ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

HAYDI BAYANLAR BASLAYALIM...
1)100 istigfar=estagfurullah el azim ve etubu ileyk.(her gun kendin icin)
2)100 Ihlas suresi=kulhuvvallahu ehad.allahussamed...(her gun kendin icin)

3)Salavat=Allahumme salli ala seyyidina muhammed.(her gun birine sirayla)
(((( (tovbe istigfar ve ihlas suresi tavsiyedir.salavat toplu okuyoruz ))))

HER GUN SIRAYLA BIR KISIYE 5.000 SALAVAT HEDIYE EDELIM.

*14/12/2015 PAZARTESI/*15)HASBEE ICIN OKUYORUZ.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...

*LISTEMIZ;;;;;;
1)@Gurbet kusu(ayse)=====200 OKUNDU

2)@Tubatesbih==========200 OKUNDU
3)@Bukeetbuket=========200 OKUNDU
4)@Ladycry============200 OKUNDU
5)@Ayseygt1453=========175 OKUNDU
6)@Ya se min===========200 OKUNDU
7)@Nisamelek(eda)=======200 OKUNDU

8)@Toclase=============
9)@Damla_22===========200 OKUNDU
10)@Zeroselo(zehra)=======
11)@Kartanem2(sultan)=====200 OKUNDU
12)@Zeynep0682=========175 OKUNDU
13)@cider13(canan)========200 OKUNDU
14)@eilenn(arzu ve selda icin)==175 OKUNDU
15)@Hasbeee=============200 OKUNDU
16)@Cry-================180 OKUNDU

17)@Frapan==============175 OKUNDU
18)@TubaAnk=============200 OKUNDU
19)@Dnzderya=============200 OKUNDU
20)@Hayatimin_Rengi=======175 OKUNDU
21)@Bebitommr============ 200 OKUNDU
22)@Feraheymen(zeliha)======200 OKUNDU

23)@Justomn==============200 OKUNDU
24)@Alyakaren=============200 OKUNDU
25)@Irmak-986============200 OKUNDU
26)@Whiterose00===========
27)@Azap-cicegi(dilek)=======200 OKUNDU
28)@Sengul1976===========175 OKUNDU

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=4.830

*KIZLAR 175 VEYA 200 ARASI SALAVAT ALABILIRSINIZ.
*KISI SAYIMIZ AZALDI OKUYACAGIMIZ SALAVAT SAYISI ARTTI.
*ISTIGFAR VE IHLASLARI KENDINIZ ICIN HER GUN OKUYABILIRSINIZ.
*LUTFEN HER GUN SIRAYLA SALAVATLARI OKUYUP
BILDIRINIZ.
*DUALARA IKI GUN KATILMAYAN MALESEF LISTEDEN CIKARILIR.
*GERCEK İSMİNİZI BELIRTMEK İSTERSENIZ EKLERİM.
*HAFTA SONU GIREMEYENLER CUMADAN DUALARINI ALABILIR.
*LISTEMIZ KISI ALIMINA KAPANMISTIR.

Kızlar yarın benim dua sırammış şuan o kadar kötüyüm ki bugün bi arkadaştaydım kendi zor bebek sahibi oldu 2.5 yıl sonra bugün bana gittiğimde konuşurken ne yapıyorsunuz bebek deniyor musunuz hala dedi evet dedim nasip bakalım dedim olmuyorsa bence tedavi ol aşılama gerekirse tüp bebek sonra hiç olmazsa falan dedi direk yüzüme o kadar zoruma gittiki ağlamamak için kendimi zor tuttum ben ona o kadar destek oldum üzüldüğünde böyle demesi böyle yapması o kadar zoruma gittiki yakın bi arkadaşımdı bide sanki kendi o yoldan hiç geçmedi sanki kendi hiç yaşamamış gibi konuştu ve neler neler şuan oturdum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum içim yanıyor adetim 2 güne geldi gelecek koydum elimi karnıma gelme nolur gelme diyorum o kadar canım acıyorki 2 yıldır hiç bu kadar bugünki kadar zor gelmemişti hiç bu kadar koymamıştı bebek sahibi olamamak bu kadar acıtmamıştı eşim bile bidaha göndermeyeceğim hep üzülüp geliyorsun dedi moralini bozuyorlar dedi:KK61::KK61::KK61::KK43:

