Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sen hepsini ayrı ayrı araştırırsın. 3 farklı doktora gidip hepsinden fikir alırsın.
Ama güzel yani, hamilelikte hiç canın sıkılmaz. Sadece araştırma yapmaktan gözlerin bozulabilir. 😊😊
Gözlerim bozuk zaten kardeş 😂
Canımın hiç sıkılmayacağı muhakkak. Hiç boşluğa düşmem. Her gün yeni bir kriz

inşallah önümüzdeki ay istediğin haberi alırsın, bebişiniz gelir size 🥲

benim de bugün regl günüm yarın kan istedi doktor ama yaptırmıycam. kasette negatif işte ftil kullanıyorum hala o zaten bir hafta falan atıyormuş progestan kullanınca.
Hımmm öyle galiba evet. Yaptırma bence de sinirini bozma boşuna. Olursa da sürpriz olur. Olmazsa da sağlıkla olsun bi dahaki aya inşallah ☺️

Kızlarrrr tarihleri güncelleyelim eski tarihleri sileceğim.
@goldies16 canım senden de soru cevap bekliyoruz.

@Pungar35 05.03.20214 AYGECİKME
@Blacklight 15.03.202119 AYGECİKME
@I LoVe You 18.03.202128 AY
@Uzunkiprik19.03.202112 AY
Mordus Mordus 19.03.20215 AY
@Sosyalsosyalci 19.03.20211 AY
@Portakalli cikolat20.03.20219 AY
@zeynep-ahmet 21.03.20218 AY
U Uzaygemisi35 22.03.20219 AY
Canım 4 5 gün gecikmenin sonunda şuanda sökülmeye başlıyorum galiba yavaş yavaş.

Bir kere klomen kullanayım dedim bütün dengem bozuldu😔

Yeni bat 21 Nisan gözüküyor 🤷‍♀️

U Uzaygemisi35 gel de iki lafın belini kıralım. D vitaminininini yazınca yaz bize de. Hemen karşılaştırılsın burda. Kimin doktoru bir b.k bilmiyor kararı verilsin. Herkes kendi kullandığı d vitamininden şüpheye düşsün. "Ben de mi onu kullansam" desin 🤣
ben hıcbıse kullanmıyorm sızı okudukca benım aklım karısıyor bendemı sıkıntı var:KK70: su gcenkı kan testı yaptım ya onda anlasılırmı d vıtamını eksıklıgı :KK70: oyleyse aile hekımıme atayım bı baksa:KK70:

U Uzaygemisi35 gel de iki lafın belini kıralım. D vitaminininini yazınca yaz bize de. Hemen karşılaştırılsın burda. Kimin doktoru bir b.k bilmiyor kararı verilsin. Herkes kendi kullandığı d vitamininden şüpheye düşsün. "Ben de mi onu kullansam" desin 🤣
Doktorum ameliyattaymış çıksın Arıcam tekrar🙈en birinci benim doktorum artık onun dediklerinden çıkmak yok ona göre 🤣

ben hıcbıse kullanmıyorm sızı okudukca benım aklım karısıyor bendemı sıkıntı var:KK70: su gcenkı kan testı yaptım ya onda anlasılırmı d vıtamını eksıklıgı :KK70: oyleyse aile hekımıme atayım bı baksa:KK70:
Yok canım o ayrı bir test ona ayrı bakılması lazım. Gebelikte genelde zaten takviye veriyorlar ama gebe kalmayı zorlaştırdığını bilmiyordum çok. d vitamini kısırlığı diye bile bişi varmış minseo minseo bu konuya daha hakim. Benim eskiden de hep düşük çıkardı zaten bir bakalım dedim yerlerde.

D vitaminine bakıldıysa vardır yoksa kendin de baktırabilirsin. Aile hekimleri artık bakamıyor galiba ona
Doktorum ameliyattaymış çıksın Arıcam tekrar🙈en birinci benim doktorum artık onun dediklerinden çıkmak yok ona göre 🤣
Vajinal ultrason aletini ve çatalı da kullanıyormuş. Daha ne olsun 🤣

Yok canım o ayrı bir test ona ayrı bakılması lazım. Gebelikte genelde zaten takviye veriyorlar ama gebe kalmayı zorlaştırdığını bilmiyordum çok. d vitamini kısırlığı diye bile bişi varmış minseo minseo bu konuya daha hakim. Benim eskiden de hep düşük çıkardı zaten bir bakalım dedim yerlerde.
ee nolcak ben ozaman bı ara sağlık ocağında kan vereyım orası bakarmı

Canım 4 5 gün gecikmenin sonunda şuanda sökülmeye başlıyorum galiba yavaş yavaş.

Bir kere klomen kullanayım dedim bütün dengem bozuldu😔

Yeni bat 21 Nisan gözüküyor 🤷‍♀️
Sizin adınıza üzüldüm ama klomenden nefret ediyorum ben o benim kasık ağrımı çok yaptı yetmedi bir ağlattı bir güldürdü hormonlar uçtu bir kere kullandım daha kullanmak zorunda kalınca napacağımı bilmiyorum. 🙈😣

D vitaminine bakıldıysa vardır yoksa kendin de baktırabilirsin. Aile hekimler artık bakamıyor galiba ona

Vajinal ultrason aletini ve çatalı da kullanıyormuş. Daha ne olsun 🤣
Sorma sorma akıntıya bile direkt ilaç veririm dedi bakmaya gerek görmedi sanorımm🙈
Onu bilmiyorum ama yukarıda @NealStreet bakmayabiliyor demiş. Bi özelde dışardan yaptırabilirsin

Sor sen yine. Çok emin değilim ama çok pahalı olduğu için mi ne sınırlama getirmişler. Ben kadın doğum hastanesinde jinekoloji bölümünde bile yaptıramadım. Kliniğimizde bu şekilde istekle yapamıyoruz artık dedi. Devlet hastanesi bu

Bende merak ediyorum ne yazacaklar 😂😂😂benimle aynı değerleri yerlerde senin doktorun neyle toplayacak bakalım bu durumu 😂😂 hangisi daha iyiyse onu seçerim 😂😂😂ilk sundrop kullandım ayyy kriz geçirdim damlayacak ben içeceğim diye 4 damla beklerken canıma tak etti gittim ben istemiyorum damla yoksam delircem dedim şimdi devit 3 ampül verdi 😂koyuyorum ekmeğe ohh bitti 😂😂

• Beğen
Reactions: niw
X