ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

*Ayetel kursi=40 /*Ihlas suresi=40
*Felak suresi=40 /*Kevser suresi=40
*Nas suresi=40 /*Fatiha=40
( Gullerdiyarindanbiri Gullerdiyarindanbiri icin okuyoruz) arkadaşımıza bebeğini sağ salim bağışlasın inşallah, mezuniyetini mürüvetini de göstersin :KK36: GURBET KUSU GURBET KUSU
Canim Gullerdiyarindanbiri Gullerdiyarindanbiri icin 100 Rabbi hebli minessalihin, 10 fatiha, 707 ya varis, 10 felak, 10 nas okudum. Rabbim kabul etsin. Rabbim saglicikla kucagina almayi insAllah
GURBET KUSU GURBET KUSU , Gullerdiyarindanbiri Gullerdiyarindanbiri arkadaşım için 1 tane Teberake, 1 tane Amme okudum.
ALLAH KABUL ETSIN KIZLAR:nazar::KK55:

SALI 05/04/2016 ( Gullerdiyarindanbiri Gullerdiyarindanbiri icin okuyoruz)
ANNE OLMAK ISTEYENLER BIRLIKTE BILDIGIMIZ BUTUN SURELERI OKUYABILIRIZ.EVLATLARIMIZ DUALARIMIZLA GELICEK INSALLAH...
:nazar::nazar:***KUMBARAMIZ;;;

*Ayetel kursi= 40 /*Ihlas suresi= 40
*Felak suresi= 50 /*Kevser suresi=40

*Nas suresi= 50 /*Fatiha= 50
*Insirah= /*Kenzul ars=

*Salavat= /*Tevhid=
*Rabbi yesir= /*Amenerresulu=

*Tefriciye= /Vakia=
*Fetih= /*Tebareke= 1
*Yasin= /*Amme= 1
*Rabbi hebli mines salihin= 100
*ESMA-UL HUSNA= 707 ya varis

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
RABBIM
GUZEL ISIMLERININ HURMETINE BIZLERI SEVINDIR.
HAYIRLI, SAGLIKLI ,GUZEL EVLATLAR NASIP EYLE INSALLAH...

***YENI LISTEMIZ;;;

feride67 feride67 (vildan)======
Gullerdiyarindanbiri Gullerdiyarindanbiri =======
K kartanem2 (sultan)====
BEYAZ KURT BEYAZ KURT ===== 1 tebareke,1 amme okundu.
mrym5579 mrym5579 ========
GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse) = 1.000 rabbi hebli mines salihin aldim.
Avrenim Avrenim (ebru) ======
@Ecrin ensar bebek_elif =
evTik evTik ======= 40'ar fatiha nas felak okundu.
azap_cicegi azap_cicegi ======
saydin78 saydin78 = 10'ar fatiha nas felak,100 rabbi ,ya varis okundu.
Hasretim30 Hasretim30 =======
Ilayumut Ilayumut =========

Son düzenleme:
inşşşşşşş
canım uçcak hızında düşün peşime diyecem topigimiz hamiş dolacak inş
hiç göbegi boş kalmıyacak kimsenin inşşşşşşşşşşşş :KK55::anneadayı::anneadayı:

ayy ne yaptım bu gün test aldırıyom yarın test yaparım diye bekli korkymmm :KK17:
senin bat ne zamn gülm??

canım benm bozagım kurumuyo agrıyo
sanki bademciklerim şişmiş gibi ki ben ameliyt olmuş bademciklerimi aldrmıştım
senin yazunı okuyunca bnde ilk defa duydum
sen testini tekrarladn mı canım??
bu gün gittim tekrarladım testi çok fazla ilerleme yok 43 den 58e yükselmiş dr da test yapilan labratuarlar farklı olduğu için ikisini karşılaştırmamız yanlış olur dedi bu gün dur yarın akşam ilk testini yaptığın yerde aynı saatte yaptır eğer 150 lere çıkarsa sorun yok dedi ama yüzü geçmeli dedi eğer geçmesse sorun var demektir gel bakıcaz dediler dış gebelik vs olabilir öyle durumda dediler iyi sonuç bile çıksa bir süre iki gün arayla kan vereceksin dediler

