın saolsun canım,anneninde mekanı cennet olsun Acın çok taze canım,gerçi anne acısı çok zor hiç bir şeye benzemiyor.Ben annemi kaybedeli 12 yıl oldu,onu kaybetiğimde sanki yarımı kaybetmiş gibi oldum,yıllar geçtikçe alışırım sanıyorsun ama dahada özlüyorsun.çünkü annenin yerini dolduracak kimse yok.Neyse konu anne olunca çenem açılıyor,tekrar tekrar başın sağolsun,bizler burada yanındayız canım yalnız değilsin unutma

basin sagolsun canim... nur icinde yatsin annen, mekani cennet olsun...
cok haklisin, hayattayken degerini bilmeli anne ve babanin...
herkesin annesi en degerlidir, onsuz kalicagimi düsündügümde hayatin bütün anlami yok oluyor birden....
kücükken annem ölürse bende kendimi öldürürüm diye düsünüyordum....
annenin yerini kimse dolduramaz allah uzun ömür versin ama o olmadigi zaman hayatimda yeri hic bir zaman doldurulamiyacak bir bosluk acilacak....

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
canım benim benim ya çok üzüldüm inan ki ölenle ölünmüyor tabiki ama anne olunca.
acını çok iyi anlıyorum Allah 'ım sabır versin sana.

başın sağolsun canım anne ya ne denir ki yerini asla dolduramazsın anne babanın ben annemden 2 saatlik mesafede oturuyrum sık sık gidiyorum yanına bol zaman geçirmeye çalışıyorum kayınvalidem içinde geçerli sık sık gidiyoruz haster içinde kalmasınlar diye biz karı koca elimizde çantamız yollardayız tatillerde

basin sagolsun ,Allahim sabir versin........

Annecigininde mekani cennet olsun.......:Saruboceq:

canım basın sagolsun bıtanem Allah rahmeyt eylesın annene...Rabbim sevdiği kulllarını yanına erken alırmış..hiç kimse hiç bir dost arkadaş eş sevgili anneciğin yerini tutamaz ama sen sürekli dua et anneciğine....kendini eve kapama arkadaslarından soyutlama kendinle konuşmaya hesaplaşmaya girme bu seni daha çok üzer....zaman canım zaman tabiki silip atılmaz acın ama zamanla daha az sızlarrr.......bak bizler yanındayızzz...üzüldükçe sıkıldıkça kafan karsıtıkca bızler elımızden geldıgı kadar sana yol gosterırız

Bende babam gittiğinde yaşadım benzer duyguları.Kocaman bir boşluk oluşuyor insanın hayatında ve en acısı da dolmuyor o boşluk.Biliyorum ki söylenecek hiçbir söz acını hafifletmez çünkü çok yeni acın,çok taze.Allah rahmet eylesin,nurlar içinde yatsın inşallah.Sizlere de sabırlar versin.Çok üzüldüm.

Başın sağolsun canım benim.
Allah sabır versin sana :KK43:

başin sagolsun canim..Rabbim sabir versin size,anneciginede bolbol rahmet etsin,kabri cennet olsun inşaAllah :KK43:

sevgili duyguçıkmazı ve dhilek baş sağlığı mesajlarınz benim için bulunmaz tarifsiz iyi geldi ferahladım tüm başsağlığı dileyen arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum .

Allahım sabır versin dayanma gücü versin senağlama çok zor birsey inşallah mekanı cennet olur :Saruboceq:

arkadaşlar annemi kaybedeli bu gün 24 gün oldu.çok mutsuzum umutsuzum yaram çok taze alışamıyorum yapamıyorum.bana yol gösterin annemin son anında bile yanında elini tutarak gönderdim onu son yolculuğuna ama bu bana daha acı veriyo.hele o son bakışı gözlerime o maviş gözleri çıkmıyo aklımdan sanki daha söyleyecek sözleri varmış ama söyleyememiş gibi lütfen kimse için anne babalarımıza sırtımızı dönmeyelim onların değerini yaşarken bilelim benden razı larak ayrıldı ama çok üşüyorum bu başka türlü üşümek tarifi yok anlatılmaz.senağlamasenağlamasenağlama

öncelikla başın sağolsun canım.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.ne mutlu sana elini tutup gözlerine bakabilmişsin.24 gün oldu diyorsun.ben anne ve babamı hiç tanımadım kardeşim ve ben küçükken ölmüşler.anne kokusu nasıl hiç bilmiyorum.hiç elini tutmadımda.26 yıl oldu annem öleli .bende ondan hatıra tek kalan bir resim ve kardeşim başka hiç bişeyim yok.senağlama nasıl bir üşüme biliyorum.ben hergün üşüyorum.acın çok taze allah sabır versin.allah sana ailene sağlıklı mutlu uzun ömür versin.

canim basin sag olsun mekani cennet olsun nur icinde yatsin

ne diyecegimi bilemiyorum, bende babami kaybedeli yaklasik 5 sene oldu hala kabullenip inanamiyorum gercekten cok zor, anne ve babalarimiin kiymetini bilip onlari üzmemiz gerek, onlr bizim icin herseyi yapiyor herseye katlaniyor ama biz bazen yapamiyoruz ama dönüp dolasip geri dönüyor mutlaka

liselim başın sağ olsun, Allah anneciğine rahmet eylesin...mekanı cennet olsun...

yaran henüz çok taze...ben annemi kaybedeli 18 yıl oluyor ama hala her aklıma geldiğinde yüreğim kan ağlıyor...

Rabbim verdiği acının zaman geçtikce sabrınıda veriyor...

senin yapacağın şey ona bol bol dua etmek olsun...çünkü onun şimdi senin dualarına ihtiyacı var...başka hiç bir şeye değil...dua ettikce sende çok rahatlayacaksın..

sen manisa merkezdemi oturuyorsun...ben manisa merkezde oturuyorum...evim sultan camii yakınında...istersen görüşürüz..

sana sabırlar diliyorum canım...geride kalanlarada uzun ömürler...

ikisine de elımden geldıgınce saygı gostermeye calsıyorum umarım basarabılıyorumdur

X