Anne Olmak Isteyenler

a.s.ben iyiyim canım rabbim verirse seviniriz vermezsede yapacak birşey yok hayat yine devam ediyor bizimde kaderimiz böyleymiş daha başka dert vermesin allah sende kendine iyi bak öptüm

RABBİM gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle.....

dogrudur canım hakkımıza böyle hayırlıdır belkide daha ilerdedir olması kısmet

kızlaaaaar herkes nerde ben bu hafta yoğundum size ne oldu? hadi gelin yine içimizi dökelim çünkü baya birikti.

canım ben burdayımda sen yoksun onun için yazmadım içindekileri tek tek dök seni dinliyorum

kaydirigubbakcemile3tek ikimiz varık çok sakiniz sen nasılsın canım bende yogundum misafirlikdeydik misafir geldi bu hafta böyle geçti çocuk konusunu konuşamadık seninle bende yumurta kalitesini arttırıcı ilaç yaptım onu yiyorum kendini burdan mahrum etme canım kendine iyi bak öptüm

canım benim hoş geldin özlettin kendini bende bu hafta çok yoğundum nekadar akrabam varsa hepsinin geleceği tuttu birde bizim burda kaplıcalar var hep hamama gittik yeni gittiler canım sen nasılsın. sen neler yaptın. bide geçen ebe bir kadın işte ablam anlatmış kardeşimin çocuğu olmuyo diye geldi illa bakacam nekadar istemesemde baktı karnıma yumurtalıklarımın çalıştığını bana senin her yerin çocuk dedi niye olmamış şimdiye kadar bende eşim. sprm say. düşük dedim oda eşine bir ilaç yapcam yemin işti kaç kişinin böyle çocuğu olmuş diye hiç bir karşılık beklemeden yapıyo o yüzden inandım şimdi onu bekliyoz benim için dua et bu konuda düşüncelini yazarsan sevinirim öpt....

kusura bakma bende katıldım konuşmanıza şifalı bişeymi yapacakmış belki tutar ecrincim ne güzel tutsa keşke tedaviye gerek kalmasa çok seviniriz snin adına canım bize haber veririsin deme sonuçlardan kendine iyi bakkaydirigubbakcemile5

hihoyyytrabbim inşallah ras getirir birde ebenin dedigini yapın canım bende çok gittim bana faydası olmadı em verdi kullandım eşime ilaç düzdük yine olmadı rabbim dilemeliki oda mahna ola şuna gittim de çocugum oldu derdi veren dermanınıda verir inşallah rabbim senin yüzünü güldürür inşallah seni etkilemek istemem banada çocugun olur dediler ebeler ben adet ola ola gittim sen hamilesin dedi ebelere inanmıyorum ben benim gittigimin hepsi paracıldı zaten paradanda kaçınmıysın doktora verik okadar para faydası olsa zoruna gitmez başını agrıttım canım allaha emanet ol öptüm

a.s.35sevi35 ne kusuru ya bizi birbirimizden daha iyi kim anlar hoş geldin canım güzel düşüncelerin için teşekkürler evet şifalı bişey 41çeşit baharat balla karışacakmış sabah aç karın birer kaşşık yicez bakalım denemekte fayda var

kavakyelleri canım doğruyu söylemek gerkirse bende ebelere inanmıyorum senin başından geçen olaylar benimde başımdan geşti ama bu kadının yüzü sanki nurluydu insana güven veriyo anlatabiliyomuyum bu yaptığı ilaç çok pahalı bişey ama para istemedi sadece 1ay kullanın eyer çocuğunuz olursa ozaman ilacın parasını isterim olmasa vermeyin illa olcak demiyorum ALLAH yazmışsa olur kim ne derse ona inanıyoruz başka çaremizde yok..

Şenizarkadaşım birde sana bir özür borçluyum hani sormuştunya kaçıncı tüp bebeğin diye 3 demiştim yanlış demiştim 2 kere yaptım düzeltiyorum kusura bakma kafam karışıktı ozaman kendine iyi bak öpt...

canım kadın ilacı kendisimi yapacak yoksa senmi yapacaksın tek baharatlardanmı yapacak yinede sor ne koyacanı ne kadar ücret istiyor bana hep kızarlar sen inanmıysın diye bilmiyorum hep hayal kırıklı yaşadıgım için inşallah faydasını görürsünüz canım

:icecream:Şenizcanım kalbini ferah tut kadından osıcaklıgı aldınsa birde çocugun olursa alırım parayı demiş dermanı belkide kadının yaptıgı ilaçda bulursunuz dualarımı sizlerden eksik etmiyorum rabbim inşallah seni ve isteyenlerin hepsini çocuk sahibi yapsın göbeginiz şişsin ekiz ekiz olsun bebeklerimiz seni öptüm canım bir ayın sonunda inşallah hamile olursun bende çok sevinirim ozaman senin adına kalbi temiz arkadaşım

ilaç dediğim 41çeşit baharatı balla karıştıracakmış ne olduğunu bende bilmiyorum o yapacak bide eşinle 1ay fındık yiyin dedi şu an eşime hem fındık hemde keçi boynuzu suyu veriyorum inşanlah faydası olur.

canım senin yerinde olsam hiç endişelenmezdim bence senin çocuğun olur benim bir sürü tanıdık arkadaşımın senin gibi yumurtalıkları tembeldi ve düzensiz adet görüyorlardı hepsinin çocuğu oldu inşanlah RABBİM senide onların arasına katar yeterki iyi bir yerde tedavi ol eyer eşinde problem yoksa bende senin için çok dua etcem üzme kendini olurmu..

ecrincim bende bugün adetimin 3.günü fsh baktırdım 24.85 çıktı canım sıkıldı çok dr menopoza yaklaşıyorsun dedi biran önce tüp bebek yaptırmam gerekiyormuş ama malesef maddi imkansızlıktan yaptıramıyoruz çok canım sıkıldı canımÇok üzgünüm çoook

:teselli:canım üzülme ALLAHTAN umut kesilmez yaş kaç daha önce tüp bebek yaptınmı?

:1hug:canım nasılsın arkadaşın çocugu tüpbebeklemi oldu yoksa normalmi inşallah hepimizinkide olur iyi geceler bizdemi fındık yesek öptüm kendine iyi bak

:teselli:canım üzülme ALLAHTAN umut kesilmez yaş kaç daha önce tüp bebek yaptınmı?

yaş 39 hiç tüp bebek denemedik aşılama oldu 1 kere oda tutmadı dr tüp bebek diyor ama maddi imkansızlıktan yaptıramıyoruz allah büyük inşallah biyerden bi şey çıkarda yaptırırız canım sağol desteğin için canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…