ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

GURBET KUSU GURBET KUSU yarın dua sırası bende annemin rahmete kavuşmuş teyzesi ve diğer teyzesinin kızı vardı her ikisininde çocukları olmadı yıllarca çocuk özlemiyle yanmışlar annem teyzem dayılarım hep ilgilendi yaşlılıklarında vehak dünyadalar annem teyzem hep üzülür kabirlerine giderler dua edecek çocukları yok diye hep okurlar ben bu selevat sıramı onlara hediye etmek istiyorum isimleri nuriye ve zabahi ALLAH nur içinde yatırsın onları

HER GUN BIR KISIYE 5.000 SALAVAT OKUYORUZ.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...
*YENI LISTEMIZ;;;;;;
Hadi baslayalım bakalım :KK55: kızlar sayımız 200 olsun.
Duası okunan kişi DIDEM~~~~ 05\01
\2016 SALI
GURBET KUSU GURBET KUSU ~~~~~~200 okundu
@tubatesbih~~~~~~~~~~200 okundu
@Bukeetbuket~~~~~~~~~200 okundu
@ya se min~~~~~~~~~~~200 okundu
nisamelek nisamelek (eda)~~~~~~~200 okundu
damla_22 damla_22 (didem)~~~~~~200 okundu
K kartanem2 (sultan)~~~~~~200 okundu
@cider13(canan)~~~~~~~~200 okundu
@dnzderya~~~~~~~~~~~~200 okundu
@hayatimin_rengi~~~~~~200 okundu
@bebitommr~~~~~~~~~~~200 okundu

@justomn~~~~~~~~~~~~~250 okundu
@ALYAKAREN~~~~~~~~~200 okundu
@Irmak-986~~~~~~~~~~~~200 okundu
@azap_cicegi(dilek)~~~~~~200 okundu

@guzbahar ~~~~~~~~~~~~200 okundu
@avucdolusudua ~~~~~~~~200 okundu

@esmaaaaalarrr ~~~~~~~~~200 okundu
@Ilaymilya ~~~~~~~~~~~~200 okundu
@ebrukkkk ~~~~~~~~~~~~~200 okundu
@Hasretim30 ~~~~~~~~~~~200 okundu
@Buket_YmnY ~~~~~~~~~~~250 okundu
@Nautilus ~~~~~~~~~~~~~~200 okundu

@Aminebdy ~~~~~~~~~~~~
@mrym5579 ~~~~~~~~~~~~
@SEMA GUZEL ~~~~~~~~~~~300 okundu

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=5.000
*KUMBARA =((@hannaz ~~~1.425))

*Lutfen her gün sırayla salavatları okuyup bildiriniz.
damla_22 damla_22 didem cnm duan bitti.
RABBIM okunan salavatlar hurmetine yuvana mis kokulu evlatlar nasip etsin.
emeklerinin karsiligini daha fazla beklemeden en kisa zamanda alirsin insallahh...
ayy ne kadar icten dua ettim bu gece vakti kiz :KK60: nasiplisin haa :KK70:

ne olsun iyi diyelim iyi olalım dünden beri burak yavruya üzgünüm bu gün adet oldum yarın hastaneye gidecem histereskopi için gün alıcam tabi birazda heyecan korku var
bende uzuldum buraga.okudum dualarimi ona.
histereskopi bende yaptircam bu ay doktor yazmis
rahimden parcayimi onumu kastetmis tam anlamiyorum fransizca oldugu icin.
mecbur gidip ayarliycam hangisiyse.ama hangi gun alsam randevu.karar veremiyom.merak ve korku var bendede.

bende uzuldum buraga.okudum dualarimi ona.
histereskopi bende yaptircam bu ay doktor yazmis
rahimden parcayimi onumu kastetmis tam anlamiyorum fransizca oldugu icin.
mecbur gidip ayarliycam hangisiyse.ama hangi gun alsam randevu.karar veremiyom.merak ve korku var bendede.
bana adetinin birinci günü gelip gün alıcaksın adetin bittiği gün yapacağız dediler yani pazartesi gibi felan yapacaklar yarın gün alıcam bu gün geç adet oldum yarına kaldım

