🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

Okudum Rabbım kabul etsin Morrmeneksee

Yaaa cok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

İkisi içinde okudum canım
allahımm tez zamandaa o gözyaşlarınız sevinçle dökülsün inşaallahhhh amin amin amin

Ayyy hayırlısı olsunn bugünde güzel haberler alıyoruz hepp
Cookiie mmm de hamile
allahımmm kucağınıza almayı nasip etsin inşaallahhhh çok çok sağlıkla hemde

Yaaa cok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin canm inşallah. Rabbim isteyen herkese sizlere de nasip etsn inşallah kuzum
Ayyy hayırlısı olsunn bugünde güzel haberler alıyoruz hepp
Cookiie mmm de hamile
allahımmm kucağınıza almayı nasip etsin inşaallahhhh çok çok sağlıkla hemde
Sağol canm. Güzel haberlerimiz daim olsn inşallah Amin inşallah. Rabbim sizelere de nasip etsin inşallah

Amin canm inşallah. Rabbim isteyen herkese sizlere de nasip etsn inşallah kuzum

Sağol canm. Güzel haberlerimiz daim olsn inşallah Amin inşallah. Rabbim sizelere de nasip etsin inşallah
Canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah ne güzel bir süpriz olmuştur sana hiç beklemiyormuydun

Canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah ne güzel bir süpriz olmuştur sana hiç beklemiyormuydun
Sağol canm seninde hayırlı olsn rabbim kucağımıza almayı da nasip etsn inşallah. Valla hiç beklemiyordm dr hamilesn dedi yok olamaz dedim keseyi gösterdi çok şaşırdm

Sağol canm seninde hayırlı olsn rabbim kucağımıza almayı da nasip etsn inşallah. Valla hiç beklemiyordm dr hamilesn dedi yok olamaz dedim keseyi gösterdi çok şaşırdm
Aminnn ay maşallah yaa insan nasıl bir şok yaşar öylee gözün aydın kaç haftalıkmış canım

Kızlar gercekten bu aralar sırasıyla müjdeli haberler alıyoruz bin şükürrrr gercekten burdakı dua gruplarının vesilesinin büyük oldugunu dusunuyorum ben.. Son 1 aydır dua gruplarında beraber oldugum kısılerden cok guzel haberler geliyor darısı cumlemizee banada ınsallah

evett bende bu ay bu dua işe girdiğimde gerçekten bende çok etkilendimm

Çok sevindim Canm hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…