anne sütüne yakın başka hangi mamalar var??

OznurEylul

kafa bulanık
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
579
0
40
kızlar ben aptamil kullanıyorum ama Eylül'e pek yaramadı kilo almasını pek sağlamadı. bildiğiniz anne sütüne yakın ve besleyici mama varmı???

al bendende okadar aynı dertteyiz bide mama yiyen çocuk kilolu olur derler şaştım kaldım

sorma aymu'cum mama kullananlar nedicek bakalım. bu arada özelden msj attım tatlım bakarsın

walla kızlar elvin mama ile birden kilo aldı.önce aptamil kullandım,bebelac denedim,nestle gigoz denedim ama bizim ki o zamanlar kolikti ve aptamil comformil içti.hala da ona devam ediyo.dün comformil 2 ye başladık 6 ay ve sonrası olan

yaw nihan şu conformil'İ bi denim bakalım aptamilden kilo aldırma yönünden farkımı var acaba??? :uhm::uhm:

cnm genelde mamaların içindeki besin ve vitamin değerleri aynı.comformil ayrıca sindirimi kolay mama.bi dene tatlım.artık deneme yanılma yapıyoruz sevdikleri sevmedikleri vs..

smgold anne sutune en yakın mama bu demısdı dr ama sevmedı hıc bı mamayı oyuzden kılo aldırırmı bılemıcem canım

merhaba cnmm aynı dertteyim bende anne sütüne yakın mama içsin ve kilo alsın istiyorum dr bize hipp marka organik devam mamasını öndermişti bizimki severek içiyor ama kilo konusunda emin değilim walla en fazla ayda 550gr aldı miniğim sağlıklı olsunlarda kilo alınır diyelim cnmm öpüyorum kızını

bilmiyorum turkiyede varmi ama ben NESTLE NIN BEBA mamasini kullaniyorum... ve cok memnunum.. hemde cocugumu cok tok tutuyo.. cunku aptamil gibi civik degil baya yogun bi mama... tavsiye ederim yanii.. bana doktorum tavsiye etmisti.....

benim kızım Aptamili hiç ama hiç sevmedi, ayrıca kabızda yaptı, katıla katıla ağladı açlıktan ama almadı mamayı, zaten Ece milupa nın hiçbir ürününü sevmedi, oysa ben doğuştan itibarı ile, milupa ile beslenmişim.
Anne sütüne en yakın tat Pirinç imiş, ben pirinç unundan muhallebi yapıyorum, su ile hazırlananları seviyor ece , en çok meyve tadında olanları seviyor, kızım 1 ayda 1 kilo aldı , çokkk şükür.

elvin sevmedi ben de yaptım pirinç unundan.şu smgoldu ben de duymuştum anne sütüne yakın diye ama denemedim.malum bizim ki gazlı comformile devam ediyoruz.bu ay kontrolde bakalım dr ne dicek.
nuraycım bu arada 500 gr alması iyi cnm.elvin de 520 gr almıştı geçen ay.500-700 gr normal aylık alımlarında zaten

Ben suan NUTRILON kullaniyorum memnunum dis ve kemik yapisi icinde daha etkili oldugunu soyledmisti doktor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…