ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

GURBET KUSU GURBET KUSU merhaba. Bugün ki adına okuyacağımız ZEYNEP0682 ZEYNEP0682 için 200 salavat, Cumartesi günü adına okuyacağımız cider13 cider13 (Canan) için 200 salavat ve Pazar günü adına okuyacağımız eilenn eilenn (Aylin) için 200 salavat okudum. Haftasonu giremeyebilirim. Ondan bugünden okudum. Cuma günü hayrına Allah kabul etsin inşallah. Pazartesi görüşmek üzere hoşçakalın.

Kızlar selamun aleyküm, allah kısmet ederse pazar günü dua sırası bende bazı arkadaşlarımız haftasonu giremediği için şimdiden yazdığını görünce bir şey hatırlatmak istedim bu grupta bulunmamamın asıl sebebi kendim için değil ablam (arzu) yengem (selda) nın evlat sahibi olabilmeleri için dua etmenizi rica edeceğim.
Okuyan herkesten rabbim bin kere razı olsun inşallah dualarımız kabul olsun..

GURBET KUSU GURBET KUSU tubatesbih tubatesbih Bukeetbuket Bukeetbuket ladycry ladycry ayseygt1453 ayseygt1453 ya se min ya se min nisamelek nisamelek @Toclase damla_22 damla_22 22 Z Zeroselo K kartanem2 ZEYNEP0682 ZEYNEP0682 cider13 cider13 hasbeee hasbeee Cry- Cry- @frapan T TugbaAnk dnzderya dnzderya
@hayatimin_rengi bebitommr bebitommr feraheymen feraheymen J justomn ALYAKAREN ALYAKAREN R Ruyambebegim I Irmak-986 whiterose00 whiterose00 azap_cicegi azap_cicegi SENGUL1976 SENGUL1976

Kızlar selamun aleyküm, allah kısmet ederse pazar günü dua sırası bende bazı arkadaşlarımız haftasonu giremediği için şimdiden yazdığını görünce bir şey hatırlatmak istedim bu grupta bulunmamamın asıl sebebi kendim için değil ablam (arzu) yengem (selda) nın evlat sahibi olabilmeleri için dua etmenizi rica edeceğim.

GURBET KUSU GURBET KUSU tubatesbih tubatesbih Bukeetbuket Bukeetbuket ladycry ladycry ayseygt1453 ayseygt1453 ya se min ya se min nisamelek nisamelek @Toclase damla_22 damla_22 22 Z Zeroselo K kartanem2 ZEYNEP0682 ZEYNEP0682 cider13 cider13 hasbeee hasbeee Cry- Cry- @frapan T TugbaAnk dnzderya dnzderya
@hayatimin_rengi bebitommr bebitommr feraheymen feraheymen J justomn ALYAKAREN ALYAKAREN R Ruyambebegim I Irmak-986 whiterose00 whiterose00 azap_cicegi azap_cicegi SENGUL1976 SENGUL1976

arzu ve selda hanımın gönüllerine göre versin mevla kucaklarını doldursun hayırlı salih evlatlar nasip etsin

Ben okurken atlamışım ama ederken duamı zaten "gönüllerinin dileğini ver" diye ediyorum. İnşallah ablan ve yengen için dualarımız yerini bulur ve evlat sahibi olurlar. Allah senden de razı olsun. İnsanın kendisi için ettiğinden ziyade diğerlerinin sana ettiği dua daha hayırlı derler.

GURBET KUSU GURBET KUSU merhaba canım. 175 e düşürmek pek iyi olmadı sanırım. Son iki arkadaşımızın duaları eksik kaldı. Sen bilirsin ama istersen 200 e geri çıkartalım. Yoksa hedefi 5000 salavat olarak planlamıştık. Eksikler kalıyor. Sultanın duasındaki 250 salavatı alıyorum. Eksik olmasın. Okuduktan sonra burada paylaşırım. Bu dediğimi bi düşün lütfen.

