Anne sütü artırıcı damla önerisi

gozde1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
24
-7
29
Herkese merhaba 46 günlük bebeğim ilk başlarda sütüm çok güzel geliyordu gece doluyordu ama şimdi iyice azaldı süt artırıcı çaylar dereotu incirler hurmalar kompostolar ne yediysem fayda etmiyor sizin önereceğiniz memnun kaldığınız süt artırıcı damla varsa son çare denicem.

Herkese merhaba 46 günlük bebeğim ilk başlarda sütüm çok güzel geliyordu gece doluyordu ama şimdi iyice azaldı süt artırıcı çaylar dereotu incirler hurmalar kompostolar ne yediysem fayda etmiyor sizin önereceğiniz memnun kaldığınız süt artırıcı damla varsa son çare denicem.
Ben balık yerdım,bulgurlu ne varsa kıaır, pilav, köfte onları yapıp yerdım ve cıddı anlamda da faydasını gördum tavsıye ederim

Kızlar Size haRika bir süt arttırıcı su tarifi yazacağım deneyin mutlaka bende çok çok fark etti
×1 çorba kaşığı cemen otu bir su bardağı kaynar suda 3 saat demlenecek
×1 çorba kaşığı anason ve bir tutam isirganotu bir su bardağı kaynar suda 15 dk demlenecek
×bir buçuk litre suya iki tane çubuk tarçın ve iki dilim limon koyulacak
Demleme Sûresi bitince hepsi karıştırılarak gün içinde icilecek
Diyetisyenim verdi bana iki gündür yapıyorum denemeden yazmayayim dedim gerçekten faydasi var
(Aralık anneleri grubuna yazmıştım kopyaladim )

kimyonun mucizesini ben ve ailem hepsi bilir ,
ama bizim kadar sevmek be düzenli içmek gerekiyor tabiii ,

kimyonun mucizesi diye aratırsan defalarca paylaştım i kk da , hanımlara yardımcı olmak için

kauçuklu sütyenden taşardı o kadar yanii , bulmazsan yaz bana

Boza da iyi gelebilir dene istersen

Kullanmadim ama Solgar in Brewers Yeast takviyesi ise yariyor.

Arpa, yani boza, malt icecekler, alkolsuz bira gibi

Yulaf, sut veya yogurtla lapasini yaparak

Tahin, kendisi de helvasi da

Rezene ve kimyon otu cayi

Yumurta, icindeki lesitin sut icin faydali

Hurma, cig badem

Protein agirlikli beslenme

kimyonun mucizesini ben ve ailem hepsi bilir ,
ama bizim kadar sevmek be düzenli içmek gerekiyor tabiii ,

kimyonun mucizesi diye aratırsan defalarca paylaştım i kk da , hanımlara yardımcı olmak için

kauçuklu sütyenden taşardı o kadar yanii , bulmazsan yaz bana
Merhaba dediğiniz gibi arama yaptım ama bulamadım siz tam olarak nasıl hazırlayıp günde kaç defa içiyorsunuz. Bir de toz kimyon mu yoksa kimyon tohumu mu

baharatcıdan çekilmemiş kimyon alacaksın yıka güneşte biraz kurut güneş yoksa teflon tavada biraz kurut sonra kahve çekme makinasında çek ,eğer makinan yoksa havan varya sarımsak dovmek için kullanılan onla biraz küçült ez , bir çay kupası su kaynat cezvede bir tatlı kaşıgı kimyon at hemen altını kapat ağzınıda kapat demlensin , sende günde 2 büyük kupa iç bebeğede günde yarım fincandan az çay kaşıgıyla ara ara içir , ne bebekte gaz olur gece uyanırsın nede sende , sütün coşar allahın izniyle, yemene dıkkat etsende sütün azalmaz inşallah
Merhaba dediğiniz gibi arama yaptım ama bulamadım siz tam olarak nasıl hazırlayıp günde kaç defa içiyorsunuz. Bir de toz kimyon mu yoksa kimyon tohumu mu

baharatcıdan çekilmemiş kimyon alacaksın yıka güneşte biraz kurut güneş yoksa teflon tavada biraz kurut sonra kahve çekme makinasında çek ,eğer makinan yoksa havan varya sarımsak dovmek için kullanılan onla biraz küçült ez , bir çay kupası su kaynat cezvede bir tatlı kaşıgı kimyon at hemen altını kapat ağzınıda kapat demlensin , sende günde 2 büyük kupa iç bebeğede günde yarım fincandan az çay kaşıgıyla ara ara içir , ne bebekte gaz olur gece uyanırsın nede sende , sütün coşar allahın izniyle, yemene dıkkat etsende sütün azalmaz inşallah
Yaa çok teşekkür ederim tarif için 😍😍 Allah razı olsun 🥰 🥰

X