SALI 05/04/2016 ( Gullerdiyarindanbiri Gullerdiyarindanbiri icin okuyoruz)
ANNE OLMAK ISTEYENLER BIRLIKTE BILDIGIMIZ BUTUN SURELERI OKUYABILIRIZ.EVLATLARIMIZ DUALARIMIZLA GELICEK INSALLAH...
:nazar::nazar:***KUMBARAMIZ;;;

*Ayetel kursi= 40 /*Ihlas suresi= 40
*Felak suresi= 50 /*Kevser suresi=40

*Nas suresi= 50 /*Fatiha= 50
*Insirah= /*Kenzul ars=

*Salavat= /*Tevhid=
*Rabbi yesir= /*Amenerresulu=

*Tefriciye= /Vakia=
*Fetih= /*Tebareke= 1
*Yasin= /*Amme= 1
*Rabbi hebli mines salihin= 100
*ESMA-UL HUSNA= 707 ya varis

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
RABBIM
GUZEL ISIMLERININ HURMETINE BIZLERI SEVINDIR.
HAYIRLI, SAGLIKLI ,GUZEL EVLATLAR NASIP EYLE INSALLAH...

***YENI LISTEMIZ;;;

feride67 feride67 (vildan)======
Gullerdiyarindanbiri Gullerdiyarindanbiri =======
K kartanem2 (sultan)====
BEYAZ KURT BEYAZ KURT ===== 1 tebareke,1 amme okundu.
mrym5579 mrym5579 ========
GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse) = 1.000 rabbi hebli mines salihin aldim.
Avrenim Avrenim (ebru) ======
@Ecrin ensar bebek_elif =
evTik evTik ======= 40'ar fatiha nas felak okundu.
azap_cicegi azap_cicegi ======
saydin78 saydin78 = 10'ar fatiha nas felak,100 rabbi ,ya varis okundu.
Hasretim30 Hasretim30 =======
Ilayumut Ilayumut =========
Canım 40ar tane Ayetel Kursi, İhlas, Kevser de okumuştum, okunan sayılara ekleme yaptıysan tamam GURBET KUSU GURBET KUSU

Canım ihlas fatiha inşirah ayetul kürsi felak nas 1 er tane ve 100 ya varis okudum allah kabul etsin inşallahhhhh

Çok az kalmış ablam,hadi inşallah güzel haberini buraya ağzı kulaklarında yazmak nasip olur :KK5:
:KK61::KK61::KK61:

Bu bebek çok hassasmis ablam, stres yapma, heyecan yapma,düşünme vs. robot olsaymisiz çok rahat olurmusuz :)
İnşallah hayırlısıyla pozitif olacak,çocuklarla Kadir Gecesi günü bi dua daha ederiz Allah'ın izniyle:nazar::anneadayı::emir_bebek:
burçummm:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Eveett önce sen yapcan çok heycnli stresli ya ben cok stres yapym günler gecmiyo:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61: hiic

bu gün gittim tekrarladım testi çok fazla ilerleme yok 43 den 58e yükselmiş dr da test yapilan labratuarlar farklı olduğu için ikisini karşılaştırmamız yanlış olur dedi bu gün dur yarın akşam ilk testini yaptığın yerde aynı saatte yaptır eğer 150 lere çıkarsa sorun yok dedi ama yüzü geçmeli dedi eğer geçmesse sorun var demektir gel bakıcaz dediler dış gebelik vs olabilir öyle durumda dediler iyi sonuç bile çıksa bir süre iki gün arayla kan vereceksin dediler
:KK61:canım inş yükselir inşşşş dr dedidigi gibi sen aynı yerde bida yaptr inş her sey güzel olacak
RABBİM büyük annesini bırkmaz melegin inşş

bende berbatımm test negatiff konuşamıyom kızlar zaten hiç nelirtm yoktu anlamıştım hayalet nile yok
ateşimde düştü
bna okadar çok dua etiniz ki hepinizden ALLAH razı olsun
RABBİM tez vakitte size meleklerinizi verir inş benim olmadı
hayrlısı buymuş
ALLAHA emanet olun çok kötüyüm
çokkkkkkkkkkkkk

X