ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

Hosgeldin canim. Allah Allah neyini inceleyecekler acaba o_O sanirim sen de yurtdisindasin. Ben dillerini anlayamadigim icin kat be kat daha zor oluyor her sey. Sen anlayabiliyor msn bari?
EVET FRANSADAYIM CNM.
COK DEGIL .YANI DOKTOR ASAMALARI ANLATTI HEPSINI ANLADIM
AMA SORUN VARMI DEDIGINDE KENDIMI ANLATAMIYORUM TAM OLARAK.
OKULA BILE GITMEDEN BU KADAR OGRENDIM AMA ESIM HIC BILMIYOR HEP BEN UGRASIYORUM .
COK ZOR OLUYOR YA ACIZ HISSEDIYORUM KENDIMI.SEN HANGI ULKEDESIN CNM??

BU AKSAM YAYINLARIM YARIN OKUMAYA BASLARIZ CNM.
INSALLAH 9 AYLIK MOLA VERIRSIN SON ADETINDIR INSALLAHHHH...

Ay sen ne güzel dua ettin oyleee nasılda rahatlattin içimi Allahım senin gönlüne de ferrahlık versin inşallah Allahım hiç birşeye gerek duymadan hamile kalmani nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlara. Bu kadar güzel birşeye vesile olup sevap kazaniyosun bin bin kat katlansin sevabin inşallah :-* tamam beni de etiketle 5 ocakta aşılama olcam dua bekliyorum

canım sizin sorun ne idi neden parça istediler ? histeroskopi değil di mi bu dediğin? benim 3 kez tüp bebek deneyimim var ama rahimden parça alınması? bilemedim??? smear, hsg ve histereskopi benim bildiklerim...
BILMIYORUM KI CNM YA KAHROLASIN MEMLEKETTE EL ATAN OLMUYOR.
DIL SORUNU VAR .BOS BOS BAKIYORUZ DOKTORA.YINEDE COGU KISIYE GORE IYIYIM.
DEDIM BIZ FAZLA ANLAMIYORUZ SIZ YAPIN ISTE NE GEREKIYORSA.BIYOPSI VE SMEAR TAHLILI YAPILMISTI DAHA ONCE.AMA BU FARKLI ILK KEZ ISTENDI.DEMIN NETTE ARASTIRDIM RAHIM FILMINDE TIKANIKLIK VARSA ACILMASI ICIN HISTEROSKOPI ISTENMELIYMIS .PARCA NE ALAKA ANLAMADIM.

Ay sen ne güzel dua ettin oyleee nasılda rahatlattin içimi Allahım senin gönlüne de ferrahlık versin inşallah Allahım hiç birşeye gerek duymadan hamile kalmani nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlara. Bu kadar güzel birşeye vesile olup sevap kazaniyosun bin bin kat katlansin sevabin inşallah :-* tamam beni de etiketle 5 ocakta aşılama olcam dua bekliyorum
AMIN CNM INSALLAH GEREK KALMAZ TEDAVILERE.
SENIN ICINDE HAYIRLISI OLSUN INS TUTUNUR SANA BEBEGIN SIKICA .
YAS KAC? KAC YILDIR ISTIYORSUN? ILK TEDAVINMI?DIKKATLI OL CNM .

HER GUN SIRAYLA BIR KISIYE 5.000 SALAVAT HEDIYE EDELIM.

*28/12/2015 PAZARTESI / SENGUL ICIN OKUDUK.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...
*LISTEMIZ;;;;;;
GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse)=====200 OKUNDU

tubatesbih tubatesbih =============200 OKUNDU
Bukeetbuket Bukeetbuket ===========200 OKUNDU
ladycry ladycry ===============175 OKUNDU
ayseygt1453=============175 OKUNDU
ya se min ya se min =============200 OKUNDU
nisamelek nisamelek (eda)=========200 OKUNDU
damla_22 damla_22 ============200 OKUNDU
Z Zeroselo (zehra)========200 OKUNDU
K kartanem2 (sultan)======200 OKUNDU
ZEYNEP0682 ZEYNEP0682 ==========175 OKUNDU
cider13 cider13 (canan)==========175OKUNDU

eilenn =================175 OKUNDU
hasbeee hasbeee ==============200 OKUNDU
Cry-===================180 OKUNDU