GURBET KUSU GURBET KUSU merhaba. Bugün ki adına okuyacağımız ZEYNEP0682 ZEYNEP0682 için 200 salavat, Cumartesi günü adına okuyacağımız cider13 cider13 (Canan) için 200 salavat ve Pazar günü adına okuyacağımız eilenn eilenn (Aylin) için 200 salavat okudum. Haftasonu giremeyebilirim. Ondan bugünden okudum. Cuma günü hayrına Allah kabul etsin inşallah. Pazartesi görüşmek üzere hoşçakalın.
GURBET KUSU GURBET KUSU bahsettiğim gibi K kartanem2 (sultan) için 250 salavat daha okudum. Cuma günü hayrına Allah kabul etsin inşallah.
ALLAH KABUL ETSIN CNM.SANIRIM BOYLE YAPICAZ.
CNM EKSIK KALMASIN DIYE MUHAKKAK BEKLIYORUM ALAN OLMAZSA OKURDUM.
DOGRU HER SOYLENIYLENI YAPTIM EKSIK DUA BEKLIYORUZ BOYLE.
EN IYISI 25 FAZLA OKUSAK HEPIMIZ NE OLACAKKI.SAYIYI BI INDIR
BI CIKART KAFALAR KARISMASIN DIYE SABREDIYORUM.

HAYDI BAYANLAR BASLAYALIM...
1)100 istigfar=estagfurullah el azim ve etubu ileyk.(her gun kendin icin)
2)100 Ihlas suresi=kulhuvvallahu ehad.allahussamed...(her gun kendin icin)

3)Salavat=Allahumme salli ala seyyidina muhammed.(her gun birine sirayla)
(((( (tovbe istigfar ve ihlas suresi tavsiyedir.salavat toplu okuyoruz ))))

HER GUN SIRAYLA BIR KISIYE 5.000 SALAVAT HEDIYE EDELIM.

*10/12/2015 PERSEMBE/*11)SULTAN ICIN OKUDUK.
RABBIM OKUNAN SALAVATLAR HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSAALLAH...

*LISTEMIZ;;;;;;
1)@Gurbet kusu(ayse)=====175 OKUNDU

2)@Tubatesbih==========175 OKUNDU
3)@Bukeetbuket=========175 OKUNDU
4)@Ladycry============175 OKUNDU
5)@Ayseygt1453=========175 OKUNDU
6)@Ya se min===========175 OKUNDU
7)@Nisamelek(eda)=======175 OKUNDU
8)@Toclase=============175 OKUNDU
9)@Damla_22===========175 OKUNDU
10)@Zeroselo(zehra)=======175 OKUNDU
11)@Kartanem2(sultan)=====175 OKUNDU
12)@Zeynep0682=========175 OKUNDU
13)@cider13(canan)========175 OKUNDU
14)@eilenn(aylin)==========175 OKUNDU
15)@Hasbeee=============175 OKUNDU
16)@Cry-================175 OKUNDU

17)@Frapan==============175 OKUNDU
18)@TubaAnk=============175 OKUNDU(+275)
19)@Dnzderya=============175 OKUNDU
20)@Hayatimin_Rengi=======175 OKUNDU
21)@Bebitommr============175 OKUNDU
22)@Feraheymen(zeliha)======175 OKUNDU

23)@Justomn==============175 OKUNDU
24)@Alyakaren=============175 OKUNDU
25)@Ruyambebegim=========175
26)@Irmak-986============175 OKUNDU
27)@Whiterose00==========175 OKUNDU
28)@Azap-cicegi(dilek)=======175 OKUNDU
29)@Sengul1976===========175

*TOPLAM OKUNAN SALAVAT=5.000

*KIZLAR ARTIK 175' ER SALAVAT ISTIYORUM SIZLERDEN.
*KISI SAYIMIZ ARTTI OKUYACAGIMIZ SALAVAT SAYISI AZALDI.
*ISTIGFAR VE IHLASLARI KENDINIZ ICIN HER GUN OKUYABILIRSINIZ.
*LUTFEN HER GUN SIRAYLA SALAVATLARI OKUYUP
BILDIRINIZ.
*DUALARA IKI GUN KATILMAYAN MALESEF LISTEDEN CIKARILIR.
*GERCEK İSMİNİ DE BELIRTMEK İSTEYENLERI EKLERİM.
*HAFTA SONU GIREMEYENLER CUMADAN DUALARINI ALABILIR.
*LISTEMIZ KISI ALIMINA KAPANMISTIR.

X