ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

بِسْـــــــــــــــــــــ ـمِ اﷲِارَّتْمَنِ ارَّتِيم
LISTEMIZ;;;
feride67 (vildan)~~~
evTik (burcu)~~~~~
Saye- ~~~~~~~~~~
R rhbtmu (bahar)~~~~
K kartanem2 (sultan)~
Avrenim (ebru)~~~~
mrym5579 ~~~~~~~
BEYAZ KURT ~~~~~~~~
eilenn (aylin)~~~~~~
E eysaih ~~~~~~~~~~~
aslibo (asli) ~~~~~~~~
N nesne ~~~~~~~~~~~~
Hasretim30 (esin)~~~~~
@Ilaymilya (ayten)~~~~~
agustos72 ~~~~~~~~~~
@Ecrin ensar bebek_elif ~
seyhancvn (seyhan)~~~~
M MrtHatice ~~~~~~~~~~

RABBIM OKUNAN ISIMLERININ HURMETINE BIZLERE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP EYLE INSALLAH

SELAMIN ALEYKUM KIZLAR NASILSINIZ?

LISTEYI TAKIP EDEBILECEK OLAN VARSA SALAVAT CEKELIM MI?

ebru cnm sana bi sorum var.
sanirim seninde gecen aylarda bir olumsuz tup bebek tedavin olmustu.
bende iki ay once olumsuz oldu.ilk ay adetim erken oldu.
bu sefer 1 hafta gecikti.cok duzensizlik oldu arada.sendede olmusmuydu?duzenin bozuldumu?
Canım günaydın,benim transferim 19 şubatta olmuştu,o Zaman'dan bugüne herşey tuhaftı,önce çamur gibi bir kanama,sonra da on-onbeş günde bir adet gördüm iki gün sürdü beş gün sürdü ara kanamalar oldu,bu ay nihayet 28 gün sonra oldum o da öyle yoğundu ki anlatamam üç ay sonra herşey normale döndü,içini ferah tut canım bir sorun yoktur inşallah

bana uyar arkadaşım

Merhabalar,

Ban uyar çekelim de ben çalışıyorum , listeyi takip etmek istesemde takip edemem

Banada uyar cnm

Kızlar beni de ekleyin ben adetim daha bitsin duaya başlayacağım inş ne kadar nasıl kim için okunuyor bir bilgi verir misiniz. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Ailemize eşlerimize bizlere güç sağlık nasip etsin inşallah

Ben varim yavrum yeni listede etiket yaoar misin baslayinca

tmm cnm ben listeyi baslatayim sen her gun sabahtan kisi ismini degistirip yayinlarsin.
takildigin yer olursa yardimci olurum.2 haftayi gecerse yapamiyacagin zaman Avrenim listeyi devam ettirir.

sıkıntı değil, bu listeyi kopyala yapıştır mı yapıyoruz canım, daha önce hiç yapmadığım için sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…