Kızlar yarın benim dua sırammış şuan o kadar kötüyüm ki bugün bi arkadaştaydım kendi zor bebek sahibi oldu 2.5 yıl sonra bugün bana gittiğimde konuşurken ne yapıyorsunuz bebek deniyor musunuz hala dedi evet dedim nasip bakalım dedim olmuyorsa bence tedavi ol aşılama gerekirse tüp bebek sonra hiç olmazsa falan dedi direk yüzüme o kadar zoruma gittiki ağlamamak için kendimi zor tuttum ben ona o kadar destek oldum üzüldüğünde böyle demesi böyle yapması o kadar zoruma gittiki yakın bi arkadaşımdı bide sanki kendi o yoldan hiç geçmedi sanki kendi hiç yaşamamış gibi konuştu ve neler neler şuan oturdum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum içim yanıyor adetim 2 güne geldi gelecek koydum elimi karnıma gelme nolur gelme diyorum o kadar canım acıyorki 2 yıldır hiç bu kadar bugünki kadar zor gelmemişti hiç bu kadar koymamıştı bebek sahibi olamamak bu kadar acıtmamıştı eşim bile bidaha göndermeyeceğim hep üzülüp geliyorsun dedi moralini bozuyorlar dedi:KK61::KK61::KK61::KK43:
Bazen oluyor öyle densizler, sıkmayın canınızı mesafe koyun olsun bitsin. İnanın tek siz değil, hepimiz karşılaşıyoruz bu tip insanlarla ben artık sadece gülümseyip geçiyorum. Özellikle bu dönemde canınızı sıkan kim olursa olsun elinizden geldiğince uzak durmaya çalışın

Bazen oluyor öyle densizler, sıkmayın canınızı mesafe koyun olsun bitsin. İnanın tek siz değil, hepimiz karşılaşıyoruz bu tip insanlarla ben artık sadece gülümseyip geçiyorum. Özellikle bu dönemde canınızı sıkan kim olursa olsun elinizden geldiğince uzak durmaya çalışın
Doğru söylüyorsun ama işte birinden kaçsan biri çıkıyor yani ben anlamıyorum 2.5 yıl benim omzumda ağlıyan kişi şimdi bu kadar düşüncesiz nasıl olabilir diye düşünüyorum yok bebek şöyle yok çok güzel duygu yok arkadaşın bebeği şöyle ya sen benim içimin acıdığını görmeyecek hissetmeyecek biri değilsim ki nasıl bu kadar katı kalpli olabiliyorlar :KK43:

Canım bu kadar üzme kendini olucak Allah ın izniyle bu ay olmazsa diğer aylar geleceği zamanı bilir bebisler :) insanları anlamak çok zor sen elinden geleni yaparsın onlar tek kelimeyle yerle bir eder eşin haklı gitme bir daha öyle insanlara dert anlatılmaz.. Sen inan bebeğin olacak Rabbim bu güzelliği nasip edecek inşallah sonra bütün bu kötü günleri unutacak sın ama önce güçlü olman gerek pes etmek yok tamam ağla rahatla sabaha umutla uyan herşey güzel olacak buna inan buda bi sınav kendine dikkat et moral çok önemli :KK68: uzak dur öyle insanların seni uzmesine izin verme :KK5:

UZULME CNM MALESEF HEPIMIZ FARKLI KISILIKLERLE KARSILASIYORUZ.
ZATEN HASSAS BI DONEMDEN GECIYORUZ.ALINGANLIK, TEDIRGINLIK, UZUNTU, KORKU HEPSI MEVCUT.
BIDE BOYLE CEVREDEKI LAFLARLA IYICE YIPRATIYORUZ KENDIMIZI.SABRIN SONU SELAMETTIR INSALLAH GERIDE KALACAK BUGUNLER.YARIN DUALARIMIZ SENINLE.RABBIM YARDIMCIMIZ OLSUN.

Canım bu kadar üzme kendini olucak Allah ın izniyle bu ay olmazsa diğer aylar geleceği zamanı bilir bebisler :) insanları anlamak çok zor sen elinden geleni yaparsın onlar tek kelimeyle yerle bir eder eşin haklı gitme bir daha öyle insanlara dert anlatılmaz.. Sen inan bebeğin olacak Rabbim bu güzelliği nasip edecek inşallah sonra bütün bu kötü günleri unutacak sın ama önce güçlü olman gerek pes etmek yok tamam ağla rahatla sabaha umutla uyan herşey güzel olacak buna inan buda bi sınav kendine dikkat et moral çok önemli :KK68: uzak dur öyle insanların seni uzmesine izin verme :KK5:
İnşallah inşallah rabbim kimseyi evlat hasretiyle yakmasın o kadar zorki rabbim hepimizin kucağına bebeğini almayı nasip etsin inşallah :cry:

UZULME CNM MALESEF HEPIMIZ FARKLI KISILIKLERLE KARSILASIYORUZ.
ZATEN HASSAS BI DONEMDEN GECIYORUZ.ALINGANLIK, TEDIRGINLIK, UZUNTU, KORKU HEPSI MEVCUT.
BIDE BOYLE CEVREDEKI LAFLARLA IYICE YIPRATIYORUZ KENDIMIZI.SABRIN SONU SELAMETTIR INSALLAH GERIDE KALACAK BUGUNLER.YARIN DUALARIMIZ SENINLE.RABBIM YARDIMCIMIZ OLSUN.
İnşallah canım inşallah rabbim ettiğimiz dualar hürmetine hepimize evlat sevgisini tatmayı nasip etsin :KK42:

*14/12/2015 PAZARTESI/*15)HASBEE ICIN OKUDUK.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...

