ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

Hehee canım bilirim bende bunları
Aile apartmanında oturuyorum üstümde görümcem onun üstünde kayınvalidem... Saolsun kayınvalidem anlayışlı ama görümcem aynen böyleydi çok emek verdim pes ettirdim valla kuşum, kolay olmuyor dert sende kalacağına bırak onda kalsın ama kötü olma tabi..

Ben işten gelirdim, bu kız yorgun demeden kahveye gelirdi artık yaklaştırmıyorum yeter garii...Allah yardım etsin ama kimse için kendini üzme kırmadan belli et napcan..

HER GUN BIR KISIYE 5.000 SALAVAT OKUYORUZ.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...
*YENI LISTEMIZ;;;;;;
Hadi baslayalım bakalım kızlar sayımız 200 olsun.
Duası okunan kişi DIDEM~~~~ 05\01
\2016 SALI
GURBET KUSU ~~~~~~
@tubatesbih~~~~~~~~~~200 okundu
Bukeetbuket ~~~~~~~~~200 okundu
ya se min ~~~~~~~~~~~
nisamelek (eda)~~~~~~
damla_22 (didem)~~~~~~
@kartanem2(sultan)~~~~~~
@cider13(canan)~~~~~~~~
@dnzderya~~~~~~~~~~~~
@hayatimin_rengi~~~~~~
bebitommr ~~~~~~~~~~~

J justomn ~~~~~~~~~~~~~
ALYAKAREN ~~~~~~~~~
@Irmak-986~~~~~~~~~~~~200 okundu
@azap_cicegi(dilek)~~~~~~200 okundu

G guzbahar ~~~~~~~~~~~~
@avucdolusudua ~~~~~~~~200 okundu

@esmaaaaalarrr ~~~~~~~~~
@Ilaymilya ~~~~~~~~~~~~200 okundu
@ebrukkkk ~~~~~~~~~~~~~200 okundu
@Hasretim30 ~~~~~~~~~~~200 okundu
Buket_YmnY ~~~~~~~~~~~
Nautilus ~~~~~~~~~~~~~~

@Aminebdy ~~~~~~~~~~~~
mrym5579 ~~~~~~~~~~~~
@SEMA GUZEL ~~~~~~~~~~~300 okundu

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=1.900
*KUMBARA =(( Hannaz ~~~1.425))

*Lutfen her gün sırayla salavatları okuyup bildiriniz.

Buket benim eşim hasta kıskançlrdan ben evden çıkmıyorumki hele kapıyı açmama gibi bi lüksüm asla olamaz

Eşim gündüzleri eve gelsin gitsin , daha araba kapının önünden gitmeden hemen damlar= "..... niye gelmiş , niye gitti, ne getirdi" sanane sanane ya , a bide meraklı Allah Bismillah

Senin işin zormuş kuşum yaa Allah sabır versin eşim destek şükür ki ona anlatırım en çok bu şikayetleri dinler, bir de çalışınca üstesinden geldim ama çektim valla gına getirirdi yine de,biraz yüz versem tekrar başa döneriz niye zamanında izin verdim diye kendime kızıyorum ama tanıyıncaya kadar oldu artık napim..
Hii şunu anlatayım bir de; haftasonu yine kapı çaldı zaten bekliyordum açtım gecelikle kapıyı pardon falan dedi çıktı, hiç utanma şekercim çık geceliğinle askılınla kendisi utansın. Üç-beş defa yapsan çekinir zaten abarttığımı düşünen olur belki ama karşı taraf hakediyor bazen maalesef kızlar..

Son düzenleme:
Ona ev işlerinde asla yardım etmiyorum etmemde zaten , pasta Börek vs. Hamur işlerindede elimi çektim , ya sen bi insanın evine gitsen o insan seni bırakıp mutfağa gitse yada seccadesini serip tesbih çekmeye başlasa sen daha o evde otururmusun , anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az.

Kızlar anne adayları duyan duymayana iletsin: ayın 14 ünde perşembeyi cumaya bağlayan gece eğerki tamam olupta ölmezsem , asıl uygulamalara başlıyorum inşallah saati ve yapmanız gerekenleri 14 ünde atıcam dilerseniz uygularsınız sadece bununla kalmayacak Allahın izniyle tertiplerimizi tek tek harekete geçirmeye başlayalım , unutmayın sloganımız " Haydi kızlar doğuma " Rabbim buyuruyorki " Siz dua edin ben icabet edeyim "

Hepinize nur dolu şükür dolu akşamlar diliyorum tez saate böyle olmanızı istiyorum Allahtan amin .odaklanııııııın

HER GUN BIR KISIYE 5.000 SALAVAT OKUYORUZ.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...
*YENI LISTEMIZ;;;;;;
Hadi baslayalım bakalım kızlar sayımız 200 olsun.
Duası okunan kişi DIDEM~~~~ 05\01
\2016 SALI
GURBET KUSU ~~~~~~200 okundu
@tubatesbih~~~~~~~~~~200 okundu
Bukeetbuket ~~~~~~~~~200 okundu
ya se min ~~~~~~~~~~~200 okundu
nisamelek (eda)~~~~~~
damla_22 (didem)~~~~~~200 okundu
@kartanem2(sultan)~~~~~~
@cider13(canan)~~~~~~~~
@dnzderya~~~~~~~~~~~~
@hayatimin_rengi~~~~~~
bebitommr ~~~~~~~~~~~

J justomn ~~~~~~~~~~~~~
ALYAKAREN ~~~~~~~~~200 okundu
@Irmak-986~~~~~~~~~~~~200 okundu
@azap_cicegi(dilek)~~~~~~200 okundu

G guzbahar ~~~~~~~~~~~~
@avucdolusudua ~~~~~~~~200 okundu

@esmaaaaalarrr ~~~~~~~~~
@Ilaymilya ~~~~~~~~~~~~200 okundu
@ebrukkkk ~~~~~~~~~~~~~200 okundu
@Hasretim30 ~~~~~~~~~~~200 okundu
Buket_YmnY ~~~~~~~~~~~
Nautilus ~~~~~~~~~~~~~~

@Aminebdy ~~~~~~~~~~~~
mrym5579 ~~~~~~~~~~~~
@SEMA GUZEL ~~~~~~~~~~~300 okundu

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=2.700
*KUMBARA =(( Hannaz ~~~1.425))

*Lutfen her gün sırayla salavatları okuyup bildiriniz.

Canım sen Didem arkadaşımız içinde bana 200 yaz.

Canim benim keske elimizden bisey gelse...dualarimdasin...senin yerine de okurum okuyamazsan.Rabbim yardimcin olsun

Canim benim keske elimizden bisey gelse...dualarimdasin...senin yerine de okurum okuyamazsan.Rabbim yardimcin olsun

Sağol arkadaşım. Ne guzel bir yuregin var. Burada kimse kimseyi tanımıyor ama kardeş gibi herkes. Rabbim kimseyi bu yolda uzmesin, bekletmesin hele zora hiç koymasin. Şimdi okudum hem senin hemde diger arkadasinkini Rabbim kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…