GURBET KUSU GURBET KUSU canım nolsun aynı stres aynı sıkıntılı günler.. Daha yumurtlama zamanım bile gelmedi :KK70: sen nasılsın nasıl gidiyor eşin ise başlamış gördüm yazdığını yanlız kalınca zaman da hiç geçmez şimdi.. KK olmasa napicaz bilmem En Büyük KK
ayy evet bu kulube takiliyom gun boyu netim acik gidip gelip kurcaliyom kim ne yazmis bakiyom.
esimde sansa ise basladi grip olmus .onla ugrasiyorum 2 gundur.ben daha iyi olmadan onunda kaprisini nazini cekiyom
ufff bu erkekler neden bu kadar kendi canini severler yaa.biz adet sancisi dogum sancisi cekeriz hiiicc umursamazlar.

ayy evet bu kulube takiliyom gun boyu netim acik gidip gelip kurcaliyom kim ne yazmis bakiyom.
esimde sansa ise basladi grip olmus .onla ugrasiyorum 2 gundur.ben daha iyi olmadan onunda kaprisini nazini cekiyom
ufff bu erkekler neden bu kadar kendi canini severler yaa.biz adet sancisi dogum sancisi cekeriz hiiicc umursamazlar.
aynen iki ay boyunca yediğim iğnelerden oturamaz oldum kalçadan iki güne bir alttan ultrasonlar verilen kanlar koşuşturma sancısı ağrısı aldığım hormonlar adam iki defa sperm verdi aşı için öldü bitti yarı ömrü geri gitti utancından ve sitresten:mad:

bana adetinin birinci günü gelip gün alıcaksın adetin bittiği gün yapacağız dediler yani pazartesi gibi felan yapacaklar yarın gün alıcam bu gün geç adet oldum yarına kaldım
hadi bakalim hayirlisi olsun.bende adetimi bekliyeyim o zaman yarin aramayi dusunuyodumda.
ben garibim napim burdan kopya cekiyom ya dil bilmiyorum fazla.arayip kem kum ediyom .
konusma seklim aynen bu;;;;;
ben hasta olmak randevu istiyor .bilmiyor hangi test.:stop:
sekreter diyoki kagidi oku tek tek.
ben bi okuyana kadar iki saat geciyo.
hece hece olsa yine iyi olucakta heyecandan harf harf okuyom.:KK70:

Hepsi aynı galiba benimkide bi grip olsun eyvah yanı ne uyur ne uyutur birşey de diyemiyoruz.. Allah şifa versin. Canım doktorun istediklerine başla en kısa zamanda hayirlisiyla.. Güzel güzel haberler ver bize :KK66:

aynen iki ay boyunca yediğim iğnelerden oturamaz oldum kalçadan iki güne bir alttan ultrasonlar verilen kanlar koşuşturma sancısı ağrısı aldığım hormonlar adam iki defa sperm verdi aşı için öldü bitti yarı ömrü geri gitti utancından ve sitresten:mad:
ayyy valla o sperm verme isini hiiiic acmayalim cok dertliyim o konuda yaa
o kadar igne ilac kullanip 3 kez asilamamin iptal olusu cok zordu.2 asilama oldum sonra ama onlarda tutmadi.

Son düzenleme:
ayyy valla o sperm verme (verememe) isini hiiiic acmayalim cok dertliyim o konuda yaa
o kadar igne ilac kullanip 3 kez asilamamin iptal olusu ne kadar agirdi anlatamam.
diyomki tamamen psikolojik bi olay .yok efendim ben ona psikolojin bozuk diyormusum.
sen bir daha hastaneden bahsetmiycen.yok cocuk mocuk istemiyom arkadas diyip durdu...
:KK43::KK43:pisikoloji meselesi demekki çoğunlukla aynı birincide tamamen umudu kestim yasinlermi dersin ayetel kürsilermi dersin sanki adam doğuruyo bende doğum hane kapısında duadayım son anda yetiştio_Oikincide girdi çıkmaz o günde tüp bebek için bekleyenler var hanımları girdi yumurta toplama işlemine adamlar oda sırası bekliyor bizimki çıkmadı giren kişi on beş dakkada çıkıyor bizimki 45 dakka oldu tık yok görevli bilseydik en sona alırdık bir girdi pir girdi haber yok hastadan diyo durup durup kafayı sallıyo gülermisin ağlarmısın üzülürmüsün aşılamanın tek o sitresini yaşıyorum:KK12:adam sabahın köründe kendini hazır hissetmiyo ALLAHım ne sınavlardan geçiriyor bizi emrine şükür isyan etmiyorumda yaşadıklarımız zor