Turczynka Turczynka ================200 OKUNDU
TugbaAnk===============200 OKUNDU
dnzderya dnzderya ==============200 OKUNDU
@hayatimin_rengi =========200 OKUNDU
bebitommr bebitommr =============200 OKUNDU
feraheymen(zeliha)=========200 OKUNDU

J justomn ===============200 OKUNDU
ALYAKAREN ALYAKAREN ============200 OKUNDU
I Irmak-986 ==============200 OKUNDU
whiterose00 whiterose00 =============200 OKUNDU
@azap_cicegi (dilek) ========200 OKUNDU
SENGUL1976 SENGUL1976 ============175 OKUNDU

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=5.230

*LUTFEN HER GUN SIRAYLA SALAVATLARI OKUYUP BILDIRINIZ.
*DUALARA IKI GUN KATILMAYAN MALESEF LISTEDEN CIKARILIR.
*YENI LISTE YARIN BASLIYOR.LISTEMIZ KISI ALIMINA ACILMISTIR.

EVET FRANSADAYIM CNM.
COK DEGIL .YANI DOKTOR ASAMALARI ANLATTI HEPSINI ANLADIM
AMA SORUN VARMI DEDIGINDE KENDIMI ANLATAMIYORUM TAM OLARAK.
OKULA BILE GITMEDEN BU KADAR OGRENDIM AMA ESIM HIC BILMIYOR HEP BEN UGRASIYORUM .
COK ZOR OLUYOR YA ACIZ HISSEDIYORUM KENDIMI.SEN HANGI ULKEDESIN CNM??

Ben Polonya dayim. Esim goruyor her isimi ama o da yetmiyor cok fazla, erkek ne de olsa. Detaylari soramiyor cok anlayamiyor. En son parca alcaklarmis 10 dakkalik ismis dedi. Gittik, Damar yolu acip yatis yaptilar tum gun de salmadilar:)

Orda da her is asiri yavas mi yuruyor? Forumdan okuyorum Turkiye deki doktorlar bir kac icinde hemen igne, klomen vs veriyor. Benim doktorum ise bir sene dolmadan hic bir tedaviye baslamamaktan yana.

AMIN CNM INSALLAH GEREK KALMAZ TEDAVILERE.
SENIN ICINDE HAYIRLISI OLSUN INS TUTUNUR SANA BEBEGIN SIKICA .
YAS KAC? KAC YILDIR ISTIYORSUN? ILK TEDAVINMI?DIKKATLI OL CNM .

23 yaşındayım 4 bucuk senedir evliyim hiç korunmadim hiç sorununuz yok deniliyo sebepsiz interfelite ilk defa aşılama olcam daha onca iğne ilaç tedavilerim oldu

Ben Polonya dayim. Esim goruyor her isimi ama o da yetmiyor cok fazla, erkek ne de olsa. Detaylari soramiyor cok anlayamiyor. En son parca alcaklarmis 10 dakkalik ismis dedi. Gittik, Damar yolu acip yatis yaptilar tum gun de salmadilar:)

Orda da her is asiri yavas mi yuruyor? Forumdan okuyorum Turkiye deki doktorlar bir kac icinde hemen igne, klomen vs veriyor. Benim doktorum ise bir sene dolmadan hic bir tedaviye baslamamaktan yana.
AY SU PARCA ALMA ISI NASIL BISEY CNM.
BURDADA BAYA UZUN SURUYOR RANDEVULARIM 2 AYDA BIR VERILIYOR.
GECEN GISIMDE BUTUN TESTLERI ISTESELERDI YAAAA BU NEYDI BOYLE NISANDAN BERI UGRASIYORUM TEK BASIMA CABALIYORUM.5 YILIM BITTI OTURUMUM YOK OKULA GITMEDIM DIL ICIN.KENDIM OGRENDIM.
SEN KAC YILDIR ORDASIN YAS KAC ?ORDA HANGI DIL KONUSULUYOR?

23 yaşındayım 4 bucuk senedir evliyim hiç korunmadim hiç sorununuz yok deniliyo sebepsiz interfelite ilk defa aşılama olcam daha onca iğne ilaç tedavilerim oldu
AYNI YASTAYIZ CNM BENDE 23 YASINDAYIM.
2010 DA EVLENDIM.ILK ZAMANLAR SORUN YOK DENDI BIZEDE.
2 OLUMSUZ ASILAMA OLUNCA TUP BEBEGE YOLLADILAR.
SIMDI AYRINTILI ARASTIRIYORLAR.COK ZOR BI SUREC .
RABBIM DAHA FAZLA BEKLETMESIN ...