*LISTEMIZ;;;;;;
1)@Gurbet kusu(ayse)=====200 OKUNDU

2)@Tubatesbih==========200 OKUNDU
3)@Bukeetbuket=========200 OKUNDU
4)@Ladycry============200 OKUNDU
5)@Ayseygt1453=========175 OKUNDU
6)@Ya se min===========200 OKUNDU
7)@Nisamelek(eda)=======200 OKUNDU

8)@Toclase=============170 OKUNDU
9)@Damla_22===========200 OKUNDU
10)@Zeroselo(zehra)=======
11)@Kartanem2(sultan)=====200 OKUNDU
12)@Zeynep0682=========175 OKUNDU
13)@cider13(canan)========200 OKUNDU
14)@eilenn(arzu ve selda icin)==175 OKUNDU
15)@Hasbeee=============200 OKUNDU
16)@Cry-================180 OKUNDU

17)@Frapan==============175 OKUNDU
18)@TubaAnk=============200 OKUNDU
19)@Dnzderya=============200 OKUNDU
20)@Hayatimin_Rengi=======175 OKUNDU
21)@Bebitommr============ 200 OKUNDU
22)@Feraheymen(zeliha)======200 OKUNDU

23)@Justomn==============200 OKUNDU
24)@Alyakaren=============200 OKUNDU
25)@Irmak-986============200 OKUNDU
26)@Whiterose00===========175 OKUNDU
27)@Azap-cicegi(dilek)=======200 OKUNDU
28)@Sengul1976===========175 OKUNDU

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=5.175

BILDIRINIZ.

*15/12/2015 SALI/*16)CRY- ICIN OKUYORUZ.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE
HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...

*LISTEMIZ;;;;;;
1)@Gurbet kusu(ayse)=======

2)@Tubatesbih============
3)@Bukeetbuket===========
4)@Ladycry==============
5)@Ayseygt1453===========
6)@Ya se min=============
7)@Nisamelek(eda)=========

8)@Toclase===============
9)@Damla_22============
10)@Zeroselo(zehra)========
11)@Kartanem2(sultan)======
12)@Zeynep0682==========
13)@cider13(canan)=========
14)@eilenn===============
15)@Hasbeee==============
16)@Cry-=================

17)@Frapan===============
18)@TubaAnk==============
19)@Dnzderya==============
20)@Hayatimin_Rengi========
21)@Bebitommr=============
22)@Feraheymen(zeliha)=======

23)@Justomn===============
24)@Alyakaren==============
25)@Irmak-986=============
26)@Whiterose00============
27)@Azap-cicegi(dilek)=========
28)@Sengul1976=============

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=

BILDIRINIZ.

:KK54:GELDIM CNM .HASTANE DEGIL MAHKEMEM VARDI.
AAMIN CNM HAKKIMIZDA HERSEYIN HAYIRLISI OLSUN.
BUGUN PARISE GITTIM.6 YILDIR FRANSADA YASIYORUM.
BU SURE ICINDE HIC TURKIYEME GELEMEDIM.
AILEMI COK OZLEDIM.ONLARA KAVUSMAYI COK ISTIYORUM.
VIZE VE FRANSIZ KIMLIGINI ALAMIYORUM.EVLIYIM TRYE GIRIS YAPARSAM GERI DONEMEM.
DUALARINIZI BEKLERIM CNM.INANKI HEM AILE HASRETI HEM EVLAT OZLEMI CEKIYORUM.
RABBIM KIMSEYI CARESIZ BIRAKMASIN. GOZUMUZU YOLDA GONLUMUZU DARDA BIRAKMASIN.
amin canım. bu da bizim sınavımız belki. bazen dayanmak çok zor geliyor ama elimizden gelen bir şey yok. maalesef dün eşimle artık isyan eder buldum kendimi. hep hayırlısını diledim rabbimden. hayırlısıyla bizimde anne baba olmamızı nasip eyle, eğer hakkımızda hayırsız ise içimizdeki bu evlat isteğini sök al diye dua ettik. normalde yarın bu ay ki ümidimizin son bulacağı gün ki dünden gelmek üzere olduğunu hissettirdi. yine ağlaya ağlaya kafamı gözümü şişirdim. bazen çok yoruldum gibi geliyor. Allah seninde yardımcın olsun. hem benim gibi evlat özlemi ile yanıp tutuşuyor hem de sıla aile özlemi. Allah hepimize sabır versin ve isyan etmemize engel olsun. ben şahsen aciz bir kul olduğumu bu sınavı yaşayarak öğrendim.

X