:KK43::KK43:pisikoloji meselesi demekki çoğunlukla aynı birincide tamamen umudu kestim yasinlermi dersin ayetel kürsilermi dersin sanki adam doğuruyo bende doğum hane kapısında duadayım son anda yetiştio_Oikincide girdi çıkmaz o günde tüp bebek için bekleyenler var hanımları girdi yumurta toplama işlemine adamlar oda sırası bekliyor bizimki çıkmadı giren kişi on beş dakkada çıkıyor bizimki 45 dakka oldu tık yok görevli bilseydik en sona alırdık bir girdi pir girdi haber yok hastadan diyo durup durup kafayı sallıyo gülermisin ağlarmısın üzülürmüsün aşılamanın tek o sitresini yaşıyorum:KK12:adam sabahın köründe kendini hazır hissetmiyo ALLAHım ne sınavlardan geçiriyor bizi emrine şükür isyan etmiyorumda yaşadıklarımız zor
:KK70:ayyyyy coookkk guldum yaaa
bi tek ben yasiyom bunlari saniyordum vallaaa
aynen bende asinin en zor yani buydu benim icin.tamamen stres ve psikoloji birde sabah olunca zorlaniyorlar.:KK53:

evet rahim filmi çekildim aşılama öncesi bisey yok gibi dediler iki defa aşılama oldum olumsuz sonuç şimdi histereskopi polip alıcaklar bir defa daha denemek istiyorum aşılama
bence asilama tamamen vakit kaybi cnm
tutma orani dusuk deniyor iliski gibi bisey.
ayni hormon ilaclarini kullandiriyolar.
en iyisi tup bebek yaptirmak.tabii durum varsaa.

:KK70:ayyyyy coookkk guldum yaaa
bi tek ben yasiyom bunlari saniyordum vallaaa
aynen bende asinin en zor yani buydu benim icin.tamamen stres ve psikoloji birde sabah olunca zorlaniyorlar.:KK53:
aynen zaten söyle doktora sabah katiyyen olmaz dedi tabi dedim doktora güldüler başka çare yok deyince görevli güldürdü benide sitresimi öyle giderdimgidiyo geliyo kaş göz işaretiyle seninkinden ne haber işareti yapıyo kafamı sallıyorum başka görevli geliyo soruyo adam kafa sallıyo çıkaralım öylenden sonra bidaha girsin hastalar bekliyo oda 1 tane neyse zar zor çıktı birincidede özelde odada yok kızların soyunma odasıymış sabah löbet bitmiş kızlar ust değişecek uykusuzlar evlerine gidecekler kapıda iki saat beklediler tabi benden haberleri yok kenarda yasin okuyom aman ne bekledi bizimki olsa iki dakkada çıkar diyo biri bıraktı gitti biri bekledide giyindi üçüncüde napacaz kara kara düşünüyom kendilinden olsada bu sitresi adamcıklara yaşatmasak

bence asilama tamamen vakit kaybi cnm
tutma orani dusuk deniyor iliski gibi bisey.
ayni hormon ilaclarini kullandiriyolar.
en iyisi tup bebek yaptirmak.tabii durum varsaa.
işte tüpe durum yok bir çocuğum var o yüzden raporda vermiyorlar ilaç tedavi hepsini kendim karşılamak zorundayım aşilamanın ilaçlarınıda raporsuz ücretli aldım

X