AYNI YASTAYIZ CNM BENDE 23 YASINDAYIM.
2010 DA EVLENDIM.ILK ZAMANLAR SORUN YOK DENDI BIZEDE.
2 OLUMSUZ ASILAMA OLUNCA TUP BEBEGE YOLLADILAR.
SIMDI AYRINTILI ARASTIRIYORLAR.COK ZOR BI SUREC .
RABBIM DAHA FAZLA BEKLETMESIN ...

Oyyy olurum ben sana ya inşallah olumlu sonuçlar alırsın inşallah canım benimm. Bu yaşta ağır tedaviler gormek çok yipraticak ki çok yipratiyo da üzülme Allah büyük Meryem suresinin ilk yaprağını oku günde bir defa Allahım kabul eylesin inşallah :-*

HER GUN BIR KISIYE 5.000 SALAVAT OKUYORUZ.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...
*YENI LISTEMIZ;;;;;;
GURBET KUSU GURBET KUSU

tubatesbih tubatesbih
Bukeetbuket Bukeetbuket
ladycry ladycry
ya se min ya se min
nisamelek nisamelek
damla_22 damla_22
Z Zeroselo
K kartanem2
cider13 cider13
hasbeee hasbeee

Turczynka Turczynka
dnzderya dnzderya
@hayatimin_rengi
bebitommr bebitommr

J justomn
ALYAKAREN ALYAKAREN
I Irmak-986
whiterose00 whiterose00
@azap_cicegi
SENGUL1976 SENGUL1976

vkt vkt
G guzbahar
Berf0o0o Berf0o0o
esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=

*LUTFEN HER GUN SIRAYLA SALAVATLARI OKUYUP BILDIRINIZ.
*DUALARA IKI GUN KATILMAYAN MALESEF LISTEDEN CIKARILIR.
*LISTEMIZ KISI ALIMINA ACIKTIR.

AY SU PARCA ALMA ISI NASIL BISEY CNM.
BURDADA BAYA UZUN SURUYOR RANDEVULARIM 2 AYDA BIR VERILIYOR.
GECEN GISIMDE BUTUN TESTLERI ISTESELERDI YAAAA BU NEYDI BOYLE NISANDAN BERI UGRASIYORUM TEK BASIMA CABALIYORUM.5 YILIM BITTI OTURUMUM YOK OKULA GITMEDIM DIL ICIN.KENDIM OGRENDIM.
SEN KAC YILDIR ORDASIN YAS KAC ?ORDA HANGI DIL KONUSULUYOR?

Benim parca alma islemi rahim agziyla alakaliydi. 3 ayri yerden parca alip incelediler.
Turkiye de sikayet ediyorduk ama Avrupa ya gelince anladim ki bizim TR de isler cok daha hizli isliyor.
Ben 2 yildir burdayim. Dilleri lehçe canim yasim da 28. Biraz da bu yuzden zaman kaybetmek istemiyorum artik.

BILMIYORUM KI CNM YA KAHROLASIN MEMLEKETTE EL ATAN OLMUYOR.
DIL SORUNU VAR .BOS BOS BAKIYORUZ DOKTORA.YINEDE COGU KISIYE GORE IYIYIM.
DEDIM BIZ FAZLA ANLAMIYORUZ SIZ YAPIN ISTE NE GEREKIYORSA.BIYOPSI VE SMEAR TAHLILI YAPILMISTI DAHA ONCE.AMA BU FARKLI ILK KEZ ISTENDI.DEMIN NETTE ARASTIRDIM RAHIM FILMINDE TIKANIKLIK VARSA ACILMASI ICIN HISTEROSKOPI ISTENMELIYMIS .PARCA NE ALAKA ANLAMADIM.
geçmişolsun canım muhtemelen polip var polip kist deil et parçası birnevi et beni imiş öyle söyledi doktorum histereskopi ile onu alacaklar önümüzdeki ay benden tamamen uyutup anesteziyle öyle yapacaklar seninkide öylebişeydir heralde

X